Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha kevés a fizetésed, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kevés a fizetésed, akkor azt eszed, amit a házastársad ad, kiválasztja, amit ő akar enni, örülsz, ha egyáltalán ad belőle beszólások nélkül?

Figyelt kérdés
2022. máj. 8. 18:28
1 2 3 4 5 6
 11/54 A kérdező kommentje:
Pld. Nem vesz részt a megbeszélésben, hogy mi legyen az ebéd, hanem elfogadja, hogy mivel kevés a fizetése, ő nem beszél ebbe bele, hanem megeszi amit a párja választott vagy, ha nagyon nem szereti akkor nem eszik azon a hétvégén?
2022. máj. 8. 19:00
 12/54 anonim ***** válasza:
100%
Kinyitnám a számat és szólnék,hogy én azt nem szeretem. Legyen olyan,amit én is megeszek. Nyilván ott lennék a megbeszélésen. (miért , ki van ott? a párod mégis kivel beszéli meg a menüt??)
2022. máj. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés lehozott az életről 😵 Komolyan vannak ilyen szánalmas kisemberek, ennyire pitiáner senkik? A kérdés általánosságban van feltéve, nem derül ki ki a kérdező, illetve hogy valós-e a sztori, így feltételezem csak valami kitaláció, hangulatkeltés, de nagyon gusztustalanra és szánalmasra sikeredett. Enni a kiflit csendben? Hol él ez?
2022. máj. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
100%

Levegőt attól még szabad venned, hogy kevés a fizetésed? Meg mi az a kevés? Vagy csak kevesebb, mint a házastársadé? És te ki vagy a sztoriban, a férj vagy a feleség?

Semmi konkrétat nem írsz. Amúgy meg persze, hogy egyikünk sem érti, hogy mi megy nálatok, és nem tudjuk leírni, hogy mi hogyan oldjuk meg, mert nálunk nincs ilyen.

Szörnyű, ha nálatok ez megy.

2022. máj. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 A kérdező kommentje:
A kiflit úgy értettem, hogy ha olyan ebéd lett, amit nem kívánok, nem szeretek, akkor csak azt mondani, hogy nem vagyok éhes, nem kérek köszönöm, de közben ha egyedül vagyok vagy a kamrában, fürdőben megeszek gyorsan egy fél kiflit, hogy ne szédelegjek az éhségtől.
2022. máj. 8. 19:14
 16/54 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondta, hogy "máshol is így van, ahol az egyik keveset keres, mert ez a megszokott, normál. A keveset keresőben fel sem merül más."Ezért kérdeztem, hogy tényleg így van-e.
2022. máj. 8. 19:18
 17/54 anonim ***** válasza:
100%
te a nő vagy a történetben?
2022. máj. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
100%
Munkanélküli vagyok, a párom tart el, azt eszik amit csinálok/veszek.
2022. máj. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez nem alap, nem hinném, hogy ez lenne a normál, megszokott bárkinél is.
2022. máj. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
100%

Én jelentősen kevesebbet keresek, mint a férjem, de fel sem merülne ilyen. Eleve többnyire én főzök vagy én javaslom, hogy mit rendeljünk, esetleg ha neki valamihez nagyon nincs kedve, akkor megvétózza az ötletet, de nincs ilyen megkülönböztetés. Jól mondja az egyik válaszoló, házasságban közös kassza van, tökmindegy, hogy ti egyénileg mit bénáztok, minden költség a két felet közösen terheli és minden bevétel a két felet közösen gazdagítja. Akármilyen sok vagy kevés az ilyen.

Egyébként ha nem kitaláció ez a kérdés, akkor nagyon gyorsan menekülj ebből a helyzetből, mert se nem normális se nem általános ez a hozzáállás. Ennyi erővel ha neadjisten gyerekeitek születnének (légyszi ne), akkor ők éheznének, mert nem hoznak a konyhára, vagy mi? :D Hagyjuk már.

2022. máj. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!