Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Amikor babázás után készültete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor babázás után készültetek, készültök visszamenni a munka világába, a férjetek mennyire vett részt benne, mennyire beszéltétek meg, hogy hogyan legyen majd a jövőben?

Figyelt kérdés

Foglalkoztatta vagy azt mondta, hogy old meg, ahogy akarod, ahogy tudod?

Beszéltetek arról, hogy ki viszi-hozza majd a gyerekeket az óviba, hogy lesz a munakhelyre utazás, ki marad otthon szünetben, ha betegek vagy ezt magadnak a munkahelyet úgy szervezted, hogy alap, hogy megoldod? Az apákat érdekli, hogy mit hol hogyan dolgozik majd az anyuka vagy ez nem rájuk tartozik?


2021. dec. 26. 20:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Normális házasságban szokás megbeszélni.
2021. dec. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Mennyire mélyen megbeszélni? Mikről jó beszélni? Köszönöm!
2021. dec. 26. 20:48
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy megbeszéltük, hiszen az ő gyereke is. Miért kéne ezt az anyukának egyedül megoldania?
2021. dec. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondta, hogy felnőtt vagyok, oldjam meg felnőttként a saját ügyeim, nem vagyok fogyatékos, hogy ő szerezzen munkát nekem és neki kelljen azzal foglalkozni, hogy nekem hogyan lesz munkám, mit dolgozok, mikor, hol, jó, hogy nem már azt is neki kelljen megmondania, mennyi pénzt keressek.
2021. dec. 26. 20:56
 5/24 anonim ***** válasza:
96%
Hat igen munkat szerezni bizony neked kell egyedul. :) De mindenki igy csinalja normal esetben. Persze ettol meg minden mast erdemes megbeszelni ki mikor viszi a gyerkocot. Nalunk pl tuti en fogom vinni, mert parom mar joval korabban lelep dolgozni.
2021. dec. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Akkor az normális, ha azt mondja, mit bánja ő, hogy mit, hol dolgozok és hogyan vetetem fel magam,csak oldjam meg, hogy keressek pénzt én is végre, bár az úgyse lesz valami sok?
2021. dec. 26. 21:08
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

A munkakeresés része valóban a te dolgod. Igazából az is, hogy mennyit akar keresni: ha közös kassza van, és a párod keresete mellé bármi jó, akkor azért, ha különkassza van, akkor azért.

Viszont az olyan dolgokat, amik a gyereket érintik, azt igenis meg kell beszélni, mert ha tőled várja, hogy mindig otthon maradj a gyerekkel, hozd-vidd oviba, suliba, akkor nyilván neked rugalmasabb munkát kell keresned, ami sokszor rosszabbul fizet. Ha közösen, akkor is máshogy kell kalkulálni, ha ő egy az egyben ezt meg tudja oldani, mert mondjuk otthonról tud dolgozni, akkor azért. A gyerek közös, ergo nem egyedül neked kell megoldani, hanem azt közösen.

2021. dec. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
#4: Igazi főnyeremény lehet a férjed.
2021. dec. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
98%

Miert, gyereke elott mit dolgoztal?

Amugy bocs, hogy ezt mondom, de en megvalogatom a partnereim, a ferjem meg plane, es nem szulok egy ilyen nyomoreknak.

2021. dec. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Multinál voltam. Nem vettek vissza létszámleépítés miatt, átszervezés volt. ( kaptam végkielégítést stb, elszámoltak)
2021. dec. 26. 21:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!