Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Támogatod vagy ellenzed, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Támogatod vagy ellenzed, hogy házastársad abban az időben, amikor otthon vagy veled is lehetne, rendszeresen, heti egyszer-ketszer edzőterembe ( vagy más sportra) megy?

Figyelt kérdés
2022. máj. 30. 08:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne támogatnám azt, hogy egészséges legyen és jól nézzen ki? Párom is jár edzeni, én is járok jógázni.
2022. máj. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 harebell ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen természetes heti egy-két alkalom edzés vagy sport, akár teremben vagy a szabadban - de én speciel ha otthon edzek, azt is egyedül szeretem csinálni. "Amikor veled is lehetne" - a többi időben együtt vagyunk. Ha nem töltenénk együtt elég minőségi időt, az persze probléma lenne, de heti pár óra énidő sportra és hobbira jó esetben belefér és természetes igény.
2022. máj. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
94%
Támogatom, sőt ösztönzöm, hogy csinálja csak (és ez kölcsönös), hisz az egészségének, közérzetének, de még a szociális életének is jót tesz.
2022. máj. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Persze.

A párkapcsolat nem azt jelenti, hogy amikor te otthon vagy, akkor ő ki sem mozdulhat otthonról.

2022. máj. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Támogatom. Mindenkinek kell egy kis saját elfoglaltság, énidő.
2022. máj. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Már kérdezted párszor, nyilván normális ember támogatja, akár sportról akár bármi más hobbiról van szó. A barátnőd egy kontrollmániás, erőszakos, zsarolással manipuláló hulladék, nem tudom mire vársz.
2022. máj. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Heti 1-2 alkalommal?

Ez valami vicc. A párkapcsolat nem arról szól, hogy egyfolytában a másik s.ggében kell lenni.

2022. máj. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mit támogatnom rajta vagy pláne elleneznem. Felnőtt ember, akkor és oda megy, amikor és ahova akar.
2022. máj. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem szólok, ha ez a hobbija, hát ez.Nyílván ő sem mondja meg hova mehet és hova nem.
2022. máj. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy támogatom, és ő is engem. És nem egyszerre megyünk ráadásul.
2022. máj. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!