Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyire követed házastársad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire követed házastársad facebookos tevékenységeit?

Figyelt kérdés

Utalhat a házasság minőségére ha egyik fél sem reagál még az időnként kirakott közös családi képekre sem? Nem csak egyéb féle posztolásokra nem.

Családi képeket inkább csak az egyik rak ki időnként, másiknak inkább csak megosztásai szoktak lenni.

De soha egyik sem reagál a másik posztjára. Még a családi képekre sem.

Pedig aktívak az oldalon.



2021. szept. 2. 06:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire nem követem 🤷‍♂️
2021. szept. 2. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
94%
Férjem nincs fenn facebookon. Én igen. Nagyon ritkán posztolok vagy osztok meg. Sosem "ellenoriz".
2021. szept. 2. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

A lényeg a leírásban lett volna.


Ha nem, akkor a másik iránti érdektelenségből, elhidegülés miatt, rossz házasság miatt nem?

2021. szept. 2. 06:57
 4/22 anonim ***** válasza:
91%
Nem elég élőben, minek lájkolgatni meg hozzászólni még a Facebook-on is? 🤷‍♂️
2021. szept. 2. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire.
2021. szept. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem oszt meg semmit, nem lájkol semmit, én meg nem teszek fel róla képet, gyerekről is 10 évvel ezelőtti kép van fenn, meg is hívtak egy babacsoportba.
2021. szept. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire sem szoktam követni, messengeren beszélünk néha.
2021. szept. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem utal semmire, 6-os voltam
2021. szept. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem utal semmire.

Nálunk én vagyok kettőnk közül az aktívabb posztolgatós, de el se várom, hogy reagálgasson a közös képekre/posztokra pl.

Én se reagálok azokra a képekre, amiken meg vagyok jelölve. Nekem ez pont ugyanolyan egoista, mint az önlájkolás, meg mikor magadat is megjelölöd a saját képeiden.


Van olyan ismerős, akinél a pasi minden. Egyes. Poszt. Alá küldi a szívecskéket meg a matricákat, néha viccből húzom a páromat, hogy én miért nem kapok soha debilen vigyorgó szívecskét, nem is szerecc!!??!!, de ennyiben kimerül a dolog. :D

Szerintem ez tök irritáló, mármint ez a reagálási kényszer. Arra reagáljon, amit tényleg arra érdemesnek tart, nem kell még azt is kedvelni, hogy elmentem szaunni.

2021. szept. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
60%
Nálunk így van. És a rossz kapcsolat miatt
2021. szept. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!