Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Az afrikai-magyar vegyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az afrikai-magyar vegyes házasságok mennyire működőképesek?

Figyelt kérdés

A nagy kulturális különbség mekkora akadály?

A környezet,hogyan fogadja ezt a kapcsolatot?

Aki benne van annak nehéz volt a harcokat megvívni?

A másmilyen vonzó tud lenni, de a különbség is nagy és sok tud lenni.


Sok afrikai nő vágyik egy európai férjre.

Érdemes belemenni egy ilyen kapcsolatba? Ha megvan a kellő szimpátia,vonzalom?

Mi van ha csak ki akarja használni a férfit a nő?( fordítottjáról tudok, ahol a srác miután feleségül vette a magyar lányt,lettek papírjai pár hónap után le is lépett egy gazdagabb országba)

A Biblia ír valamit arról,hogy más nemzetből érdemes-e házastársat választani?



#kapcsolat #kulturális különbség #házasság,vegyes házasság #afrika, afrikai #rasszizmus,bőrszín #vallás,kereszténység,
2022. jan. 1. 20:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Tudnék neked mindegyik feltevésed mellé jó és rossz példákat hozni.


Minden, minden, minden kapcsolat a választott és körülményei alapos megismerésén és érett döntésen múlik. Csak sajnos a józan megítélést a szerelem legtöbbször felülírja és ez teljesen független a kontinensektől.

2022. jan. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%

Vannak több évtizede müködö ilyen kapcsolatok, meg vannak, amik pár hét/hónap alatt kifutnak. Sokkal lényegesebb, hogy milyen a két ember, mint a származása.

Meg az is hülye kijelentés részedröl, hogy "Sok afrikai nő vágyik egy európai férjre", fordítva is igaz, hogy sok afrikai férfi akarna európai nöt. De még így sem igaz, mert akik Afriákból jönnek, azoknak általában fontosak a hagyományok, ezért nem akarnak európaiakkal kapcsolatot.

Sokkal több esetben jellemtöl, hoyg egy európai valaki akarna egzotikus (afrikai vagy egyéb) párt, mint fordítva.

2022. jan. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

Én 26 éve vagyok együtt marokkói férjemmel, már felneveltünk 2 gyereket. Soha nem volt közöttünk gond, a környezettel meg nem foglalkoztunk. Nekem a férjem és a gyerekim a családom elsősorban, mindeki más csak utánuk van a sorban. Mi boldogok voltunk és vagyunk így.


Magát az embert kell megismerned mindig, nem a nemzetiségét vagy a rokonok véleményét. Ismerek olyanokat akikkel a magyar férjük, párjuk csúnyábban elbánt mint egy "afrikai". Vannak jó és rossz példák, de a végső soron csak az férfi/nő számít, akivel ismerkedsz.

2022. jan. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
98%
Nem elhet ezt előre kiszámítani, hogy mennyire fog müködni, mindig adott párnál derül ki.
2022. jan. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Negatív dolgot tudnék róla mesélni, de ez nem lehet mérvadó. Lehet, hogy csak az ismerőseim fogtak ki rosszat.

Te ismered a kiszemeltet. Nyilván kultúrális különbségek bőven adódhatnak, de szintén nem tudhatjuk, hogy az illető mennyire ragaszkodik a számodra negatív dolgokhoz.

2022. jan. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%

Magyar párokról nem tudok, de szerbiai kapcsolatról igen, én követem őket egy ideje és mivel értelmiségi mindkét fél, nyilván a családok is így nincs problémájuk YT-on mutatnak az életükből egy kicsit, és szerintem azzal a célzattal készülnek a videóik hogy igen is élhet együtt két külön rassz.

https://www.youtube.com/c/Justslimm/videos


Nagyon nem túl bonyolult szerintem egy ilyen kapcsolat, főleg ha Mi dolgozunk kint külföldön, megismerkednek valahol, van kémia aztán jönnek a randik, akkor még könnyebb ha egy egyetemre járnak, főiskolára(akikről linkeltem vélhetően ők is így ismerték meg egymást)


Akkor lehetne gyanakodni ha egy alacsony iskolázottsággal rendelkező, de fiatal nő akar mindenáron futni a hapsi után, aki meg pénzes mondjuk.

De egy magyarországon tanuló fekete ember, eleve nem nagyon rendelkezik ilyen szándékkal, miért tenne ilyet? Amit akart már bőven elérte a tanulmánnyal, elvégzi, akkor meg dolgozik benne itthon, vagy nyugaton.


Most hirtelen ennyi jutott eszembe, de valószínű hogy lesznek még olyan válaszok, amikkel érdemes lehet vitatkozni, megcáfolni azt.

2022. jan. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
98%

“Sok afrikai nő vágyik egy európai férjre.”


Hát ezt így kijelenteni…BIG LOL!


Max a férjet cseréld ki pénzre. Az már kicsit reálisabb.

2022. jan. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%

Sok az afrikai és közel-keleti származású orvos (férfi). Én is ismerek egy ghánai származású férfit, aki feleségül vett egy nőt, normálisan éltek, ami nem azt jelenti, hogy konfliktusok nélkül. Közös gyerekük is született, ill. a férfi sajátjaként szerette a nő előző házasságából származót lányt is. A feleség már meghalt, a férj nyugdíjas.

De mi lett volna, ha elválnak? Magyarországon a házasságok fele válással végződik, pedig itt nagyságrenddel kisebb kulturális különbséget kéne áthidalni.

2022. jan. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
89%

“Sok afrikai nő vágyik egy európai férjre.”


Én inkább fordítva látom.

Németországban legalábbis nagyon sok nő megy afrikai (vagy francia, ki tudja manapság már) férfihoz, de fehér férfit ritkán látok afro nővel. Tipikusan a német férfiak a távolkeleti nőket veszik el.

2022. jan. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
77%

Alapvető a kulturális különbség. Az egyiknek maximálisan asszimilálódnia kell, hogy működjön.

És még akkor sem tökéletes.

2022. jan. 29. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!