Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a jó a házasságban és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jó a házasságban és családalapításban?

Figyelt kérdés

42 éves férfiként nem tudok rájönni mi a jó ezekben a dolgokban...Hihetetlen sok pénz amihez sok munka kell, minél több munka van annàl nagyobb az esély a betegségekre,

Gyerek hihetetlen sok korláttal jár, gonddal, nevelés , betegségek stb...


2022. máj. 23. 08:03
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
42%
Talán az, hogy értelmet ad az életednek? Semmilyen lemondással nem jár. Pont hogy velük tudod megélni a hétköznapjaidat.
2022. máj. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:

Talán az, hogy értelmet ad az életednek?


Az életnek más értelme nem lehet mint gyerek meg család? Szomorú ha így van

2022. máj. 23. 08:11
 3/42 anonim ***** válasza:
21%
A gyerekvállalás még csak-csak, de a házasság? Egy jogi aktus, nekem személy szerint az égvilágon semmi pluszt nem ad
2022. máj. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
90%
Kár ebbe belemenni, hogy kinek mit jelent az értelme. Végül abba paradoxonba jutunk,hogy minek eszel ha úgyis kiszarod. Sarkítva.
2022. máj. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
21%

Tudod a nők lelkizöseg ennyi vannak papucsok akik bele mennek.

Én ÉLNI akarok nem megfelelni másnak!

2022. máj. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
57%

#5

De ne panaszkodj,amikor vénségedre a kutya nem nyit rád ajtót.

Gondolj bele, mégis kit fogsz basztatni a "degázak a mai fiatalok,bezzeg az én időmben" szöveggel,ha nem a gyerekeidet/unokáidat? Hidd el ez hiányozni fog!

2022. máj. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
97%

Hát erre szocializálódunk gyerekkorunk óta a mesék, romantikus filmek, szülői minták által. Pszichológiai szempontból is nagyon fontos minden embernek a kötődés, egyszerűen erre születtünk, hogy közösségben éljünk. A házasság eredetileg egy vagyoni intézmény volt, hogy lehessen követni ki kinek a gyermeke, kivel szemben vannak kötelezettségei. A gyermek meg gazdaságilag is szükséges volt, hisz időskorban nem számíthattál nyugdíra, kellett valaki, aki gondodat viseli.

Ma már persze másképp élünk és rengeteg más dolog van, amit lehet csinálni a családon kívül, a szórakozás felértékelődött. Amúgy szerintem sem való rengeteg embernek a házasság és a család, ha nem érzi azt, hogy tud áldozatokat hozni érte. Az sokkal nagyobb baj, ha valaki alapít családot, de aztán elhagyja, nem foglalkozik vele. Akkor inkább ne tegye ezt meg és találja meg más tevékenységekben az örömöket.

2022. máj. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
90%

Vannak, akik család, gyerekek nélkül el sem tudják képzelni az életet, másokat (engem is) a hideg is kirázza tőle. Nem vagyunk egyformák, nem is kell annak lennünk.

N

2022. máj. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:

Egy jogi aktus, nekem személy szerint az égvilágon semmi pluszt nem ad


Dehogy nem ad....asszony viheti a házad felét

2022. máj. 23. 08:34
 10/42 anonim ***** válasza:
67%
Reprodukció
2022. máj. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!