Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férfiak manapság akarnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak manapság akarnak gyereket?

Figyelt kérdés
Kedves ti és férfi ismerőseitek, akarnak e gyermeket belátható időn belül?

#gyerekvállalás #akarsz gyerek #Más akar gyereket
2021. nov. 28. 12:18
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:

16. Mert az vagy.


17,19 vagy torll vagy vagy rosszindulatu és felszines.

2021. nov. 28. 20:33
 22/42 anonim ***** válasza:
33%

#21


16-os vagyok, nem vagyok aranyásó! Jó keresetem van, sajat lakásom, autóm egzisztenciám. (Nem, senki nem rakta alám)

De a gyerek szeretetből nem lakil jól, nem kerül cipő a labára, és nem fizeted ki a havi 300 ezres bevasarlást sem. (Durván elszállt az élelmiszerek ára) a gyerek elsősorban pénz kérdés!

2021. nov. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
100%

Ajajj, vannak ám itt gondok néhány nő fejében... Hát, pont ezért akar egyre kevesebb férfi gyereket. Ahhoz egy felnőtt társ is kéne.


#22: Van pár gazdag ismerősöm, de valahogy egyiküknél sem jött össze gyerekkel a havi 300.000-es bevásárlás... Nem luszvottyonba kell ám öltöztetni a gyereket... :D Csodálkozol, hogy senki sem áll le veled a gyerek projektre?


#17: Tehát, az autómániás férfiaknak nincs jogsijuk? :O Aztamindenit, ezt hogy hoztad össze?


#19: Az illető egy szót nem írt a külsőről... :D

2021. nov. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
43%

#23 a teljes havi költségeink, ami nem a hitel/autó egyetlen 1,5 éves gyerekkel ~400.000 ft. Ezen felül fizetjük a lakáshitelt és az autó költségeit. És nem dizájner ruhákat kap, nem Michelin-csillagos étteremből etetem, nem is kell tápszer meg gyógyszer se neki, és mi magunk sem élünk nagy lábon. Azt el tudom képzelni, hogy ha valaki spórol, akkor keresi az akciókat és a 120 ft-s tejet veszi a 220 ft-s tej helyett, de hogy ebből jelentősen kevesebbet hogy lehet megspórolni, azt nem tudom. Főleg, hogy egy ilyen kicsi gyereknek ha nem is veszel "luszvuttyon" ruhát, akkor is párhavonta teljes ruhatárcserére van szüksége, mert tökmindegy, hogy használt, új, H&M vagy Hugo Boss, akkor is kinövi azt a body-t és overált legkésőbb 3-4 hónap alatt, és hiszed vagy sem, gyerekruhákat, gyerekcipőket nem adják kevesebbért, mint a felnőtt változatait, hiába pici.

Én már visszamentem dolgozni, de ha valaki nem tudja megoldani ilyen kicsi gyerek mellett a munkát, nincs bölcsi a közelben, vagy nincs hely, esetleg a gyerek még nem alkalmas ilyen-olyan okokból a beszoktatásra, akkor igenis az apa keresetéből kell mindezt fedezni. A max GYED is csak 168.000 ft, és sokan még ezt sem kapják meg, szóval akárhogy is nézzük, nem írt hülyeséget a #22 amikor azt mondja, hogy ha a pasi gyereket és családot akar, akkor akarjon jól fizető, stabil munkahelyet is.

2021. nov. 29. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
22%

A tudomány mai állása szerint, a Nők tdnak szülni, a férfiak meg nem tudnak szülni.

- Mi adjuk fel a karrierünket. Mi vetjük vissza a munkahelyi előmenetelünket 2 évvel, mi maradunk otthon a gyerekkel ha beteg, mi kerülünk kiszolgáltatottabb helyzetbe! És hiába kerestem szülés elött netto 450 et, akkor is csak 168 ezret kaptam meg GYED.nek. mivel a GYED összege le van korlátozva. Tényleg annyira ördögtől való, hogy ha én ezeket megteszem, akkor elvárom a másiktól, hogy legyen jól fizető, biztos állása!???


Csak azért kérdezem, mert ha nem, akkor a pasi a f*szán kivül mit rak bele a kapcsolatba?

Egy férfinek ezerszer könnyebb! Bármikor lehet ugy csaladja, hogy nem kell választania a család kontra munka kérdéskörben. Ha pedig elhagyja a csaladját, akkor valahogy a férfiaknak ezt jobban elnézik.


#23

Egy halom kerdés van itt gyakorin arrol, hogy a csávó azert nyavalyog, mert elutasitjak a nők, amiért nincs autoja.


Havi 300 ezer egy négytagu csaladnál, úgy elmegy kajára, hogy tényleg semmi luxus nincs benne.

Nem gondolom magunkat gazdagnak. Inkább atlagnak.

2021. nov. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 A kérdező kommentje:
25. Pedig de az országos átlaghoz képest gazdagok vagytok ha nettó 300at kajára költötök 4en. Baranyában 180 nettó már jónak számít és az emberek megszakadnak még egy 10esért.
2021. nov. 29. 11:49
 27/42 anonim ***** válasza:
27%

26

Ez nem gazdagság! Havi 1 M kb arra elég, hogy egy viszonylag kényelmes, közeposztálynak megfelelő szinten tudjunk élni. A 180 az átlag alatti!

2021. nov. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 A kérdező kommentje:

27. Te se Magyarországon élsz ha szerinted az átlag fizetés 1m.

😂🤣😂🤣

2021. nov. 29. 13:29
 29/42 anonim ***** válasza:
0%
Kettőnké ennyi!
2021. nov. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 A kérdező kommentje:
29. Az átlag bér valami 240 körül van. Fejenként ötszáz az mindenhogy a duplája ennek tehát ti igenis gazdagok vagytok.
2021. nov. 29. 14:31
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!