Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Le fog állni a férjem /szex/....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le fog állni a férjem /szex/. Ez már a vég?

Figyelt kérdés
Idősebb házaspár vagyunk. Én 54, Ő 60. Mindig is szex centrikus voltam. Mostanság is az lennék. Már egy ideje heti egyre csökkent a férjemmel. Ő egy - kissé merev-, mindenben szabályt követő ember. Tehát eddig úgy működött, hogy vasárnap délután 4 óra 00 perckor átmegyünk a "régi" szobába. / mert a gyerekeink sokszor otthon vannak./ Ott töltünk el intim órákat. Annyira rugalmatlan a férjem, hogy ez akkor is így van ha például szombaton egész délután kettesben vagyunk. Azonban most még ez a rendszer is akadozik. Húzza az időt, kifogásokat keres. Utoljára 3 hete, dolgoznia kellett szombaton. Csak ha maximálisan ki van pihenve akkor lehet szexről szó. Nem is tettem még csak célzást sem, hogy "akkor átmegyünk?" Aztán a következő hétvége nekem telt munkával. Megalázónak éreztem volna a kuncsorgást. Megoldottam magamnak... Most meg megint csinálja. "Lehet, hogy csak estefelé de elötte még össze is akarna pakolni ott? Mit csináljak? Hogyan viselkedjem? Tudom, hogy hagynom kellene az egészet. A fene megette azt a házasságot ahol a nő igényli jobban a szexet! Viszont hiányzik, még mindig, sajnos. Az is tény, hogy ha már ott vagyunk - a "szobánkban" akkor már igen lelkes és mindig igen ki is tesz magáért. Nem értem miért olyan nyögvenyelős hetente egyszer oda találni. Ezt én így megalázónak érzem. Lehet Ő már leállna, szive szerint? Vagy esetleg havira csökkentené? Igazából megerősítésre van szükségem. Hagyjam az egészet? Oldjam meg másként? Ez viszont ki hatással lesz az egész kapcsolatunkra, hiszen ott beszélgetünk is négyszemközt, ami amúgy elég ritka. Vagy körülöttünk van a család, vagy valamelyikünk TV-t néz illetve valamire odafigyel. Szerintetek miért csinálja ezt?
2021. szept. 12. 12:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%

Férjed autista talán??


Na jó, komolyan...


Miért adnád fel véglegesen amíg még ha akadozva is, de vannak közös délutánok?

Valami köztes megoldás kellene a mindig csak vársz és a mindig könyörögsz érte között.

Esetleg beszélned vele erről komolyan.

2021. szept. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Talán őt kéne erről megkérdezni. A válaszától igencsak függ a hogyan tovább.
2021. szept. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Lehet már nem kívánja a dolgot. De ha már nagy nehezen oda kerültök akkor már megpróbál jó férj lenni.
2021. szept. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%

Sosem értettem ezt a "heti" meg "havi" szexet. Szexelni akkor szoktak a normális emberek,amikor megkívánják.


60 évesen már sajnos benne van a pakliban, hogy lassan "elfogy" a férfi. Örülj, hogy eddig bírta, mert vannak tőle fiatalabbak is akiknek már nem érdekes a szex.


És nem kell ilyen magas lóról beszélni, mert te sem fogod már sokáig kívánni a szexet!

2021. szept. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%
54 éves vagy, nem egy pattanásos kamaszlány. Állj a férjed elé, és kérdezz rá kerek-perec, hogy ő mit szeretne.
2021. szept. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
Hány éve vagytok házasok? Most ezt ide kiírod, ahelyett, hogy megbeszélnéd vele?! Lehet, hogy fáj mindene, be van rozsdásodva és nehezen veszi rá magát a szexre. Lehet, hogy elég volt neki a 30 évig minden nap szex-program. Mi ezt honnan tudjuk?
2021. szept. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Van az a mondás hogy jóban rosszban együtt.

El kell fogadnod és alkalmazkodni a változáshoz.És lehetőleg nem úgy viselkedni ,mint egy hisztis,toporzékoló kislány,akinek akkor is kell az,és több kell!

Egyébként idegesítő lehet ez a katonás rendszer az életében.Én hasonló vagyok egy kicsit fiatalabb kivitelben.De azért ha van párom a szex nem így működik.Úgyhogy a férjed túl tesz ebben rajtam :)

Próbálj vele beszélni a dologról...együtt éltek x éve,mi ciki van abban ha ezt megbeszélitek?! És akkor kompromisszumot tudtok kötni...ő esetleg kicsit megerőlteti magát,te pedig elhagysz kicsit az igényeidből...az arany középút mindig működik.

2021. szept. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%
En azt nem ertem, h szamodra miert kuncsorgas a kezdemenyezes!?
2021. szept. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért minket kérdezel ?
2021. szept. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Kiderül, hogy még a 6 év is nagy korkülönbség...
2021. szept. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!