Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kulfoldre koltozzek a parom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kulfoldre koltozzek a parom nelkul? Nem akarom itt hagyni!

Figyelt kérdés

30 eves vagyok szoval eleg reg elkoltoztem otthonrol es a parommal elek! Akivel 6 eve vagyok egyutt es meg mindig jo a kapcsolatunk.

Van egy sajat kis elelmiszer boltunk (videki kisvarosba), es en apolokent dolgozom. Sajnos viszont az inflacioval es a multikkal nem olyan tokeletes a bolt bevetele mint eddig volt. Nekem mint mindenki tudja meggazdagodni nem fogok az apolonoi fizetesembol.


Eleg egyszeru a tortenetem, a szuleim kint elnek kulfoldon, apum 14 eve anyum 1 honapja. Hivogattak h menjek ki es dolgozzak kint nemetbe. Lakhatas megoldva naluk. Jovoheten megyek allasinterjura Nemetorszagba. Sajnos a nyelvtudasom nem annyira jo, igy csak segedapoloi munkara tudnak betenni (1500€ fizetessel) de jovore akarom a nyelvvizsgat csinalni es akkor mar jo 2400€ gizetes lesz a netto.

Itt megjegyzem ,hogy a parom anyja es testvere is kint el nemetbe.


Viszont a bolt meg megyeget, de egyre rosszabbul, egyre rosszabb a napi bevetel es sajnos ugy nez ki ,h az 1 szem dolgozonktol is meg kell vallni. Qmi azt jelenti ha parom 12 oraba dolgozik hetfptol szombatig....


Ezert gondoltam h kimennek par evre es kicsit osszeszednenk magunkat anyagilag, vagy ha ugy alakul kint egy uj eletet kezdeni.

Ambar a parom nem igazan akar kijonni kulfoldre , csak ha minden kotel szakad. Ami engem nem zavar mert megertem. Viszont felek h elveszitem ,ha magara hagyom, vagy depresszios lesz... elegge feltem egyedul hagyni (itt jegyzem meg h a nagyszulok nagybacsi, nagyneni csaladostol a masik utcaba laknak)... szoval o sem es en sem lennek egyedul.. de megis nagyon hianyoznank egymasnak.. ezt hogy elik meg a parok? Milyen technikakkal, vagy otletekkel altatok elo? Lelkileg hogy elitek meg h messze van a parotok?



2022. máj. 25. 23:19
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
86%
Az ilyen nagy távolság nem tesz jót a kapcsolatoknak. Azt te se gondolod komolyan, h a szomszéd utcában a nagyi pótol egy szerelmi kapcsolatot. Te menni akarsz, ez egyértelmű. Menjetek együtt.
2022. máj. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
92%

Vagy együtt, vagy sehogy. El fogtok távolodni, nemcsak fizikailag, érzelmileg is.


Másik... Nem németbe... Milyen fogalmazas ez már?

2022. máj. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
96%
Nekünk nem sikerült. Azt hittem, kibírjuk szét, mert nekem itthon volt állásom, kint meg takarító lehettem volna csak. A párom a hitelét kellett fizesse, az én pénzem ehhez nem volt elég, ő meg nem talált itthon állást. Az első 3 hónap után elhidegült, még ő sem akarta elfogadni, de egyre idegenebb lett. 2-3 nője lett ott 2 év alatt. Végül közölte, hogy ő már nem fog hazaköltözni.
2022. máj. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
17%
2es, szerintem vagy 20 éve így mondják nagyon sokan, mi ez az új őrület max 1-1 éve, hogy ezen fenn akadnak egyesek?
2022. máj. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
93%
Kérdező, sajnos nem lehet tudni, belőletek mit hoz ki. Lehet semmi gond nem lesz , de lehet rá megy teljesen a kapcsolat.
2022. máj. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
36%
Meg kell próbálni, ha nem tart ki akkor amugy sem volt elég erős.
2022. máj. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
91%
4. Németbe, Olaszba... Ha nézel videókat, érdemes megnezni, melyik társadalmi csoportok használják így. A szándék építő volt ezzel kapcsolatban, nem pedig bántó, vagy fennakadás.
2022. máj. 26. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Először azt mondanám simán bele kell vágni egy próbát megér, úgy kell csinálni, hogy bármikor legyen visszaút arra az esetre ha meggondolod magad.

Viszont én ezt Londonból írom szintén 30 eveskent és szingli vagyok. Én tuti nem kockaztatnek be egy stabil kapcsolatot ami már komoly szintén van azért, hogy egy kis plusz bevételem legyen. Úgy lennék vele ahogy a párod: csak ha minden kötél szakad

2022. máj. 26. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
2%

Érdekes ápolónő a húgom, szarrá keresi magát,300_400 nettó

Szerintem csak nem tudsz bánni a pénzzel

2022. máj. 26. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
100%
Ápolóként sz.rrá keresi magát xd xd az év vicce
2022. máj. 26. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!