Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Huszonévesek, szeretnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonévesek, szeretnétek majd megházasodni és gyereket vállalni?

Figyelt kérdés

2021. aug. 1. 16:34
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/106 anonim ***** válasza:
94%
Amúgy azt hittem hogy a férfiak közül több lesz a nemleges válasz, a szavazás most kicsit meglepett.
2021. aug. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/106 anonim ***** válasza:
62%

26 vagyok azt gondolom, mára csak a tehetőseknek adatik meg a gyerekvállalás és az anyagi javak megteremtése.


Ha valaki 35-40 évesen vállal gyereket akkor sincs megkésve.



Főleg ebben a mai gyenge fizetésű melós világban, egy családi ház 50 millió egy normális használt autó 1 millió felett kezdődik.



Vidéken meg megvagy kötve, hiába 10 millió egy ház ha az ottani fizetések 107-170.000Ft között mozognak. És amíg a Fidesz lesz hatalmon addig a vidék nem fog fellendülni. Csak Jakab Péternek van megfeleő programja, hogy ezt véghezvigye! Hajrá 2022-ben Jobbik!

2021. aug. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/106 anonim ***** válasza:
63%
#31 Én nem lepődtem meg, hogy a nők elutasítóbbak a gyerek témában, legalábbis a húszas éveikben, az életüket sokkal inkább megváltoztatja a gyerekvállalás. Gyanítom, hogy 30 felett más lenne az arány.
2021. aug. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/106 anonim ***** válasza:
81%
32# vagyok, és azt hozzá teszem a CSOK mára nem éri meg Budapesten, 25 millió forintal lettek drágábbak az ingatlanok miatta.
2021. aug. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/106 anonim ***** válasza:
9%
Jó lenne. De ahhoz kéne egy jószág is.
2021. aug. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/106 anonim ***** válasza:
85%

Nem. A házasságra rámehet mindened, a gyerekeket utálom és ebbe a világba nem kell több.


26/N

2021. aug. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/106 anonim válasza:
81%
A kérdéshez én csak annyi megjegyzést tennék hozzá, hogy nagyon sokan máshogy gondolkodnak a kiírt korban, mint később. Pl. nővérem huszonévesen nem akart gyereket, de idősebbként mégis akart és lett is neki. Nem tudom, hogy mihez kell a kérdés (pl. szakdolgozatkutatás, vagy hasonló), de ezt a szempontot érdemes figyelembe venni. Én huszonnégy éves nőként jelenleg még csak azt sem érzem, hogy egyáltalán arra lesz valaha pénzem, hogy otthonról elköltözzek és stabilan fenntartsam önmagam :D
2021. aug. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/106 anonim ***** válasza:
88%

#18


Sokan,ha nyernének a lottón,akkor sem szeretnének gyereket,ez nem csak pénz kérdése.


A szabadság megfizethetetlen.

2021. aug. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/106 anonim ***** válasza:
71%
18: Számomra a terhesség és a szülés undorító és visszataszító dolog. Mintha egy parazita növekedne a testedben, aki összekavarja az agyad kémiai működését, fizikális rosszullétekkel bombáz, és elszívja a táplálékot, amit felveszel. Előbb lennék öngyilkos, mint terhes. Na, tessék; tényleg minden nő ezt akarja. -.-
2021. aug. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/106 anonim ***** válasza:
97%

Ha lenne olyan férfi, akkor igen. Gyereket még nem szeretnék, a hideg is kiráz a gyerekvállalás gondolatától, de csak mert még messze vagyok attól, hogy erre kész legyek. Így, ha lenne hozzá stabil kapcsolatom, megfelelő körülmények, ami mellett egyikünk se szenved hiányt semmiben, mindenkinek jut minden, max annyi, hogy inkább a gyereknek egy tortával több, mint nekünk, akkor vállalnám. És persze, ha már úgy érzem, kész vagyok anyának lenni. A házasságot mindig is csak egy papírnak tekintettem, mert szokták mondani, baj van a házasságban, pedig lényegében a kapcsolatukban van a baj. Az érzelmek nem házasságtól függenek. Mégis, ha működik, akkor van egy varázsa... de ehhez olyan ember is kell. :)


20/l

2021. aug. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!