Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Aki itt HÁZAS, hogyan házasodo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki itt HÁZAS, hogyan házasodott? Volt lánykérés? És ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés
Vagyunk itt elég sokan, öregek és fiatalok, vannak többször házasodottak is. Vegyük számba, hogyan házasodtunk.

2021. jún. 13. 14:27
A kérdező szavazást indított:
lánykérés nélkül, a két fél elhatározásával
lánykérés a menyasszonytól
lánykérés a szülöktől
lánykérés az egész családtól
lánykérés idegen nyilvánosság előtt TÉRDELVE
lánykérés lánytól TÉRDELVE
lánykérés lánytól szemtől szembe
lánykérés lánynak TÉRDELVE családi körben
lánykérés lánynak nyilvánosan, de nem térdelve
máshogy
30 szavazat
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:

Bocsánat, kihagytam magam.

Nő vagyok, nem volt lánykérés, nyilvánvaló volt az összetartozás, a szülőknek bejelentettük, meghívtuk őket hónapokkal a házasságkötés előtt.

Templomi esküvő nem volt.

1975-ben, egyetlen házasság.

2021. jún. 13. 14:31
 2/23 anonim ***** válasza:
37%

A névnapomon kért meg, miután Valentin napkor majdnem szakítottam vele, mert gyűrűt vártam, ehelyett reggel benyögte, amikor összetörtem véletlen a parfümös üvegemet, hogy akkor vegyek magamnak egyet Valentin napra, majd ő kifizeti, úgyse tudta kitalálni, mit vegyen nekem.

Fél évvel később a névnapomon egy gyönyörű gyűrűvel kérte meg a kezem azzal, hogy tudja, hogy nem így képzeltem.

Hát sok mindent nem így képzeltem, de 8 évig egész jó volt vele. Mondjuk közben is voltak pokoli hullámvölgyek.

Lett egy gyönyörű kislányunk, érte megérte, de sokkal többet vártam az élettől, nem vagyok boldog a férjem mellett, el szeretnék válni.

40 N

2021. jún. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
61%
Engem előbb megkért a szüleimtől. Aztán egy családi rendezvényen letérdelt. Egyébként terrorizált, veszekedett velem folyton. Klasszikus nárci…a csapból is ezek folynak mostanában… Persze a család előtt nyilván nem mondhattam nemet, inkább belemenekültem a házasságba. Végül 3 év után elváltunk HÁLA AZ ÉGNEK. Most készül harmadjára nősülni, de azt mondta legutóbb, hogy nem tudja, hogy még hányszor akar… igazi főnyeremény. :D
2021. jún. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Ja, a gyűrűről elfelejtkeztem. Együtt vettük meg, vártunk, amíg olyan volt, amilyet elgondoltunk, a 70-es években nem volt nagy választék, és nem is volt mindig pont az, amit kiválasztott valaki.

Olasz import volt -azt mondták- és az enyém méretre kellett igazíttatni, mert nem jött méretes.

Kísérőgyűrű nem volt, a karikagyűrű elég volt.

2021. jún. 13. 15:05
 5/23 anonim ***** válasza:
Először elkért a családomtól, majd, ülve kérte meg a kezem. Gyűrűt Angliában csináltatta.
2021. jún. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Bocsánat, de én NEM EBBE A KATEGÓRIÁBA tettem fel kérdést.


Kérem a kérdés visszatevését az EREDETI kategóriába.


És érdekes lenne megtudni, hogy KI és MÉRT tette át 18+ba.

2021. jún. 13. 15:12
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
A férjem kettesben kérte meg a kezem. Ezután felhívta a szüleimet és bejelentette, hogy megkérte a kezem, és igent mondtam. A rokonságnak, tágabb családnak is telefonon mondtuk el.Kettesben ünnepeltük meg az eljegyzést egy étteremben. Egyedül választottam ruhát. A karikagyűrűket közösen vettük meg, az eljegyzéskor kaptam gyűrűt, azt kísérőként hordom. Az eljegyzés után 4 hónappal volt a polgári esküvőnk, utána ebéd a szűk családdal, pár hónappal később templomi szertartás, ugyanígy szűk körű ebéd. Mindent közösen szerveztünk ketten és mindent magunk fizettünk. 9 éve vagyunk házasok.
2021. jún. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
7-es vagyok. Az kimaradt, hogy a férjem letérdelt a lánykérésnél.
2021. jún. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

8

Ha szabad kérdezni, milyen vallású volt a templomi szertartás?

2021. jún. 13. 15:15
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
7-es és 8-as vagyok. Református szertartás volt.
2021. jún. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!