Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Papucs vagyok ettől? Vagy jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Papucs vagyok ettől? Vagy jó férj egészséges kapcsolatban? Egyáltalán normális ez?

Figyelt kérdés

Feleségem tudja, hogy szeretem a bőrhatású nadrágokat vagy leggingseket. Tudja, hogy amikor ilyeneket felvesz akkor különösen rajongok érte, szeretem megnézni a fenekét benne, szeretem ahogy ebben incselkedik előttem. Én meg igazán jól tudok ilyenkor "udvarolni", előzékenyen előre engedem őt, akár (mozgó)lépcsőn is, és ő tudja a nyilvánvaló "hátsó szándékomat" ezzel :) Végső soron élvezem ezt a fajta "játékot" ami ilyenkor köztünk van.


Félreértés ne essék, nem mintha csak ettől szeretném én őt, de igazán fel tud benne csigázni engem ha elmegyünk és ilyesmit hord. Ezzel úgy vélem igazán ujjai közé tud csavarni, de végső soron úgy vélem nekem is van "hasznom" ebből hiszen legeltethetem a szememet és élvezem én is ezt az udvarlós "szerepjátékot". ha lehet annak nevezni



2022. máj. 13. 10:23
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

ilyenre gondoltam:

[link]



[link]

2022. máj. 13. 10:25
 2/13 anonim ***** válasza:
75%

Ilyenkor tudsz csak udvarolni?

Ha a párom melegitőben van, én akkor is előre engedem kinyitom az ajtót neki.

2022. máj. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

Mi köze ennek a papucssághoz?



Amúgy szerintem az a normális ha nem a ruhától függ hogy hogy bánsz vele...

2022. máj. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 nemaRendőrség ***** válasza:
94%

Miért lennél papucs?

Most leírtad a fétisedet, gratula hozzá, de milyen válaszokat vársz?

2022. máj. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ennek mi köze a papucssághoz?
2022. máj. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
Osztom #1 és #2 véleményét. Miért a ruhától függ, hogy előre engeded-e és mennyire udvarolsz neki? Elég kiábrándító ezt olvasni :/
2022. máj. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
13%
És ilyen emberek élnek házasságban... ezekre a betegekre mennek el a családtámogatások...
2022. máj. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te nem érted a papucsság fogalmát.
2022. máj. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
95%

Értem, mire gondolsz kérdező, belőlem is az hozza elő a szenvedélyes férfit, ha a feleségemet vonzónak találom, az pedig nálam sem a kinyúlt póló-melegítő kombó jelenti. De ettől még minden helyzetben igyekszem támogatni, hisz ő a társam.

De hol itt a papucsság?

2022. máj. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
44%
7: Ne sajnáld! 🤗 Még mindég szánalmasabb a nemküldünkháborúbasenkit meg óvodásokatnemengedjüknemetváltani programra alapozva megnyerni egy választást... 🤦‍♂️
2022. máj. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!