Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért van az,hogy bármit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az,hogy bármit tegyél úgysem vagy jó?

Figyelt kérdés

Nos 14 éve vagyunk együtt a férjemmel, van egy gyerekünk is már. Jóban rosszban együtt vagyunk, sok mindent megvalósítottunk együtt, van két autónk, már a második házat építjük ahová nemsokára el is költözünk. Szóval nem mondhatja, hogy nem vittük semmire, tudni kell soha senki semmivel nem segített és nem is vártuk senkitől.

Egy udvaron lakunk anyosomekkal, soha nem szeretett engem pedig a fiát mindig boldoggá tettem, mindent meg tettem ezért a házasságért, hogy működjön.

Nem rég szereztem meg a jogosítványt de ha megyek valahova autóval, nyomban hívja a fiát hogy én elmentem, persze a férjem tudja hol vagyok mert mindennel beszámolók! Ha haza jövök csúnyán néz anyósom,apósom napokig durcásak és úgy érzem irigyek, hogy a fiúk szeret engem.A férjemen kívül van még 2 gyerekük de azok sem látogatják őket, most megértem miért.

Igaz nagyszájú vagyok és ha kellett mindig kiálltam magamért ugyanis nincsenek szüleim sem testvérem, én kell magam megvédjem.

Tudni kell róla, hogy Jehova tanúja (anyós).

Soha nem bántottam őket,sőt sokat segítettem mert régen mezőgazdasággal foglalkoztak és bizony ott is dolgozni kellett.


2022. máj. 23. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell mindekivel joban lenni. Csak azzal torkedj megtalalni a hangot, aki szinten tesz erte. Miert nem koltoztok el? Megtehetitek.
2022. máj. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nyomasztó az amikor az anyós, após nem bír vagy te őket nem. Hirtelen kapsz egy családot és "muszáj" mindenkinek mindenkit szeretnie. Sajnos a valóságban ez nem megy. Úgy gondolom sosem leszel elég jó, ezután sem. Gondolj arra (és ez picit negatív bocsi) anyósod a múlt, Te a jelen vagy a gyerekeitek pedig a jövő. Ha a férjeddel összefogtok, akkor senki sem állíthat meg - ez lehet a legerősebb szövetség. :)


Tenni sokat nem tudsz, csak tűrni.

2022. máj. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Ekkora nagy dolog,hogy van két autó?


Hová sülyedünk még?

2022. máj. 24. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3. Aki megdolgozott érte annak nagy dolog.

Akinek a szülei vásárolták annak nem nagy dolog.

A sok irigy embertől süllyedünk.

2022. máj. 24. 07:07
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden ember eleteben eljon az a pillanat, amikor dontest kell hoznia arrol, hogy a szuleivel vagy a tarsaval akarja egyutt leelni az eletet. Igen, ott kell hagyni anyukaekat, ez az elet rendje. Aki erre keptelen barmilyen velt, vagy valos ok miatt, azzal nehezen lehet parkapcsolatot fenntartani. Csak egy tovabbi feszultsegforras.
2022. máj. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Költözzetek el anyósodéktól.
2022. máj. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jövőben tudunk költözni az új lakásba. De amiben lakunk az is a miénk mi építettük.
2022. máj. 25. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!