Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek ha most ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha most ilyen kevés a szex, ez csak rosszabb lesz?

Figyelt kérdés

7 éve vagyunk együtt, 3 éve házasok. Vannak kisgyerekeink. A nevelést én viszem a vállamon. Ő dolgozik,minden más az én részem kb. Ha úgy van segít.

A kapcsolatunk jó, voltak persze nehezebb könnyebb időszakok. De szeretjük egymást, a mai napig ugyanúgy kíván, elmondja mennyire szexis vagyok. Én is szeretem és imádom őt. A gyerekek előtt a szex sűrűn volt. A gyerekek után is normális mennyiségű volt.

Az elmúlt fél évben viszont durván alig szexelünk.

Ha igen akkor sem megyek el, meg nem jó. Gyorsan elmegy, vagy mire pont belejövök akkor megy el.

Heti 1-2 x van szex de van ennél kevesebb is.

Fáradt és azt mondta ez miatt nem tud teljesíteni.

Mire számítsak? Javulni fog ez? Férjem 31 éves, én 30.

Csak én vágyom rá, de már tolakodó sem akarok lenni.

Többször másztam rá, jeleztem hogy mit szeretnék. És kíván, felállt neki, de mondja hogy hulla nem bír megdugni. Vagy mire kiérek az altatásból bealszik, vagy szimplán nem akar mert fáradt.

Amit megértek de ha most ez van később félek még többször hallom ezt.


Köszönöm szépen.


2022. máj. 23. 00:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha fáradt nyilván oka van. Mi változott az elmúlt fél évben? Ha elmúlik, akkor a libidója is visszatér.
2022. máj. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Ha fáradt, akkor mitől lehet, és lehet azon segíteni? Ha nincs oka, nem dolgozik, edz többet vagy kezdett valamibe, akkor lehet vashiány vagy más eü probléma, ami fáradtságot okoz. De én első körben elhinném neki, hogy az igazat mondja és nem azt látnám bele, hogy nem szeret. A másik amitől libidó lesz férfiaknál is, ha időt, figyelmet szántok egymásra. Ezt gyerekek mellett csak tudatosan lehet.
2022. máj. 23. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Ypszilon1980 ***** válasza:
Fél évben mi változott, többet dolgozik? Alapból szerintem az a gond, hogy alig van szex, ha van az sem jó neked, gyorsan le akarjátok zavarni, hogy meglegyen. 30 évesen állandóan fáradtságra hivatkozni nem igazán egy jó dolog és nem is hihető, inkább szerintem a sikertelen szex adja hozzá a stresszt.
2022. máj. 23. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Az én férjem is így van, elhiszem fáradt mert az én férjem is nagyon sokat dolgozik, több km is vezet egy nap plusz a munka . Mégis közbe akar szexelni de nem bírja fél percig sem, és azt mondja azért mert túl forró vagyok vagy mit tudom én miket talál ki.

Ez miatt én nem is kívánom annyira, mire nekem is jó lenne arra el sül.

2022. máj. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
De amúgy ez komoly, hogy elsül, aztán úgy hagy? Hát beszarok, és akkor csodálkoznak, hogy miért nem akar szexelni a feleség egy idő után. Van keze, van nyelve, használja őket.
2022. máj. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Hasonló korosztály/körülmények és nálunk is ez a baj.

2 perc alatt elsül és ennyi. Nálunk még kevesebb a szex: havi 1-2 alkalom és nem azért, mert én nem kívánom, hanem mert a fenének sincs kedve a 2 perces pocsék menetekhez.

Mi próbáltunk erről beszélgetni, de valahogy mindig ott lyukadunk ki, hogy az én hibám...

2022. máj. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Igen komoly, hát volt hogy csikló orgazmusom volt mert simogatott de én szexelni szeretek inkább úgy ahogy kell.

Mindig haragszik ha vissza utasitom, de nekem sincsen kedvem az 1-2 perces menetekhez.

