Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Probléma, ha minden időnket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Probléma, ha minden időnket együtt akarjuk tölteni?

Figyelt kérdés
Elég hasonlóak vagyunk, így élünk egy házasságban. Kölcsönösen nagyon szeretjük és élvezzük egymás társaságát már pár éve. Viszont néhol hallom, hogy legyen külön életünk, hobbink, barátok, nálunk ez egyáltalán nem jellemző. Sőt ha én tanulok valamit, igyekszem azt úgy kamatoztatni, hogy kettőnknek legyen belőle haszna, vagy éppen megosztom a párommal is, aki partner benne és fordítva. Okoz ez később problémát?
2021. aug. 4. 20:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%
Okozhat.
2021. aug. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
58%
Milyen problémát okozhat azon kívül, hogy ha az egyik meghal, a másik nagyon szomorú lesz?
2021. aug. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
24%
Előbb utóbb egymás agyára fogtok menni.
2021. aug. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%
Ha szeretik, inspirálják és szórakoztatják egymást, akkor mivel?
2021. aug. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%
Ha erre nincs igényetek, akkor ez nem probléma. Ha majd lesz, akkor töltötök külön időt.
2021. aug. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%

Ezt hívják úgy, hogy harmónia! Az pedig nem nagyon szokott problémát okozni!


Persze nem biztos, hogy örökké fog tartani, de amíg tart,addig élvezzétek, és ne hallgassatok olyanokra, akiknek ez a harmónia nem adatott meg!

2021. aug. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Az a probléma ha mások elvárásai, normài, vèleménye szerint akartok èlni.

De az nagy probléma.

2021. aug. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok a barátnőmmel. Soha nem volt még ilyen harmónikus kapcsolatom.

Kérdező, ebből max. annyi probléma lehet, hogy baráti kör híján, ha pl. egyikőtök megözvegyül, akkor teljesen egyedül marad.


Ezt kettőtöknek kell tudnia, hogy probléma-e. Kizárólag külső elvárás miatt ne kezdjetek el haverozni.


Nekem van egy szűk baráti köröm, a barátnőmnek is. Ez 2-3 embert jelent mindkettőnk esetében és viszonylag ritkán találkozunk velük. De akkor tartalmas, akár több napos programokat is csinálunk. (hol közösen, hol külön-külön)

2021. aug. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi így éltünk az exemmel 17 évig. Ő is mindig hangoztatta, hogy mindent mindig együtt, meg milyen dolog az, ha külön csinálunk bármit. Nekem még jól is esett, hogy ilyen ragaszkodó. Aztán 17 év után kiderült, hogy szeretőket tartott szinte végig, mert az állandóság és a hatalmas biztonság mellé kellett a vadászat, az izgalom.

Mostani párommal nagyon tudatosan úgy csináljuk, hogy legyen mindig elég én idő, legyenek külön dolgok. Ő is megfogalmazta, jobb így, mert ha mindig együtt vagyunk, akkor elmúlik a jóleső izgalom, mikor készülődsz a találkára, mikor várod az együttléteket, kell, hogy hiányozzon a másik.


Ezt csak azért írtam le, mert könnyű homokba dugni a fejünket. Ha így jó nektek, legyetek mindig együtt, de legyél közben tudatos, figyelj az apró jelekre.

2021. aug. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
91%
Nekem fura, nem tudnék így élni. Nem feltétlenül azért, mert mi lesz utánam, hanem mi volt előttem? Megismert engem, és onnantól nem érdeklik a barátai? Milyen ember az? Nekem nem kéne olyan. Vagy előttem se voltak? Tehát összejövök valakivel, akinek egy barátja, hobbija semmije nem volt?🤔 Köszi, de egy élettelen ember szintén nem kell. 3.lehetőség, hogy az exével voltak közös barátai, hobbija stb. Mindig az érdekli, ahová épp csapódik. Az nálam nulla, személyiség nélküli ember. Szóval kizárt, hogy ilyen kapcsolatom legyen. Eleve nekem vannak barátaim, hobbim is. Senki kedvéért nem mondanék le róluk és az nem azt jelenti, hogy nem lesz harmonikus a kapcsolatom. Szerintem nagyon fiatal még, aki azt hiszi, ez ezen múlik.
2021. aug. 5. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!