Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Hosszú lesz, es kerlek ne csesszetek le érte. Nagyon ossze vagyok zavarodva sajnos, es most nagyon szükségem lenne megerto noi vagy esetleg férfi tanácsra.

Figyelt kérdés

Na szóvál hol is kezdjem.

A ferjemmel(29 eves en pedig 23) 3 eve vagyunk hazasok. Fiatal korunk óta egyutt vagyunk. Szuletett egy kislanyunk aki 3 eves mult. Nagyon szeretjük ő a mindenünk.

Viszont a férjemmel valami megváltozott. Nagyon sokat veszekedunk es o nagyon csúnyán agresszivan beszél velem. Mindenert besertodik pici dolgokbol akkorat csinal, hogy a végén én erzem magam tényleg hibasnak mikozben nem is en vagyok.

O egyszer "megcsalt" engem. Egy nala jóval idősebb nővel. Csak beszélgettek elvileg. A mai napig nem tudom a teljes sztorit de mar nem erdekel.

O akkor vissza sírta magat hozzank en megbocsatottam nalam mindenki kap egy masodik (utolsó) eselyt.

Ezt csak azért irtam le hátha fontos.

Sokat dolgozik nagyon es rettentoen agressziv. Mire hazaer en kiszolgálom, kajat oda teszem elé, lakas mindig csillog stb. Szex igaz megritkult kicsit amiota van a kislanyunk de igazából atlagosan 2 naponta tudunk es akkor legalabb 3-4 menet.. Es nagyon jó. Ha masnap nem is de egy gyorsabb menet talan belefer.

Tehát szex téren sincs gond. A gond azzal van, hogy nem érzem magam nőnek mellette. Hianyzik az, hogy valaki szépen beszéljen velem, dicsérjen stb. En nem dolgozom jelenleg, tehát kb mindenert engedélyt kell kernem először, hogy megvegyuk. Pedig tellik rá azért. Én nagyon szeretnék 2. babát egy kistesot dr teljesen elbizonytalanodtam. Nem normalis lett. Olyanokat mondd, hogy : k.. Anyad.. Nyom.rek, stb. Teljesen ki vagyok. Erzelmileg brutálisan bantalmaz. Viszont ennek ellenére nagyon szeret minket. De az a szerelem tuti nincs mar meg. Van par hitelunk, tehát nagyon necces lenne a válás.

Es most jon a fordulat: egy régi ismerosommel elkezdtem beszélgetni facen

Mi régebben ferjem elott kavartunk de annyi. Azt erzem, hogy nagyon durvan bejon nekem..neki is van felesége, de nekik is romloban van a házasság. Ezt is kibeszeltuk egymassal es annyira jól esett. Ő találkozni szeretne de egyszeruen nem visz ra a lélek. PEDIG SZERETNÉK.. Ha a szívemre hallgatok akkor azonnal indulnek hozzá. Viszont ha az eszemre akkor nem, mert mivan ha lebukok. Bennem van az is hogy a ferjem mit tett anno velem. Ugy erzem nekem is kijarna egy jo beszélgetés stb.. aki mellett végre nonek erezhetem magam nem egy szolgalolanynak akivel ugy beszélnek mint egy rongyal.

A ferjemnek kismillioszor elmondtam, hogy valtozzon. De o mindig engem hibaztat. Pedig az utobbi idoben annyit sem szólok vissza már hogy mukk. Csendben hallgatom ahogy szapul mindenert. Ha a kedvenc poloja nincs épp kimosva azert

Ha valami tonkre megy azert en vagyok a hibas. Neki nincs jogsija csak nekem. Abba is beleszol, hogy vezetek. Tehat mindenert. Spur is nagyon... Mar annyi szorongas van bennem ez miatt, hogy éjjel a fogamat szoritom almomban :(

Az egyetlen vigaszom a kislányom. A második viszont ez a férfi.

mit tennétek?

Köszi ha valaki megert. Kerlek ne bantsatok ez miatt. Én tényleg csak egy pici segítséget szeretnék kérni.


