Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasságod alatt hányszor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságod alatt hányszor éreztél már más iránt vonzalmat? Mióta vagytok házasok?

Figyelt kérdés
Nem csak futó fellángolásra gondolok, hanem ahol komolyabb és tartósabb érzelmi vagy szexuális vonzalom volt.

2022. jan. 7. 11:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Ha a teljes együtt töltött időt nézzük, akkor 18 év alatt kétszer. Ha szigorúan a házasságot, akkor egyszer. Az első még 20 évesen, egy korábbi diákkori szerelem kavart meg. A második 2 éve egy kolléganő.
2022. jan. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
30+ év alatt, szexuális vonzalmat sokszor, valódi érzelmeket 2x.
2022. jan. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
11 év alatt egyszer sem. Azt persze észreveszem, hogy ha valaki jól néz ki, jó a kisugárzása, de ez nem érzelmi vonzódás nálam.
2022. jan. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%

Volt egy 12 éves kapcsolatom, ott magának a kapcsolat romlásának is köszönhetően párszor meginogtam, de úgy, hogy a másik fél sosem vett ebből észre semmit. Olyan helyen dolgoztam, ahol elég sok ügyfél megfordult, néha egy-egy férfi hihetetlen vonzalmat váltott ki belőlem, de sosem mutattam ki, megőriztem magamban az érzést.


Jelenleg 5 éve élek együtt a párommal és mióta vele vagyok, sosem éreztem azt senki iránt, hogy vonzódom hozzá, egyszerűen fel sem merül bennem ilyesmi, mert mindent megkapok a kapcsolatomban érzelmileg/testileg egyaránt.

2022. jan. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
10 év alatt futó vonzalomból volt 1-2, de soha nem engedtem meg magamnak, hogy ebből bármi mélyebb vágyakozás kialakulhasson, meg se adtam rá az esélyt. Szerintem könnyű csírájában elfojtani a vonzalmat (amikor csak annyiről van szó, hogy tetszik valaki ill. szexuálisan vonzó), ez csak akkor fog mássá alakulni, ha engedjük. Nekem elég önuralmam van ahhoz, hogy ezt képes legyek irányítani.
2022. jan. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
Csak egyszer és egy ember iránt. Kb 25 évig voltunk házasok, és tíz évig vonzódtam ehhez a valakihez.
2022. jan. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

No, a pontozásból úgy látom, sikerült rálépnem a sztereotípia gombra, úgyhoggy kifejtem.


Az első esetben előkerült egy korábbi plátói gyerekszerelmem, és elkezdett flörtölni, kétértelműen nyomulni. Ez akkor eléggé összezavart, meg is kísértett, örlődtem is kicsit, de hűséges maradtam és túlléptem.


A második esetben megéltünk egy kapcsolati krízist, egymás meg nem értésével, veszekedésekkel. És ekkor volt egy kolléganő, aki hálás volt nekem a korábbi segítségeimért, és nagyon figyelt rám, meghalltagott, törődött velem. Pont azt adta, amire akkor szükségem volt, és egyszer csak azon kaptam magam, hogy jó lesz távolságot tartani, mert mintha elkezdett volna behúzni valami.

2022. jan. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%
12 év alatt még soha. 10 éve vagyunk házasok.
2022. jan. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
71%
28 év alatt egyszer sem. Látom, ha valaki jól néz ki, nyilván, de sosem volt ennél több.
2022. jan. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
78%

Vonzalom lehet sokféle,felszínes is vagy mély...

29 éve vagyok a férjemmel, de senki sem vonzott igazán,se

szellemi se testi síkon sem..Lehet nem jófelé járkálok.. :-)

2022. jan. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!