Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Vannak még olyan párok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan párok, akiknél mind a férfi, mind a nő tagnak evidens, hogy összeházasodnak? És NEM 10 év járás után (hacsak nem gyerekként kezdtek járni), és NEM csak a becsúszott gyerek miatt. Ha léteztek, írjatok!

Figyelt kérdés

Elmondom mi van. Mit látok ismerősi körben.

Vagy a férfinek, vagy a nőnek nem evidens, hogy egybekötik az életület. Gyerek mellett se, gyerek nélkül se.


- Tervezett gyerek született? Nem veszi el! Egy éves lett? Továbbra se kéri meg a kezét! A nő meg csak vár, reménykedik, mentegeti a palit, hogy "nem romantikus típus", és biztatgatja magát, hogy " házasság nélkül is meg tudom szülni" meg "házasság nélkül is egy család vagyunk". Közben meg reménykedik, hogy a tohonya gamer krapek összeszedk magát és megkéri a kezét. És évről évre csalódik, hogy idén se...


- Akár 10 éveket is járnak úgy, hogy csak az egyik fél akar házasságot, gyereket, és ő b+ ennyit vár a másikra. Az összes igazán fiatal évét odaadja a várakoznásnak... Mert kapcsolatfüggő!!! És fél robbantani! És azt hiszi, hogy majd megváltozik a másik! Hogy majd később elveszi és lesz családalapítás! És mi az eredmény? Ott áll valaki, aki legkésőbb 24-26 éves akart gyereket, persze úgy, hogy házasságba szülessen, van is fix párkapcsolata 20-22 éves kora óta, és most ott áll 30 évesen hajadonon, gyerek nélkül, miért? Mert vár b+. (Egy olyanra, akiről nem tudja az alábbit: el akarta őt hagyni, ezért randizott más nőkkel titokban, csak nem jött össze, így maradt vele. Mert hogy mind a 2 fél kapcsolatfüggő, egyik ezért vár 10 évet, másik is ezért marad vele 10 évet.) És tudjátok mi van? Nem ám csak a házasságra meg a gyerekre vár ennyit, hanem az összeköltözésre! Mert hogy a másik arra sem hajlandó! Pedig a váró fél egyedül lakik saját lakásban, mehetne, hívja, de csak ott alszik, meg ott ebédel, aztán lakik anyuval otthon... Hogy várhat valaki 10 évet? Hogy dobhatja oda a legfiatalabb éveit?


2021. máj. 27. 11:49
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
79%

Családomban, de tágabb rokonságomban mindenki ilyen.

Még ott is, ahol a nő egy elvált férfival kezdett kapcsolatot. A férfi el is vette, azóta született közös gyerekük. Pedig előző házasságából is van kettő neki.

Ja, és az is ismeretlen fogalom, hogy tudatosan gyermektelenek akarnának maradni. Egy házaspárt ismerek, ahol nem jött össze a baba, ők örökbe fogadtak.

2021. máj. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
82%
Nyugodjál meg, attól majd megnyugszol.
2021. máj. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
63%

Ugyan nem mi, de a baráti körben van olyan pár, akik eleve úgy kerestek kapcsolatot, hogy majd házasodni akarnak.


De egyébként nem minden nő olyan szerencsétlen és céltalan, hogy az esküvő az élete fénypontja.

2021. máj. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
28%
én azt mondom egy nő kb diplomaosztóig addig járjon valakivel ameddig csak akaar, utána 23 éves korától keressen komolyat. 2-3 év alatt kiderül valakiről ő e az igazi plááne ha összeköltöznek, közösen csinálnak mindent. ha úgy érzi nem tudna hozzámenni,szülni, dobbantson, ha meg igen, jöhet az ultimátum ami ösztönzi majd a férfit hogy alaposan átgondolja vállal-e gyereket a nővel, mert a gyerektartást bizony ő fogja fizetni.
2021. máj. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
63%

"De egyébként nem minden nő olyan szerencsétlen és céltalan, hogy az esküvő az élete fénypontja"


Ott a lényeg. Mi a szart számít a papír? Hány boldogtalan házasság van és hány 20-30 éve tartó komoly kapcsolat házasság nélkül.


Nőként mondom, komolyan elborzaszt néha, hogy mennyire betegesen fontos egyeseknek az esküvő. Nem az a lényeg, hogy olyan emberrel legyünk, aki szeret minket és akikkel boldogok vagyunk? Mi a franc ez az őrület, hogy esküvő nélkül nincs létezés?

2021. máj. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
83%

Ne várjon 10 évet. Szerintem már az elején látszik hogy hova halad a dolog. A legtöbb házas ismerősöm 1-2 év után házasodott.

Ha valakinek a házasság a cél és nem akar évekez várni, akkor tisztázza le az elején, és ha úgy látja nem lesz belőle semmi, lépjen tovább.

Jobb mint azért sírni hogy elpazatolt x évet az életéből..


Én akartam volna házasodni, eljegyzés is volt fél év után de rájöttem hogy felesleges a házasság. Úgyse venném fel a párom nevét, gyereket se akarunk, és közösködni se kell. Felesleges papír.

Soha nem házasodnék meg.

2021. máj. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
38%

A látszat sokkal fontosabb. Bebizonyítani, hogy mostmár írásos és fotós bizonyítéka is van, hogy ő is érdemes volt arra, hogy valaki mellette döntsön. Mindenki lássa. Lehet lobogtatni. Nagyon sok nőnek ez élete eredménye.

Sikeres és boldog ismerőseimet nézve, egyiknek sem az hozta meg a boldogságot, hogy elvetette magát, hanem, hogy felismerte a jóval lényegesebb és mélyebb értelmű dolgokat az életben.

2021. máj. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
36%
Miért evidens a házasság? Miért hiszed azt, hogy anélkül 2 ember együttélése az semmit nem számít? Sajnálom, hogy ennyire nyomorult életed van, hogy a házasság a legnagyobb célod...
2021. máj. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
78%
még szerencse hogy házas vagyok, mert a férjem teljesen kihasznált és leépített. Most hogy válunk, az a kis papír segít nekem abban, hogy valamit én is visszakapjak abból, amit ő az én káromra épített fel.
2021. máj. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
91%

Mondjuk ismerőseim körében elvétve vannak olyanok, akik nem házasodtak össze. Akik nem, ott vagy mindketten vagy egyikük elvált. Szerintem az elváltaknál jellemzőbb ez. De ha egyikük sem akar házasodni és ezt így beszélték meg, akkor az ő dolguk és kész. Inkább ott gond ez, ahol az egyik fél házasodna, a másik meg nem. Rosszabb esetben az, aki nem, hitegeti a másikat.

Viszont a gyerekvállalást és a házasságot én nem mosnám egybe: én is házasodni szeretnék, de gyereket nem. Teljesen két külön dolog, érzelem, feladat, ha így tetszik.

2021. máj. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!