2021. szept. 7. 23:43
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%
Saját tapasztalatom az, hogy most szépen lassan engedsz a csábításnak... lehet, hogy nem a mostaninak, hanem majd a következőnek... aztán egyre tovább mész, egészen addig, míg végre képes leszel kilépni a házasságodból. Talán hónapok, talán évek múlva. De az első lépést már megtetted.
2021. szept. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
93%

"3 eve vagyunk hazasok. Fiatal korunk óta egyutt vagyunk. Szuletett egy kislanyunk aki 3 eves mult."


Na ez a gond.



"Én nagyon szeretnék 2. babát..."


NE!!!!!!!!!!!!!!!!!



Az új pasi meg...ha kirak a férjed, lesz miből megélned?

2021. szept. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
71%

Hát, itt sok a baj.Megpróbálom mindkettőtök szempontjából nézni az esetet.Te 23 éves vagy a gyereketek elmúlt 3 éves.Feltételezem pénzed nem nagyon van, nem lehetett valami óriási karriered a gyerek előtt.Azt írod több hiteletek van, nagyon sokat dolgozik a férjed.Most nem azért, nem mentegetni akarom, mert nem szép tőle ahogy viselkedik.Viszont azért valahol megértem, hogy idegbeteg.3 embert eltart, hiteleket fizet, ki van merülve.A kimerültség pont, hogy ilyen agresszívvá teszi az embert.Bár nem helyeslem a viselkedését, de nem is csodálkozom rajta.

Szerintem nem az a problémáitokra a megoldás, ha viszonyba kezdesz egy házas emberrel.Inkább akkor válj el, ha ennyire tűrhetetlen számodra a helyzet.Kérdés momdjuk, hogy mihez kezdesz válás után.

Egy biztos, a férjed attól nem fog veled szebben beszélni, ha keresel egy szeretőt.

2021. szept. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudni mi változhatott férjednél? Nem történt semmi, amihez tudnád kötni a változást? Írtad, hogy sokat dolgozik, nem lehet, hogy az stresszeli és azért ilyen? Ha nem volt mindig ilyen, akkor valami oka tuti van, hogy így viselkedik.
2021. szept. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
85%
De okos dolog volt 20 évesen pottyamtani meg házasodni...🤦‍♀️
2021. szept. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:

4 éve vagyunk hazasok el irtam

Ez a baj hogy max szuleimhez tudnek vissza költözni amig össze szedem magam. Szóval ki vagyok most. Nagyon nehéz már. Öngyilkos gondolataim is voltak. De elhessegetem hiszen itt van a kislányom. De az a baj hiaba mondom hallani kéne ahogy beszél velem...

2021. szept. 7. 23:58
 7/42 A kérdező kommentje:
Az ilyen "nem kellett volna gyerek" es tarsai messzire keruljenek:) kösz.
2021. szept. 8. 00:00
 8/42 anonim ***** válasza:
92%
6 Az nem opció, hogy elmenj végre dolgozni?Hidd el, a férjed is nyugodtabb lenne, meg jobb lenne ez, mint felakasztani magad.
2021. szept. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
60%

"Csak beszélgettek elvileg. A mai napig nem tudom a teljes sztorit de mar nem erdekel." és itt már le is írtad mindennek az okát. Ő hűtlen volt, lebukott, te már nem tudsz benne bízni. Ezt érzi rajtad, frusztrálja. Ehhez jön a munkahelyi stressz és máris minden rossznak te vagy az oka. Szépet, jót nem várhatsz már tőle.

Lelki bántalmazást ne vedd félválról! Egész életedre megnyomoríthat és az a szerencsétlen gyerek is ezt látva fog felnőni. Gondold ezt át!

Persze ilyen helyzetekben megkeresed az ex barátokat, harmadik személyt, aki szeretetet, megértést nyújt. A kapcsolatodon ő nem tud segíteni, de rajtad igen.


Második gyereket ne vállalj amíg nem változik meg a helyzet legalább egy évig.

2021. szept. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:

Az a baj o alapbol agresszív emher. De én tudtam kezelni. Most már nem tudom.

De néha nagyon furcsa

Vannak napjai amikor fel van teljesen dobva.. Mintha minden jó lenne. Aztan jon par nap hogy elkuld a ro..dt k..va anyamba. Érdekes.

2021. szept. 8. 00:02
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!