Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjem 45 évesen diáklányokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem 45 évesen diáklányokat les meg ilyenek. Most váljak el?

Figyelt kérdés

Én is fiatal vagyok csinos és szép..

Nem gondoltam volna ezt róla.

Újabban tűnt fel.


És zavar hogy tökmindegy hogy egyenrangu meg szellemi társa vagyok, meg akivel lehet haladni, vannak célok, okos is, karrier is van, minden ívelhet mindig előre, mégsem én vagyok számára a kizárólagos így, ha teljesen "rangon aluli"még tanuló, azaz akiknek max a sugar daddyje lehetne tipusuak érdeklik.


Szóval nekem durva, hogy se tartása se igénye.

En meg nem tartom magam valahogy annyira, vagy értékesebbnek, akinek nem olyan mellett kellene leélnie az életét, hogy semmibe veszik tulajdonképpen.


Persze ő nem válna..

De csorog a nyála.

Nekem igy olyan mintha csak egy birkával lennék egyutt..



De most ilyenért válni, hogy megnéz egy diákot..?



#értelmiségi disznó értelmiségi Nővel
2021. szept. 2. 23:02
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
0%
Ezzel csak még gyanúsabb vagy :D majd másik profilról újra írom ;)
2021. szept. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
63%
Oksi, akkor megint az lesz, hogy írok a modiknak. Idióták, akik ezzel trollkodnak, hogy "biztos te vagy a kérdező". Hát nem.
2021. szept. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem bízol a férjedben és idegeneknek szidod. Válj el, mindketten jobban jártok.
2021. szept. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

Nyugodtan, de anyám annyira buta vagy, ezzel annyira egyértelmű hogy a kérdező vagy :Ddd szerinted egy random ember külön írogatna a moderátoroknak egy anonim oldal kommentje miatt?


Akkor jó sokat kell ezzel szórakoznod,mert csak azért is újra fogom írni.

2021. szept. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
51%

Foglalkoznál inkább a férjeddel ahelyett hogy a moderátorokat zaklatod a baromságaiddal, sérti az egódat ennyire egy anonim oldalas komment :DDD

Talán ha ezt az energiát a férjedre fordítanád, nem tini csajokra verné a nyálát.

2021. szept. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
0%
Akkor másik fiókról írok :D neked itt nem lesz igazad. Mit kezdtél te belém kötni, qrvára nem hozzád írtam a kommentem. Ja de mert te vagy a kérdező :DD
2021. szept. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:

En vagyok a kerdezo bocsi.


Patt helyzet.

Gyereket nem szülök eddig annyi biztos.


Köszi a válaszokat

2021. szept. 3. 14:14
 38/38 benboglar ***** válasza:
Azt hiszem, ebből a kapcsolatból hiányzik a szeretet és a szerelem ! Ezzel párhuzamosan pedig a jó szex, ami házastársaknál elengedhetetlen. Miért nem adod meg neki, amire vágyik ? Két emberen múlik minden !
2021. szept. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!