Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Hosszú lesz, es kerlek ne csesszetek le érte. Nagyon ossze vagyok zavarodva sajnos, es most nagyon szükségem lenne megerto noi vagy esetleg férfi tanácsra.

Figyelt kérdés

Na szóvál hol is kezdjem.

A ferjemmel(29 eves en pedig 23) 3 eve vagyunk hazasok. Fiatal korunk óta egyutt vagyunk. Szuletett egy kislanyunk aki 3 eves mult. Nagyon szeretjük ő a mindenünk.

Viszont a férjemmel valami megváltozott. Nagyon sokat veszekedunk es o nagyon csúnyán agresszivan beszél velem. Mindenert besertodik pici dolgokbol akkorat csinal, hogy a végén én erzem magam tényleg hibasnak mikozben nem is en vagyok.

O egyszer "megcsalt" engem. Egy nala jóval idősebb nővel. Csak beszélgettek elvileg. A mai napig nem tudom a teljes sztorit de mar nem erdekel.

O akkor vissza sírta magat hozzank en megbocsatottam nalam mindenki kap egy masodik (utolsó) eselyt.

Ezt csak azért irtam le hátha fontos.

Sokat dolgozik nagyon es rettentoen agressziv. Mire hazaer en kiszolgálom, kajat oda teszem elé, lakas mindig csillog stb. Szex igaz megritkult kicsit amiota van a kislanyunk de igazából atlagosan 2 naponta tudunk es akkor legalabb 3-4 menet.. Es nagyon jó. Ha masnap nem is de egy gyorsabb menet talan belefer.

Tehát szex téren sincs gond. A gond azzal van, hogy nem érzem magam nőnek mellette. Hianyzik az, hogy valaki szépen beszéljen velem, dicsérjen stb. En nem dolgozom jelenleg, tehát kb mindenert engedélyt kell kernem először, hogy megvegyuk. Pedig tellik rá azért. Én nagyon szeretnék 2. babát egy kistesot dr teljesen elbizonytalanodtam. Nem normalis lett. Olyanokat mondd, hogy : k.. Anyad.. Nyom.rek, stb. Teljesen ki vagyok. Erzelmileg brutálisan bantalmaz. Viszont ennek ellenére nagyon szeret minket. De az a szerelem tuti nincs mar meg. Van par hitelunk, tehát nagyon necces lenne a válás.

Es most jon a fordulat: egy régi ismerosommel elkezdtem beszélgetni facen

Mi régebben ferjem elott kavartunk de annyi. Azt erzem, hogy nagyon durvan bejon nekem..neki is van felesége, de nekik is romloban van a házasság. Ezt is kibeszeltuk egymassal es annyira jól esett. Ő találkozni szeretne de egyszeruen nem visz ra a lélek. PEDIG SZERETNÉK.. Ha a szívemre hallgatok akkor azonnal indulnek hozzá. Viszont ha az eszemre akkor nem, mert mivan ha lebukok. Bennem van az is hogy a ferjem mit tett anno velem. Ugy erzem nekem is kijarna egy jo beszélgetés stb.. aki mellett végre nonek erezhetem magam nem egy szolgalolanynak akivel ugy beszélnek mint egy rongyal.

A ferjemnek kismillioszor elmondtam, hogy valtozzon. De o mindig engem hibaztat. Pedig az utobbi idoben annyit sem szólok vissza már hogy mukk. Csendben hallgatom ahogy szapul mindenert. Ha a kedvenc poloja nincs épp kimosva azert

Ha valami tonkre megy azert en vagyok a hibas. Neki nincs jogsija csak nekem. Abba is beleszol, hogy vezetek. Tehat mindenert. Spur is nagyon... Mar annyi szorongas van bennem ez miatt, hogy éjjel a fogamat szoritom almomban :(

Az egyetlen vigaszom a kislányom. A második viszont ez a férfi.

mit tennétek?

Köszi ha valaki megert. Kerlek ne bantsatok ez miatt. Én tényleg csak egy pici segítséget szeretnék kérni.


2021. szept. 7. 23:43
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
100%

23 évesen ez aztán élet.

Valaki kérdezte, én is furcsállom, hogy miután elkuld az any*dba még lefekszel vele??


Nem akarsz kicsit jobb életet magadnak egyébként? Hogy vissza költözz a szüleidhez oviba jarjon a gyereked te meg dolgozz az elképzelhetetlen? Inkabb szenvedsz így még, mint a munka?

2021. szept. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
83%

#31, épp ez jutott eszembe nekem is, ha az uram ha egyetlen egyszer akárcsak véletlenül is azt mondja nekem, hogy menjek a rohadt k.va anyamba, abban a pillanatban szedem a sátorfámat, nem hogy még széttegyem a lábam minden második nap.

