Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A jegygyűrűtök mindig rajtatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jegygyűrűtök mindig rajtatok van, vagy otthon/bizonyos munkákhoz, esetleg éjjelre leveszitek?

Figyelt kérdés
Természetesen olyanokhoz szól a kérdés, akik általában viselik, nem évente 1x veszik fel, vagy annyiszor se.

2021. nov. 5. 21:07
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
96%
Főzéshez, műhelyben, ... leveszem. Higiéniai és balesetvédelmi okokból.
2021. nov. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
98%

Fürdéshez leveszem és utána már csak reggel veszem fel, tehát alváskor sincs rajtam.


A munka során ha úgy látom hogy szennyeződhet a gyűrűm, vagy sérülhet stb akkor addig leveszem majd egyből vissza.


Otthon mosogatáshoz, nagyobb főzéshez, takarításhoz leveszem.


Nyáron strandra, uszodába el sem viszem.


Köves gyűrű, féltem is nagyon úgyhogy amikor bármilyen sérülés fenyegetheti akkor addig leveszem (tudom amúgy, hogy túlféltem de inkább biztosra megyek).


Egyébként minden nap hordom.

2021. nov. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
100%
Mosogatáshoz leveszem. Egy ideig sporthoz is levettem, aztán annyiszor felejtettem magamon, hogy már elengedem.
2021. nov. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
78%
Mindig rajtam van. Annyira, hogy észre sem vettem, hogy az évek során mikor híztam annyira bele, hogy ma már ha akarnám sem tudnám levenni :D
2021. nov. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 anonim ***** válasza:
97%

Nagytakarításhoz, hosszadalmas mosogatáshoz, tésztagyúráshoz veszem le.

Munkában olyan dolgokhoz, amikor sérülhet, vagy én sérülhetek miatta.

Megerőltetőbb edzéshez is levenném.

Strandon, vízben is leveszem.


Egy időben minden zuhanyzáshoz levettem, de mióta megcsináltattam jó méretre már érzem, hogy nem fog csak úgy leesni.

2021. nov. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 anonim ***** válasza:
67%
Nem volt jegygyűrűnk. Később hoztam Bécsből, én néha felvettem, de leginkább a fiókban volt mind a kettő. A házasságunk gyűrű nélkül is stabil volt.
2021. nov. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
83%
Mindig rajtunk van:)
2021. nov. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
91%
Ahogy hazaérek, leveszem, illetve ha edzésre megyek vagy strandra, akkor sem veszem fel.
2021. nov. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:
95%
Amint hazaérek, én is leveszem. Sportoláskor, strandra szintén leveszem.
2021. nov. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:
96%
Hazaérkezéskor leveszem. A cipőtartó tetején van a doboza, ott lóg a cipőkanál is, így reggel mindig észreveszem :)
2021. nov. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!