Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A feleségemnek megfelel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségemnek megfelel a bepunnyadt, "híg fosh"-típusú kapcsolat is, nekem nem. Válni akarok, de ő nem akar elengedni. Hogy vegyem rá a válásra?

Figyelt kérdés
Azt mondja, a város szemében lecsökkenne a presztízse, ha elvált asszony lenne belőle. A jelmondatai ezek: "Tisztességes asszony egyetlen házasságban éli le az életét. Tisztességes asszony nem bontja fel a házasságát. Tisztességes nőnek jegygyűrű van az ujján." Én mondtam neki már a kapcsolatunk elején, hogy tudatosan alakítsunk ki közös hobbikat, hogy akkor is boldogok lehessünk egymással, ha majd a nagy szerelem, a magas hőfokú lángolás elmúlik. Ezen ő mindig csak nevetett, és soha nem osztozott egyetlen hobbimban sem. Pedig mindenbe bevontam volna. De ő csak két dolgot szeret: a lakást sikálni (bárki jön, látnia kell, hogy az ő lakása olyan, mint egy múzeum, még a padlóról is lehetne enni), valamint a barátnőivel órákon keresztül mobiltelón trécselni a hülyeségekről (más kolléganők ronda kibeszélése, undorító pletykálás, emberszólás). Nekem ez a kapcsolat már nem ad semmit, ez a nő már nem épít engem régóta. Olyan nővel szeretnék együtt élni, aki fejleszt és épít engem, akivel vannak közös programjaink.

2021. jún. 26. 10:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
89%
Nem kell rávenni. Fogod a cuccod, elköltözöl és beadod a válást, nem kell az ő beleegyezése. Ha közös a lakás, akkor majd a bíróság rendelkezik róla.
2021. jún. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
96%
Hát szerintem ő sem szeret téged, csak a tradícióból nem tud kilépni. elválhatsz az engedélye nélkül is, majd megoldja az életét. én is ilyen voltam, azt se bántam volna ha megcsal az uram, mert a házasság az szent, elviselni mindent az asszony dolga. jó hogy végül elváltunk, mert utána eldobtam az erkölcsösségem jó messzire, mondván ezt már próbáltam és nem ért semmit és belevetettem magam a pasik karjaiban,csak akit én is akartam. tök jó férfiak voltak, egyedül jobb lett élni és máig emlék minden jó kalandom.
2021. jún. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell rávenni. Magyarországon akkor is elválasztanak ha Ő nem akarja, max kicsit több idő.
2021. jún. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
0%
Szex van még?
2021. jún. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

A váláshoz egy szándék.pont elég, teljesen mindegy, hogy ő mit gondol a tisztességes asszony fogalmáról.


Szerintem az is beletartozik a tisztesség fogalmába, hogy a férjének igyekezzék megfelelni ( és viszont), ne a "városnak".

2021. jún. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
82%
Pancser vagy kérdező és papucs is ,ha nem tudsz elválni
2021. jún. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
A házassághoz két ember kell, a váláshoz egy. Innentől kezdve nem korlátozhat senki a döntésben.
2021. jún. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Fuh én nő vagyok, de az ilyen típusú toxikus nőktől én is fejvesztve menekülök, szóval megértem a szándékodat... De azt nem tudom, mit tökölsz ennyit, ebből már nem lesz jobb kapcsolat. Fogod magad és lelépsz, keresel értelmesebb nőt.
2021. jún. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
35%
Te elválsz, én elválok. Majd véletlenül bele botlunk egymás exeibe. Nekem az a bajom a válással, hogy utána fokozottan fennáll a veszélye, hogy még gyengébb és rosszabb nők közül "választhatok". 40 felett már csak a hulladékok maradnak, a jó és értékes nők már régen foglaltak. Már elnézést a kifejezésért, de sajnos jobb szót nem találok.
2021. jún. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
42%

#9, ez a hulladék duma először is marhaság,csak másodsorban bunkó.

Fatelep én van hulladék és a kukában.


44 évesen válta előszőr,56 évesen másodszor, demind a kétszer kedves szép intelligens huszonévessel folytattam. Semmiféle hulladék jellegük nem volt


Az első esetben lett még két szép gyerekünk is.

A másodiktól már nem, de szép öt év volt az is.


Komplikált dolgokkal járt mindez, de csak jobb és boldogabb lett, mint punnyadni egy kiürült semmiben.

2021. jún. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!