Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lehetséges, hogy a kezdeti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy a kezdeti lelkesedés elmúlt?

Figyelt kérdés
Lassan 2 hónapja élünk külön, a gyerek velem van. Eddig naponta hívta a férjem, mindent megvett neki, amit kiejtett a száján. Most 3 napja nem kereste. Hívtam a nyár miatt, hogy hogy oldjuk meg. Azt mondta, hogy majd az egész nyárból 2 hetet lesz vele, de nem egy huzamban, hanem egy két napokat, hanem amikor a férjemnek jó lesz. Mert ő nem viszi nyaralni és hát neki dolgozni kell. Úgy gondolja, ez bőven elég lesz így, akkor nekem is lesz kikapcsolódás, mikor 2 napot nála lesz. Köpni nyelni nem tudtam. Hiába mondtam, hogy azért ez nem teljesen így működik, hiszen nekem is meg kell szervezni, mikor hol lesz. Erre válasz : ő előre nem látja, neki mikor lesz jó.
2021. jún. 9. 13:44
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén, egy idő után hozzászokik az ember ahhoz, hogy nem mindennapi része az életének valaki. Én is, amikor a szüleim elváltak, kezdetekben nagyon sokat jártam az anyukámhoz (nem volt hajlandó értem jönni), aztán egyre kevesebbet mentem az idő haladtával, mert már megszoktam nélküle és nem volt kényelmes mindig rohangálni hozzá, mint a hülye, mert zajlott az életem és dolgom volt, nen köré építettem a dolgaimat.
2021. jún. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
33%
Amúgy az még rosszabb ha a magad főnöke vagy, mert akkor se éjjeled, se nappalod nincs.
2021. jún. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
rájött mekkora király neki egyedül lenni (nélküled, meg gyerek nélkül)
2021. jún. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
11%
Plusz arra is gondolj, hogy neki sem lehet jó érzés, hogy kinyalja konkrétan a fenekét a gyereknek, de csak láthatása van, mert nálad van a gyerek. Lehet belefáradt.
2021. jún. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Senki nem kérte, hogy nyalja ki a fenekét. Míg együtt voltunk, hülyeség volt bárhova menni, bármit venni. Most az ellenkezője van.
2021. jún. 9. 14:47
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Hat akkor lehet tényleg éli az életét nélkületek, aztán ennyi.
2021. jún. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy becsajozott? Nálunk ezután kezdett el az egyébként "mindenem a gyerek" típusú exférjem magasról sz.rni a gyerekeink fejére. Aztán amikor szétmentek a nővel egy időre akkor megint hirtelen "mindene lett a gyerek". Aztán újra összejött a nővel. Kitalálod, hogy mi lett ezután...?
2021. jún. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lett egy nő a dologban.
2021. jún. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
2 hónap után?
2021. jún. 9. 19:33
 20/24 anonim ***** válasza:
Simán...
2021. jún. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!