Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit gondoltok azokról, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok azokról, akik ebben a bizonytalan, covid súlytotta világban gyereket vállalnak?

Figyelt kérdés

Csak én tartom ezt felelőtlenségnek? 2-3 év kivárás, hogy mi lesz később, szerintem bele kéne férjen.


Egy ismerősöm facebookon most posztolgatja a közös terhes fotóit a feleséggel, saccra 2-3 hónap lehet a szülésig ránézésre.


Akkor kb. májusban hozhatták össze-vajon azt hitték az akkor feloldott lockdown volt az utolsó?


Feleség diplomás nővér.



2021. dec. 29. 06:09
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
87%

Amikor pestis volt vagy kolera sem születtek emberek🙄


Ki is haltunk vagy kètszer 😆

2021. dec. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:

Nem is a betegségre gondolok elsősorban, hanem az oktatás összeomlóban, minden drágul, közösség már csak digitális üzemmódban megy, a társadalom egyre feszültebb és idegesebb.


Ilyen világban nem lehet egészséges lelkületű gyereket nevelni.

2021. dec. 29. 10:31
 13/40 anonim ***** válasza:
100%
☝️Már a covid előtt bőven sem sikerült minden gyereket egészséges lelkületűre nevelni.
2021. dec. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
100%
Ha kifogást keresel a gyermekvállalásra, akkor bármikor találsz, ehhez nem kell covid. Csak simán mond azt, hogy nem akarsz gyereket, és mindenki elfogadja. A te dolgod. De ne tőlünk várj megerősítést, ne akard, hogy mi döntsünk helyetted, mert ez mindenképpen a te döntésed.
2021. dec. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:
Én nem akarok, csak érdekel milyen lesz a tarsadalom ha így haladunk. És mivel én is a része vagyok, tudni akarom ki hogy látja.
2021. dec. 29. 10:38
 16/40 A kérdező kommentje:
15 Hát akkor most pláne nem.
2021. dec. 29. 10:39
 17/40 anonim ***** válasza:
87%
Ha nem ilyen világba akarsz gyereket,akkor jó pár száz évre hibernáltasd magad!Amugy még háborúban is szültek!
2021. dec. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
100%
Bmeg Afrikában is szar a helyzet ,mégis tulszaporulat van , kérdező attól hogy neked tele a gatya nem jelenti azt hogy mindenkinek.
2021. dec. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
100%

Felőlem azt csinálnak amit akarnak. Engem ez nem érint.

Mindenki úgy éli az életét ahogy akarja.

2021. dec. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
64%
2020 augusztusban estem teherbe, iden majusban szultem, nem voltam beoltva sot 30 hetesen covidos voltam😀 semmi bajom se nekem, se a fiamnak. Ne feszengjel mar ennyire, igyal egy pohar pezsgot vagy kereljel egy jot aztan lenyugszol...
2021. dec. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!