Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjek, mit szólnátok hozzá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjek, mit szólnátok hozzá ha a feleségetek felvetné a nyitott kapcsolat lehetőségét? Hogy lehet ezt kíméletesen elmondani? Több éve nem volt köztünk szex,ezen kívül mindent együtt csinálunk neveljük a gyerekeket.

Figyelt kérdés
Mint férfi, nem kívánom. De azt sem szeretném elvárni hogy szex nélkül éljen.
2021. júl. 9. 11:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Ha több éve nem szexeltek lazán, mintha mi sem történt volna. Miért nincs szex?
2021. júl. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
El fogod vesziteni. Miért nem kívánod?
2021. júl. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Egyszerűen elcsúszott az életünk, jöttek a gyerekek(2) házfelújítás,mindig más volt fontos, sok volt a stressz, gond volt a gyerekkel... Mi meg szépen eltávolodtunk. Aztán volt próbálkozás többször, wellness, kirándulás kettesben, de nem az igazi, azóta nekem nem volt jó vele, így nincs szex.
2021. júl. 9. 11:54
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
Attól, hogy nem szereted lehetne jó a szex. Random idegenekkel, ha neked kötődés kell úgysem lesz jó, ha meg szerelmes leszel nem fogsz vele maradni. Váljatok el, mindenki jobban jár!
2021. júl. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Mióta így eltávolódtunk nincs orgazmusom vele 🤷‍♀️ Azért nincs is szex, nem volt jó.

Nem gondolkozok szexkapcsolatb a, vagy ilyesmi. Miatta kérdeztem ezt. Csak tartok tőle, ha ezt felhozom ő is a válást javasolja.

2021. júl. 9. 12:06
 6/11 anonim ***** válasza:
81%

De akkor mi értelme van ennek a házasságnak? Gazdasági közösség?


Végig gondoltad teljesen, hogy ha rabolintana és jövöhéttől kimaradozna néha, esetleg konkrétan meg is tudnád, kivel szexel, ne adj isten ismerned is, akkor tudnád teljesen higgadtan kezelni a helyzetet, féltékenység nélkül?

2021. júl. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nyilván az első feltétel az lenne, hogy én nem szeretnék tudni róla. Annyi esze meg neki is remélem van, hogy nem ismerőssel csinálja.

Igen gazdasági közösség, és mi t említettem az egyik gyermek nem egészséges.

2021. júl. 9. 15:47
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ez férfi függő, hogy mit szól hozzá. És aztán ezzel az a baj, ettől még az a lehetőség ugyanúgy fenn áll, hogy a férfi elkezd szexszelni egy nővel és beleszeret, majd elhagyja miatta a családot... De persze a jelenlegi helyzet sem túl jó, szóval nem tudom, van-e veszítenivaló.
2021. júl. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
67%

Valószínűleg már régen éli az életét, csak nem tudsz róla.

Szerintem egy őszinte beszélgetés jó lehet arról, hogy ő hogy látja a helyzetet, te hogy látod, közösen képzelitek-e el a jövőt stb. És akkor felvetheted, hogy nem várhatod el tőle, hogy szex nélkül létezzen, így amíg tudja hol a "helye" és mi a közös út, addig nincs gondod azzal, ha együtt van más nővel. Ne csinálja tartósan, érzelmekkel, ennyi.

2021. júl. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
37%
Örülnék neki. Egy léoéssel közelebb kerülnénk a nornalitáshoz, a poliamoriához.
2021. júl. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!