Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan kérjem meg a feleségeme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérjem meg a feleségemet tapintatosan, hogy főzzön egészségesebben?

Figyelt kérdés

Feleségem (amúgy háztartásbeli) nagyon jól főz egyébként, ilyen igazi magyaros stílusban, kicsit zsírosan. Mindig a kedvenc kajáimat főzi - ezek nem túl egészségesek, pl. pörkölt nokedlival, rántotthús sültkrumplival, tészták, stb.

Elkezdtem edzeni mert szeretnék leadni jópár kilót, de sehogy se sikerül, mert ha valami finomat főz én nem bírom ki hogy ne egyek belőle. Persze nem csak ez a gond de eléggé hátráltat a dolog.


Örülnék ha több könnyebb, zöldséges kaját főzne, meg olyat amiből nem eszem magam túl, de ő is tudja hogy a a zöldségekért nem vagyok oda, a natúr csirkénél meg jobban szeretem a rántott húst, szóval nem is csinál ilyesmit. Pedig megenném, attól még hogy nem a kedvencem.


Finoman próbáltam már rávezetni de félek h megsértődik, meg végülis nagyon jól főz és finomakat, meg a kedvemben akar járni, szóval nem akarom megbántani.


2021. szept. 14. 15:14
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Akár magadnak is főzhetsz, akkor biztos olyan lesz, ami neked megfelelő.

Amúgy meg én semmi sértőt nem érzek abban, ha megmondod, hogy most szeretnél diétázni, mert nem akarsz 60 évesen infarktusban meghalni.

2021. szept. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Akkor jár a kedvedben, ha egészségesebbet főz.
2021. szept. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!