Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ez teljesen normális viselkedé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez teljesen normális viselkedés egy 40 éves nőtől?

Figyelt kérdés

Van a munkahelyemen egy helyes 40es nő, akit bírok és helyesnek is találok. Egy ideje együtt dolgozunk, de csak nemrég óta kerültünk közelebb. Mostanára gyakran piszkáljuk egymást, de főleg mások előtt. Nemrég azt vettem észre, hogy mintha hozzám akart volna érni, de mégis meggondolta magát. Azóta volt, hogy a könyökével piszkált, aztán a vállamat is megfogta. Én valamivel fiatalabb vagyok nála és szintén foglalt. Nem tudom hová tenni a dolgot, mert nekem alapból fura, ha valaki megfog, hozzámér. Még haveroktól is fura. Én sem szeretek senkit sem "fogdosni", csak a közeli családtagokat engedem ilyen "közelre".


Ez lehet teljesen normális, baráti közeledés részéről? Ti viselkedtek így kollégákkal 40es hölgyek?


2022. máj. 26. 23:59
A kérdező szavazást indított:
Teljesen baráti
Lehethogy vonzódik
Biztosan többet szeretne
61 szavazat
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Még arra gondoltam, hogy ha vonzódik is, akkor az tudatalatti. Lehetséges ez?
2022. máj. 27. 00:00
 2/19 anonim ***** válasza:
89%
Ebbe te sokkal, de sokkal többet látsz bele, mint a valóság. "mintha hozzám akart volna érni" nem egyenlő azzal, hogy szexelni akar veled. Nőlj már fel!
2022. máj. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
90%

Ostobaság.

El vagytok szokva a normális, baráti, haveri metakommunikációtól. Vagy meg sem tanuljátok.

2022. máj. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
91%
Online generacio. Milyen fura ha offline van jelen valaki.
2022. máj. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
86%
ha mindketten foglaltak lennétek ide se írnád a kérdést, nem is szavazok, nincs értelme, mert neked sem kéne gondolkodni rajta
2022. máj. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
74%
Szimpla kollégákkal csak verbális szintű a kapcsolatom. Ha barátok is vagyunk, vagy ha csak barátok vagyunk, kollégák nem, akkor van/ lehet testi kontakt is, kézfogás, ölelés akár ( adott helyzetben), puszival köszönés nemtől függetlenül stb.
2022. máj. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
14%

Mi anyámmal sem érintjük meg egymást, pedig ő közeli rokon.


FINOMAN, de próbálkozz nála!

2022. máj. 27. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
97%

"mintha hozzám akart volna érni"

Már ne is haragudj, de szerinted ez valami? Amíg nincs randi, csók, ne képzelj bele semmit. Ha akarsz valakitől valamit, cselekedj, hívd el valahová. Hogyha elfogadja, lehet belőle valami, ha elutasít, megtudod nem akar semmit, ilyen egyszerű.

2022. máj. 27. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
87%
Én 49N vagyok és covid előtt mig bejártunk az irodába, sokat bolondoztunk 2-3 kollégával egyutt. Meg is érintettük egymást ha úgy jött, de ebben abszolút semmi szexuális töltet nem volt és bizony igencsak meglepődtem volna ha ebből vmelyik ffi kolléga többet gondolt volna. Én nem kezdeményeznék semmit.
2022. máj. 27. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
26%

Ne hallgass a károgókra, pusztán irígyek, csak azért írják neked, hogy többet látsz bele, mert nem nekik nem jut szexpartner, ők senkinek nem kellenek, velük senki sem flörtöl. Sok évet húztam le multinál középvezetőként, ahol rengeteg nő is dolgozott. Sokkkal kerültem intim viszonyba is. A 40-es nők szexuális étvágya nagy, viszont ez ritkán van otthon kielégítve. Sok közülük keres szexpartnert, főleg a családos, nem független férfiak körében. Hiszen nem új életet akar kezdeni, hanem csak újra kufircolni, mint fiatalon. A fiatalabb férfiakat is kedvelik, ezt gondolom nem kell magyarázni.

A hölgy 90%,hogy flörtöl veled, kezdj el óvatosan nyomulni. A nőnek adnia kell a látszatra, úgy kell látszódnia, hogy te kezdtél ki vele és nem ő veled.

Sok sikert!

2022. máj. 27. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!