Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy működik a szex?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy működik a szex?

Figyelt kérdés
Akik már több éve együtt vagytok, és gyerekek is vannak, segítség nélkül,mennyit bujtok össze a pártokkal? Csak én vagyok fáradt két pici mellett? Segítségünk nincs, férjem 12 órákat dolgozok, így örülök ha heti 1 alkalom összejon. A ferjem kevesli, és ma a fejemhez vágta, hogy nem vagyok nő csak anya😥Elfaradok tény estére egy 3 és egy 6 hónapos gyerekkel.
2021. jún. 18. 22:04
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
90%
A férjed egy retek.
2021. jún. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
80%
Ahogy az egyes írja
2021. jún. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
68%
Picik még a gyerekek, tényleg elég bunkó. Nálunk most van az hogy szinte minden nap, de nálunk 7 és 4 évesek
2021. jún. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
82%

Igazi szeretkezés, amikor tényleg csak egymásra koncentrálunk, és hosszan kényeztetjük egymást, stb.az kb.havonta sikerül.

Gyors egészségügyi kufirc, amikor minden megvan negyed óra alatt, az naponta-kétnaponta van.

2021. jún. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
22%
Hogyan lehetséges hogy van 3 és 6 hónapos gyereked? Valamelyik nem a tiéd?
2021. jún. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
3 éves, és 6 hónapos.
2021. jún. 18. 22:23
 7/26 anonim ***** válasza:
33%

Igaza van. Lehetnél nő ( feleség) is és nem kéne elhanyagolni a párod attól még, hogy szültél 2 gyereket. Főleg ha még Otthon vagy velük, semmi dolgod, csak a gyerekek, meg a háztartás.

Sok házasság megy tönkre amiatt, hogy a nők elfelejtenek nők lenni amint szültek pár gyereket. Öreg hiba!

Aztán csodálkoztok ha a férj szexel, csak épp mással, mivel otthon nem kap elég törődést.


Mi 12 éve vagyunk együtt, 2 gyerek van. Egy 4 éves, és egy 8 hónapos. Heti 4-5 alkalom szokott lenni. Mindkettőnknek fontos az intim együttlét, és vágyunk is rá, és teszünk is érte. Ennyi.

Nem kell kifogásokat keresni.

2021. jún. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
56%
Ugyanúgy heti 3-4, mint a gyerekek előtt. 6 és 1 éves kor között vannak 4-en, 17 éve vagyunk együtt.
2021. jún. 19. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
57%
7-es, egy 3 éves és egy 6 hónapos gyerek mellett semmi dolga? Ha ilyen paraszt férjem lenne, és küldeném el, hogy szexeljen mással.
2021. jún. 19. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
86%

Nálunk csak egy 10 hónapos van, de kb 2 hónapos korától kezdve ugyanannyi a szex, mint szülés előtt. Nem azt mondom, hogy nem vagyok fáradt, de én is igénylem az együttléteket, és amikor a gyerek alszik, akkor azért meg tudjuk oldani a dolgokat. Inkább a házimunka ússzon, mint a házasságunk. Mondjuk az én férjem nem 12 órázik, és elég sokat segít a babával, talán ez is közrejátszik, hogy nekünk ez nem okoz különösebben problémát.


De ez, aki szerint "csak" a gyerekkel kell foglalkozni meg a háztartással... Hát no comment. Fárasztó az egész, nem arról van szó, hogy a nő "elfelejt" NŐ lenni és marad anya, hanem ennyire van energiája. Nőnek lenni gyerek mellett mondhatni opcionális, anyának lenni nem. Priorizál az ember, mivel foglalkozik. Ha nincs energiája mindenre, akkor a szőrtelenítés és a puccba vágás minden nap az kimarad. Ez ilyen.

2021. jún. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!