Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Akik túlsúllyal küzdenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik túlsúllyal küzdenek serteget a férjed?

Figyelt kérdés
Szülés után maradt rajtam 10 kg, 175 cm és 78 kg vagyok. Mivel segítségem nincs 1,5 éves a gyerek csak a séta meg az itthoni házimunka a mozgásom.Ferjem sokat dolgozik hétfőtől péntekig este 9 körül ér haza. Így rá sem tudok számítani csak hétvégén. De akkor a kertben dolgozik, vagy tesz vesz mást. Este azt mondta azért nem fogyok le mert lusta vagyok, ha akarnék menni futni este 9 után mennek amikor ő hazaer... Nagyon rosszul esett, mert engem is zavar a felesleg, és már alig eszem, hogy menjen le a plusz kg.Csak úgy érzem ez nem ösztönzés volt a részéről hanem sertegetes. Nem akarok martirkodni, mert elhiszem, hogy van olyan nő akinek még marad este 9 után energiája arra is, hogy futni menjen, de nekem nem sok, mivel kisegitve nem vagyok semmivel. Ha hétvégén otthon van akkor is a gyerek rajtam lóg. Én reagáló túl és érzékeny vagyok?? Vagy tényleg bunkó volt??
2021. máj. 28. 12:38
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem sérteget a férjem, hiszen szeret és elfogad úgy, ahogy vagyok.

Szintén szülés után maradt rajtam jópár plusz kiló, egyszer sem tett megjegyzést. Később persze leadtam a felesleget.

A férjed egy bunkó, és biztos vagyok benne, hogy rajta is lenne mit szidni.

2021. máj. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
A férjed bunkó, ez nem is kérdés. Én azt csinálnám a helyedben, ha hétvégén otthon van hogy: tessék drágám, itt a gyerek én meg megyek futni / konditerembe.
2021. máj. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem. Együtt sem lennék vele ha zavarná a felesleg. + Akkor össze sem jött volna velem, mivel eleve kövéren ismert meg annak idején. Akkor 120kg körül voltam. Aztán arra még híztam is sajnos, és évek múlva döntöttem el, hogy végleg szeretnék ezzel az élettel leszámolni, egészségesebb lenni, lefogyni.

11éve vagyunk együtt, és csak az elmúlt bő 2 évben fogytam nagyon sokat. Őt annyira nem foglalkoztatja a hízás fogyás, hogy erre sem mondott konkrétan soha semmit, és tudja is, hogy utálom, ha a külsőmre megjegyzéseket tesznek. Sajna a fogyást egyre többen szóvá teszik, nagyon nem szeretem. Ő legalább megkímél ezektől a felszínes dolgoktól.:) Amiért hálás vagyok. Egyébként szintén 175cm/78 kg vagyok, és sajnos voltam 170kg is.

2021. máj. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
96%
Az én férjem ugyanezt csinálta. Az nagyon ment, hogy hogy nézel ki, dagadt vagy. Nálunk az volt a duma, hogy hajnalban menjek futni,mert ő bizony nem vigyáz a gyerekre, oldjam meg, más is megoldja, nem az ő gondja. Már nem élünk együtt.
2021. máj. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
20%
Nem kell este menni, napközben is beteheted fél órára a kiságyba/jarokaba a gyereket. Mi minden nap betesszuk nappal, szex miatt. Gondolom ha egyedul akarnék tornázni is ugyanigy menne. Ne kifogasokat keress , hanem lehetőséget..
2021. máj. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
Egy 1,5 éves gyerek még alszik délután. Akkor csinálsz otthon egy 45 perces edzést heti kétszer. Szombat vasárnap meg felkelsz, megeteted a gyereket, és elmész futni. Ne mond, hogy hétvégén is reggel 8-tól este 9-ig kint dolgozgat a kertben. És mit dolgozik, hogy minden nap 12-13 órát dolgozik?
2021. máj. 29. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 hisztynka ***** válasza:
74%

Engem nem piszkált a férjem, saját akaratomból fogytam vissza, mert engem zavart. Úgy oldottam meg, hogy a zsíros dolgokat és a szénhidråtot minimálisra csökkentettem, sok zsírszegény húst, halat, tojást fogyasztottam, de mellé sok zöldséget.

Amikor ebéd után aludni ment a fiam, a måsik szobában aerobikoztam. Először nagyon nehéz volt, de utána már egyre jobban esett.

Nekem ez a módszer nagyon bevált, 17kg-ot adtam így le.

2021. máj. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
83%

Szia! A férjed tapló, viszont neked tényleg több szorgalomra, akaraterőre és kevesebb kifogásra lesz szükséged, viszont ha sikerül büszke lehetsz magadra. Nincs vészes túlsúlyod, fél év alatt simán leadható, heti fél-egy kiló fogyással számolj. A fogyás kb. 60% diéta és 40% edzés, de a csodadiétákat felejtsd el! Nem hibázol nagyot, ha betartasz pár alapszabályt: elhagyod a kenyeret, péksüteményeket, édességet, a köret nagy része pedig párolt zöldség legyen, esetleg egy egy étkezés helyett iszol egy fehérje turmixot, nem kell gyúrós boltba menni, tesco lidl stb kapható, de vigyázz, hogy ne tömegnövelőt vegyél, hanem min. 70% fehérjetartalma legyen!


Az edzés része pedig egy teljes testes magas intenzitású edzés legyen, kb. 40-60 perc, vann ilyen Norbinak, Rékának, Béres Alexandrának, de a youtube is tele van vele, ezerféle külföldi edzővel.Tabata, hiit, trx stb. kulcsszavakkal tudsz rákeresni, vagy utána olvasni akár itt is. Az edzés mehet minden másnap, otthon tudod csinálni amíg a gyerek alszik, de ha a hátadon ül amíg fekvőtámaszt nyomsz, az sem baj! 😀


Pihenő napokon legaláb egy óra tempós séta, esetleg kocogás, a gyerek itt is tekerhet utánad kismotorral! 😀 Hajrá!

2021. máj. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
Az én másfél éves gyerekem annak idején 2x fél órát aludt napközben, a férjem pedig 7 napból 7 napot nem volt otthon. Semmit nem segített otthon, utólag kiderült, hogy inkább elment otthonról, mint hogy a gyerek sírást hallgassa. Szóval az ő álláspontja az volt, hogy egyém 0-24ben a gyerek, a házimunka, minden nap friss főtt ebéd, este a gyereket tegyem le korán, és onnantól legyek egy k..va fél éjszaka. Egyszer fel nem kelt éjszaka. Aztán annyiban változott a dolog, hogy elmentem 8 órában dolgozni, csináltam egy tanfolyamot, majd elvégeztem egy egyetemet, hogy több legyen a fizetésem. Elvárás lett volna, hogy ezek mellett én még járjak sportolni, illetve vállaljak másodállást. És bárhogy kértem, könyörögtem, hogy segítsen, közölte, ez a dolgom. Na itt feladtam. Utána már mikor nem ugrottam a piszkâlásra, akkor végre békén hagyott. De mai napig nem érti, hogy miért hagytam el és miért nem akartam, hogy hozzám érjen. Mert ő csak jószándékból mondta, hogy nem vagyok nő és egy dagadt zsírmalac vagyok.
2021. máj. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
29%

Gratulálok a neked egy igazi tahó jutott.

Akarta ö egyáltalán ezt a gyereket?

Legalább jol keres hogy enyit dolgozik?

2021. máj. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!