Kérdező, semmi önbecsülésed?? Keress munkát és ha nincs változás, beadni a válópert. És mi az, hogy így beszél veled? Ilyenkor te behúzod füled - farkad? Miért nem pofázol vissza neki? Szerintem ez a kérdés kamu, ennyire ostoba nem lehetsz...

2021. szept. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kérdező, érdemes lenne kicsit önállósodnod. Keress valami munkát, legyen gyakorlatod, bevételed, hogy ha esetleg úgy adódik, akkor egyedül is el tudd látni a kislányodat. Ha már 3 éves múlt, akkor gondolom már ovis, simán tudsz mellette dolgozni.

Az új/régi fickó varázsa szerintem első sorban abban áll, hogy nagyon ki vagy éhezve a figyelemre, de nem feltétlenül tartom jó ötletnek összejönni vele. Oké, ő azt állítja, hogy romlófélben van a házassága, de ugye tudod, hogy a házas férfiak 99%-a ezt a dumát adja le a szeretőjének, függetlenül attól, hogy igaz-e vagy sem. Próbálj meg most egy kicsit függetlenedni a férfiaktól, a visszajelzésektől, és inkább magadra koncentrálni, meg természetesen a kislányodra. Szerezz önbizalmat, egy stabil hátteret, amire támaszkodhatsz, ami csak a tiéd. És akkor nem lesz olyan kérdés, hogy válni vagy sem, illetve akkor a férjed sem, és potenciálisan bármilyen jövőbeni férfi sem tud így az uralma alá hajtani. Nincs annál rosszabb, mint ennyire kiszolgáltatott helyzetben lenni.

Egyébként bár idősebb vagyok nálad, én a lányod helyében voltam gyerekként. Anyám háztartásbeli volt világéletében, apám meg úgy bánt vele, mint a ronggyal, mindenért is ő volt a hibás, aztán idővel ez átragadt rám is, mármint engem is folyton szapult és bántott. Gyomorgörcsöm volt minden nap, amikor hazament munkából, és gyerekkoromból a leggyakoribb emlékem, hogy a szüleim kiabálva veszekednek egymással. Hidd el, teljes család ide vagy oda, ez nem jó a gyereknek. Én már olyan 8-9 éves koromtól kezdve azt vártam, mikor válnak el. De persze nem váltak el, mert anyám sosem dolgozott, nem volt semennyire sem önálló, szóval ha apám idejekorán meg nem hal, akkor egész életében ilyen elnyomó, emberi életre alkalmatlan kapcsolatban tengődött volna. Óva intelek ettől az élettől.


A kistesót meg lehetőleg ne ezzel a fickóval és ne ilyen körülmények közé szüld.


Kitartást és sok boldogságot nektek a jövőre nézve.


u.i.: csak fél szemmel futottam át a többi hozzászólást, de az nekem is megütötte a szemem, hogy miután kapcarongyként kezel, te még naponta többször képes is vagy aláfeküdni... Azért ez nekem nagyon fura. Akármennyire is szeretnéd a hűségét biztosítani, nem ezen múlik, egy csalfa férfi simán képes így is félrejárni melletted, ha olyanja van, egy hűséges meg akkor se fog megcsalni, ha hetekig nincs semmi.

2021. szept. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
100%
Meg is érdemled a sorsod ,ha nem változtatsz..
2021. szept. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
75%
Ez se nem szerelem, se nem szeretet a ferjed reszerol. Ez tulajdonkeppen egy erzelmi bantalmazo kapcsolat es gyanus hogy nem-e narcisztikus a ferjed.
2021. szept. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
100%

35

Vagy csak simán egy hülye f.sz.

2021. szept. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:

Megtaláltam, még fent van a neten! Érzelmi erőszak teszt.

[link]

2021. szept. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
Ha megtudja, hogy félrebillentetted a popód, majd jól elver, aztán nézgelődhetsz 😂
2021. szept. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
29es én nem voltam, de értem, úgy írtam.. ez nem tapasztalatfüggő.
2021. szept. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a sok tanacsot. Az epito jellegu kritikakat is.

Szinte mindegyikotokkel egyet tudok erteni valamilyen szinten. Fogalmam sincs mihez kezdjek egyelore. Majd lesz valami. De sokat segitett ez a rengeteg válasz. Mar csak az is, hogy kiadhattam magamból. Köszönöm.

Remelem hasznos voltam par olyan embernek aki meg nem hazas. En csak egy tanacsot tudok adni nekik: sose menjetek ferjhez ilyen emberhez. De meg a hazassag is hulyeseg. Felesleges. Csak a baj van ilyenkor ha válni kellene..

Egyelore az eletem kilatastalan foleg, hogy bejott a képbe a 3. Szemely. Lehet hulyeseg de azota erzem magam jobban amiota vele beszélek. Valamit csak hoz ez az elet.. Olyan meg sose volt, hogy ne legyen valahogy :)

2021. szept. 8. 23:15
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!