Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Aliexpress menyasszonyi ruha?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aliexpress menyasszonyi ruha?

Figyelt kérdés

Valakinek van tapasztalata? Ugye jól sejtem, hogy 100 euroért nem lesz olyan, mint a képen?


[link]


Ha nem is áll pont így, az nem bah, varrónő rám igazítaná. Az lenne a nagyobb baj, ha rossz a minősége.


2022. máj. 25. 22:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne erre a minőségre számíts. 100% nejlon, elnagyolt kidolgozás.
2022. máj. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Azóta találtam mégegy szépet, egy másik oldalon, az 200 dollár.

Az vajon milyen lehet? Azt írják, hogy high quality

Itt van : [link]


Ez konkrétan ÁLOMRUHA. 🥰

Tudom, élőben célszerűbb venni, de nincs pénzünk szalonos, többszázezres ruhákra.

2022. máj. 25. 23:00
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy olyan ruhát, ahol sok értékelés van és látsz képet is róla. Hogy ez Ali vagy más, lényegtelen, de legyen sok-sok review. 😊
2022. máj. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fontos, hogy a leírásben szerepeljen a ruha anyaga.
2022. máj. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy hagyományos fazonú, nem nagyon uszályos meg 10 rétegű szoknyás esküvőit vagy egy nagyon egyszerű szabású fehér alkalmi ruhát még talán be mernék vállalni, de egy ilyen különlegesebbet kizárt. A másodiknál pl simán lehet, hogy az elvileg jó méretbe mondjuk bele se fér a feneked meg ilyenek, a szabásról nem is beszélve, nem biztos, hogy ilyen csodálatos uszályok lesznek.
2022. máj. 26. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%

[link]


Én nem tenném...

2022. máj. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

5, nem akarok nagyképű lenni, sőt, nem tartom előnyösnek, de pici fokhagymagerezd fenekem van. Kb mint a csajnak a képen. Az más kérdés, hogy rossz minőséget nem akarok. Amúgy eleve nagyobbat szeretnék venni egy mérettel, mert úgy jobban rám lehet igazítani.

De köszönök minden választ!

Akkor viszont nem tudom honnan szerzek jó áron, max 80.000Ft szép ruhát....

2022. máj. 26. 09:15
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Vagy varrass. Ha nem valami nagyon extra a ruha, hanem egyszerűbb darab, olcsóbb, mint a kölcsönzés, és utána el tudod adni.

Mondjuk 80 ezerért nem hiszem, hogy szépet varrnak neked, de max. 130-150-ért már lehet. Az enyém 130 ezer körülre jött ki és teljesen elégedett voltam vele.

[link]

2022. máj. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem ilyen extra és nem ennyire "menyasszonyos", de nézz körül a Charme nevű üzlet webshopjában, vannak rövid és hosszú menyasszonyi ruháik is. Mammutban és Árkádban van üzletük.

Én nem vettem volna netről menyasszonyi ruhát - azért jó az ha látod, hogy áll rajtad, mennyire hosszú, mennyire passzos és főleg hogy milyen az anyaga. Szeretnél egész délután-este valami fülledt nejlonban párolódni? Szerintem ne rendelj...

Nézz körbe facén esküvős csoportokban, árulnak egyszer hordott szép ruhákat.

2022. máj. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
About you-ról nyugodtan rendelhet, ha nem tetszik, ingyen vissza lehet küldeni, még futár is jön a csomagért.
2022. máj. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!