Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lehetséges, hogy a kezdeti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy a kezdeti lelkesedés elmúlt?

Figyelt kérdés
Lassan 2 hónapja élünk külön, a gyerek velem van. Eddig naponta hívta a férjem, mindent megvett neki, amit kiejtett a száján. Most 3 napja nem kereste. Hívtam a nyár miatt, hogy hogy oldjuk meg. Azt mondta, hogy majd az egész nyárból 2 hetet lesz vele, de nem egy huzamban, hanem egy két napokat, hanem amikor a férjemnek jó lesz. Mert ő nem viszi nyaralni és hát neki dolgozni kell. Úgy gondolja, ez bőven elég lesz így, akkor nekem is lesz kikapcsolódás, mikor 2 napot nála lesz. Köpni nyelni nem tudtam. Hiába mondtam, hogy azért ez nem teljesen így működik, hiszen nekem is meg kell szervezni, mikor hol lesz. Erre válasz : ő előre nem látja, neki mikor lesz jó.
2021. jún. 9. 13:44
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Lehet már megvolt előttem is?
2021. jún. 9. 20:01
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Az is előfordulhat. Ezt te tudod. Voltak jelek?
2021. jún. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Te még amúgy szereted?
2021. jún. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Voltak jelek, igen. Pl a telefonját szinte kitépte a kezemből, mikor meg akartam benne nézni valamit. Sosem tudtam, hol jár. Aztán télen rám írt kamu profilról valaki, hogy évekig kivel csalt meg. És olyan dolgokat írt le ez a valaki, amit csak az tud, aki ismeri a férjem.

Nem szeretem már, csak a fiam sajnálom, hogy az apja nem akar egy egész hetet vele lenni.

2021. jún. 10. 06:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!