Aztán van még egy idegesítő dolog, hogy az alatt a 2 perc alatt is legalább 5-6 pózban akarja, alig kezdjük el már változtat és ha mondok valamit vagy próbálok beszélni én vagyok a hibás.

2022. máj. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy így bekérdezek, de ez régen jobb volt? Régen figyelt rád, tovább tartott a szex?
2022. máj. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Nincs semmi egészségügyi baja mert elküldtem dokihoz, hogy nézesse meg magát. Szíve, vér eredmény rendben szed vitamint, változatosan egészségesen eszik.

Csak nagyon sok a munka neki is ahogy a hozzászólok többsége írja is a saját esetükben. És ez előtte is így volt most is így van és marad is sajnos.

Ő is imádja a szexet házasság előtt naponta 2x tuti összebújtunk. Akkor se bírta órákig, de azért én is elmentem mindig.

Jöttek a gyerekek és egy picit csökkent a szexek száma, de akkor még a minősége nem. Ő akkor is, most is, kb rám nézett és állt neki típusú pasi volt, és most is az.

Viszont ahogy jött a második baba azt hittem majd nálam kevesebb lesz az igény a szexre, de nem, sőt ahogy letelt a 6 hét már én másztam rá. Én eléggé imádok szexelni és kívánnám is másnaponta csak ő nem bírja mostanában. De így is amúgy az utóbbi időszakot leszámítva nem panaszkodtam.


Egy éve vettem azt észre, hogy úgy fokozatosan, de egy picit lecsökkent a szex heti 2-3ra, miatta.

De egy fél éve nagyon gáz már, mert tényleg alig megyek el. Ha igen akkor is épp mázlija van,hogy lesz orgazmusom.

Mostanában mivel abszolút nem megyek el, mondja h kényeztet orálisan vagy hogy csinálja kézzel, de én igazi szexet akarok,nem csak simi simit, mert bocsi de azt én is tudom csinálni magamnak ha akarom. Persze 1-2 x az is megoldás, de mindenre hosszú távon nem megoldás szerintem.

Itt a gond az hogy fogalmam sincs hogyan tudnék neki segíteni.

Mert szexi fehérneműim vannak, csinos is maradtam a gyerekek után. És sokszor totál begerjed mikor szexelünk és pikk pakk elsül. Nem tudom mi lenne a megoldás. Mindig azt mondja hogyha rendszeresen lenne jobban bírná.. De könyörgöm ha ő nem akarja, bírja mit csináljak?! Egy nőnek amúgy is elég megalázó ha visszautasítják. Mert sokszor ha én akarom mondja hogy fáradt. Vagy hogy már alapból úgy jön haza hogy azzal kezdi hogy ő mennyire hulla fáradt.. Na ilyenkor nem mászok rá mert nincs értelme..

Próbáltam már, hogy pl kiverem neki, vagy orálisan kényeztetem először majd egy fél óra múlva szexelünk de sajna utána már nem biztos h megy neki, vagy kicsit puha neki, így ez nem opció. Órákig meg nem tudunk várni. Alapból 10 van este mikor neki kezdünk.

Nincs szeretője, és én sem akarok mert szeretjük egymást. Erre a problémára lenne jó megoldást találni. Beszéltünk róla de őszintén ez elég rossz téma hogy elmondd az igazat úgy hogy ne bántsd meg őt és férfiúi mivoltát.

Ha színlelek senkinek sem jó.


Mit tehetnék? Minden építő segítő jellegű tanácsot, megoldást szívesen veszek.

2022. máj. 23. 13:50
 10/22 anonim ***** válasza:

Mintha én írtam volna kedves kérdező, mi is ugyanígy vagyunk.

Mindig azt mondja ha rendszeresen lenne szex akkor bírná, lehet bírná de látom rajta nem is annyira élvezi.

Én is próbáltam azt, hogy kiverem neki de 1 óra múlva vagy akár egy fél nap múlva már neki nem állt úgy.

Én elfogadom így,ez van már nem tudok mit csinálni.

Aztán lesz ami lesz.

34 N

2022. máj. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!