Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek ebben az esetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben az esetben? Valakivel történt már hasonló? Váljak el miközben nincs semmi bizonyítékom?

Figyelt kérdés
Lassan 1 éve házasodtunk össze, 1 év randizás és 2 év együttélés után. 5 hónapos a kisbabánk. Pár hete, felsírt a baba, felkeltem, de nem volt sehol. Ez volt az első alkalom hogy észrevettem, hogy éjszaka nincs sehol. Aztán idővel újra történt egy ilyen. Elég gyorsan elalszom, viszont egy idő után direkt fennmaradtam, hogy megfigyeljem az eseményeket. Amikor azt hiszi már alszom, szinte minden este lelép. Próbáltam a telefonjában információkat szerezni vagy laptopon, de semmi erre utaló jel nem volt, hogy valakivel levelezgetne. Egyszer kínomban már, csak egyszerűen néztem ki a ház elé az ablakon, és észrevettem, hogy a kukában matat. Elég sötét volt, úgyhogy nem láttam mit csinál, csak hogy valamit fog és szagolgat több tíz percig. Volt hogy egy órát kint állt a kuka fölött. Reggelente miután dolgozni megy, többször is kimentem, hogy áttűrjam, vajon mit keresett, de mindegyik szemeteszsák be van rendesen csomagolva, és nem tudtam rájönni, hogy mi lehetett amit szagolgatott. Viszont egyik éjszaka, úgy jött vissza az ágyba, hogy büdös volt. Megvártam amíg elalszik, egy nagyon minimális fényt csináltam a telefonjával, és láttam, hogy az orrán van egy kis barna folt, amit megszagoltam, és egyértelművé vált számomra, hogy mit turkált a kukában esténként. Álomba sírtam magam, de nem tudtam, hogy mit csináljak. Ez pár napja volt, hétvégére eljöttem szüleimhez a gyerekkel, mert ő üzleti útra ment, ami nagyon jól jött. Nem mertem senkinek elmondani, mert nagyon szégyellem az egészet, de közben meg nem tudom mit csináljak mert szeretem de az jár a fejemben, mivan ha nem csak a pelenkákat szagolgatja? Sírás kerülget folyamatosan, szüleim bombáznak, hogy mi van velem, és teljesen el vagyok veszve, nem tudom mit tegyek.
2022. máj. 22. 15:17
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
93%
Miafsz?😳
2022. máj. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
92%
A drog rossz ! Értem ?
2022. máj. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
89%
Ne is haragudj, de ha igaz lenne a történeted, nem álomba sírtad volna magad, hanem kipenderítetted volna a szaros orránál fogva.
2022. máj. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
51%
Lehet alvajáró. Mindenképpen agyturkász kellene neki , ha tudatos ha nem amit csinál
2022. máj. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
44%
3as ez baromság amit le írtál. Először is nem szexuális tartalmú story hogy kitalalja másodszor miért kellene ennyi miatt valakitől elvalni vagy kipenderiteni? Oké, nem mindennapi dolog ezt le kell ülni megbeszelni mert lehet hogy gondok vannak agyilag. De akkor se egyből válás és kipenderites a megoldás. Ha minden nehézség után ez lenne, akkor gyakorlatilag egy házasság sem bírná sokáig. Nem megfutamodni kell hanem megoldást keresni.
2022. máj. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
75%
Ha ez nem egy fogyatékos agymenése, akkor nem vagy normális, hogy nem dobtad ki azonnal.
2022. máj. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 Mathus ***** válasza:
46%
a kérdésre: írtam privátot, olvasd el kérlek, ez valóban gond, de kezelhető.
2022. máj. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Ok és mit mondok neki??? Nyilván le fogja tagadni egyrészt, másrészt hogy álljak elő ismerősöknek szülőknek ilyen történettel??? Egyszerűen letagadja. Rosszul vagyok tőle egyébként. Nem is nagyon szexeltünk azóta, és azon is csak gyorsan túlestem, mert csak az jár a fejemben, amit csinált, és forog a gyomrom
2022. máj. 22. 15:40
 9/24 A kérdező kommentje:
Hetes, olvastam, nem tudom, hogy eszi e. Nem vettem észre a leheletén, hogy rossz lenne. Csak az orros esetnél éreztem bűzt.
2022. máj. 22. 15:43
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mond meg neki?

Menj ki utána,akkor nem tudja letagadni. Ha kell,akkor kamerázd le a telefonoddal,és másnap szembesítsd vele. Ezt mindenképp meg kell beszélnetek.

2022. máj. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!