Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Más is így látja, vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is így látja, vagy csak én képzelem?

Figyelt kérdés
Más is úgy gondolja hogy, ahol gyerek van, ott az nő szerelmes lessz a gyerekbe. A férje pedig onnantól nem lesz neki fontos. Csak ha valami nem jó és csesztetni kell, hogy dolgozzon/csináljon többet valamiben.

#gyerekvállalás #Gyerekbe szerelmes #A férj nem fontos már
2022. máj. 9. 09:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Nálunk nem így van.
2022. máj. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk pont a férjem az aki szerelmes a gyerekbe 😅
2022. máj. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
2. És beléd meg nem?
2022. máj. 9. 09:19
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Nálunk nem volt így, és a környezetemben sem ezt látom.
2022. máj. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Dehogynem

Azt sem felejti el kimutatni , hogy engem is szeret

Én örülök, hogy "szerelmes" a gyerekünkbe mert nagyon ritka amikor egy apa ennyit foglalkozik és ennyire figyel a gyerekére

Nyilván én is imádom a gyerekem

Csak én nem vagyok annyira "ömlengős"

2022. máj. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
A környezetemben sem ezt látom meg nálunk sem ez a helyzet. Szerintem ezt akkor érezhetik így a férfiak, ha az első hónapokban/évben amikor a gyerek sokkal nagyobb energiát és figyelmet követel magának, ők kivonják magukat az egész gyereknevelésből meg háztartásból, merthogy ők dolgoznak meg az a "nő dolga, úgyis otthon van egész nap", és a leterhelt anyuka meg már képtelen még erre is energiát és időt szánni. Ahol a férfi szerves része a családi életnek, kiveszi a részét a gyereknevelésből és a háztartásból, függetlenül attól, hogy most dolgozik vagy sem, ott ilyen jelenség nem igazán van. Legalábbis, az én férjem is meg a környezetemben is ilyenek a férfiak, és bizony kiegyensúlyozott házasságokról, férjükbe szerelmes nőkről és a gyerekkel szemben teljesen egészséges kapcsolatokról tudok nyilatkozni.
2022. máj. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálam anno 14éve igy volt, DE!!!! Eleve már sevele senélküle kapcsolatban voltunk, mindig mindenki fontosabb volt neki, nem dolgozott, szóval minden szempontból gáz volt a kapcsolat. Igy persze, hogy a fiam lett a szerelem. Miután szakitottunk évekkel később és tényleg szerelmes lettem, akkor meg is szűnt a "szerelem" érzés a fiam iránt.

Szerintem nagyon nagyon ritka, amikor vki úgy lesz szerelmes a gyerekébe, hogy amúgy teljesen rendben van a kapcsolata a párjával. Ez az én véleményem és ezt láttam körülöttem is.

2022. máj. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Frissen lettem apuka, nem köcsög velem a feleségem, pedig bagatelebb élethelyzetekben is hajlamosak voltak rá az aktuális lányok. Ebből gondolom, hogy nem is lesz az, mert nem az a fajta. Mindig rendes volt velem kimutatta mindig, hogy szeret és értékel. Én is igyekszem ebbe az irányba. A gyerekünket mindketten szeretjük.
2022. máj. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Általánosítani nem szabad, minden esetre ez is elképzelhető. Sokan vállalnak gyereket a semmibe, azt hiszik, nem nagy dolog. Pedig itt akármi megtörténhet.
2022. máj. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nincs így, 7 és 3 éves gyerekeink vannak, de teljesen jó a kapcsolatom a feleségemmel.
2022. máj. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!