Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit gondoltok azokról, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok azokról, akik ebben a bizonytalan, covid súlytotta világban gyereket vállalnak?

Figyelt kérdés

Csak én tartom ezt felelőtlenségnek? 2-3 év kivárás, hogy mi lesz később, szerintem bele kéne férjen.


Egy ismerősöm facebookon most posztolgatja a közös terhes fotóit a feleséggel, saccra 2-3 hónap lehet a szülésig ránézésre.


Akkor kb. májusban hozhatták össze-vajon azt hitték az akkor feloldott lockdown volt az utolsó?


Feleség diplomás nővér.



2021. dec. 29. 06:09
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
67%
Kérdező csak provokálni akar. Ennyi.
2022. jan. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:
Nem provokálok. Én azért nem vállalok gyereket, mert nem vagyok érett arra, hogy apa legyek.
2022. jan. 1. 13:47
 33/40 anonim ***** válasza:
70%

Iq deficit van kisgyerekeknél az elzárások miatt? Milyen elzárás? Az első hullám alatt volt egy komolyabb "zárjunk be mindent is" hozzáállás (kb 3 hónapig), mert akkor még mindenki be volt szarva. Azóta 1x voltak zárva az óvodák/iskolák, tavaly 2 hónapot. Játszóterek mennek, oviba/suliba járnak, különórák mennek, most konkrétan semmi nincs zárva. A lányom 6 éves, a fiam 3, járnak oviba, szülinapi zsúrra, sportolni, találkozunk barátokkal. Mi olyan rohadtul más? Az, hogy ha valahova bemész, fel kell venni a maszkot? Azért ez talán nem indok arra, hogy megálljon a világ és ne vállaljon gyereket senki :D

Egyébként van a családban, aki most terhes, lombikos, évekbe telt, mire összejött a baba. Ő nem akart éveket kidobni a kukába, hogy várjon a semmire, mikor neki amúgy is nehezített pálya a gyerekvállalás, és ezt teljesen meg is értem. Aki 40-hez közelít már, annak szintén nincsenek évei tökölésre.

2022. jan. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 A kérdező kommentje:
Értem én, csak azt nem tudhatjuk, mi lesz később. Lehet ez még csak a kezdet volt.
2022. jan. 4. 12:07
 35/40 anonim ***** válasza:
41%
34# Miért? Mi lesz később?
2022. jan. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 A kérdező kommentje:
Ha én azt tudnám, boldog lennék :D
2022. jan. 4. 15:00
 37/40 A kérdező kommentje:
Ámbátor sok jóra nem számítok.
2022. jan. 4. 15:00
 38/40 anonim ***** válasza:
60%

Hülyeségeken agyalsz. Kell gyerek? Megcsinálod. Nem kell? Nem csinálod.

A többiekkel meg nem foglalkozol?

Ilyen világra? Milyen világra? Kibszott jó világ van. Folyik a csapból az ívóvíz, boltba minden van, alap élelmiszereket mindenki meg tudja venni, ha el nem issza, cigizi.

A közbiztonság is jóval jobb mint más országokban, oktatás ingyenes, óvoda, bölcsi ingyenes mi kell még?

2022. jan. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 A kérdező kommentje:
Ez a te véleményed, az enyém más.
2022. jan. 4. 15:58
 40/40 anonim ***** válasza:
100%
Azt sose tudhatjuk, mi lesz később. Betervezed a gyereket egy totál biztonságosnaktűnő helyzetbe, aztán fél év múlva háború van, elszabadul egy halálos vírus, akármi lehet. Ilyen alapon sose vállalj gyereket.
2022. jan. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!