Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hány évesen találtad meg az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen találtad meg az igazit? Hol találkoztatok?

Figyelt kérdés

Illetve: már sejtetted az elejétől hogy ő lesz az igazi? Hogy jutottatok el a házasságig?

Szerintetek 21 évesen, egy 1 éves kapcsolattal (már vége) nem vagyok elkésve megtalálni az igazit?



2022. jún. 4. 14:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem nem vagy elkésve, ne viccelj. 21 évesen még csak most kezdődik az élet, ne aggódj :)


Mondjuk most ellent fogok mondani magamnak :D 21 voltam, amikor találkoztam a férjemmel, társaságon keresztül ismerkedtünk meg. Úgy jutottunk el a házasságig, ahogy gondolom mindenki. Összejöttünk, jártunk, összeköltöztünk, aztán amikor az idő eljött, megkérte a kezem és összeházasodtunk. Még később születtek a gyerekek és egyelőre most itt tartunk. Az, hogy végül ő lesz-e az igazi, azt majd kb a halálom pillanatában fogom tudni megmondani, de egyelőre úgy érzem, hogy ő az. És ezt kb az első pillanattól kezdve is éreztem.

2022. jún. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

24 éves voltam, amikor találkoztunk, 26, amikor már sejtettem, hogy ő lesz az, 27, amikor esküdtünk.


Szerintem nem vagy elkésve :)

2022. jún. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
62%
30 alatt ne házasodj! Ha csaj vagy, a pasi ne korodbeli legyen!
2022. jún. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
57%
Számomra nincs igazi, csak olyan akit képes a másik elviselni egy életen át. Szerencse, hogy 21 évesen nem jelented ki, hogy megtaláltad...mert aztán csak a pofonok jönnének.
2022. jún. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

24 évesen.

Netes társkeresőn ismerkedtünk meg, ő írt rám, ott beszélgettünk az elején, 2,5 hetet. Közben randira hívott. Aztán találkoztunk:). Elsőre egy "maratoni" 12 órás randi sikeredett. 10 körül találkoztunk délelőtt. Rengeteget beszélgettünk, nevettünk, moziztunk, fagyiztunk,volt ölés, csók többször is, aztán a Margitszigetre kisétàlva már fogta a kezem, mintha a párom lenne.

Mire észbe kaptunk már kezdett sötétedni, így elindultunk a vonatomhoz. Az állomáson végül nem tudtunk még elszakadni, így velem jött 1 megállót. Onnan is haza tudott menni. Közben megbeszéltük, hogy lesz következő találka, a részleteket pedig majd neten egyeztetjük.

Éjfél után értem haza, ő már fent volt msn-en és még 3-ig beszélgettünk:) mondta hogy nagyon szeretne velem kapcsolatot, én is akartam, úgyhogy igent mondtam. Egyre többet voltunk együtt, hamar szerelmet vallott, én viszonoztam, 2,5 hónap után megkérte a kezem.

Szép lassan megismertem a szűkebb családját, aztán a barátait, majd ő is az enyémeket.

1 éve voltunk együtt amikor összeköltöztünk, és fél évre rá össze is házasodtunk.:)

Most már 12 éve vagyunk együtt:)

36/N, 33/F

2022. jún. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
71%

Pont a 23. szülinapom előtt egy nappal ismertem meg őt itt a gyk-n. Egyikünk se társkeresős céllal érkezett, a felsőoktatás témakörben találtunk egymásra - ugyanarra az egyetemre készültünk msc-re - és miután kiderült, hogy egy városban élünk, és hogy mennyi más dologban hasonlítunk, rövidesen összebarátkoztunk, amiből kb. 1 hónap alatt szerelem alakult ki. Több mint 8 éve vagyunk együtt, és még mindig szerelmesek vagyunk egymásba, nagyon jó vele lenni.

Egyetlen problémánk van, mégpedig az, hogy ő nem szeretne esküvőt, nekem pedig sokat jelentene, és emiatt nem vagyok 100%-ban boldog...

Úgyhogy 21 évesen abszolút nem vagy lekésve semmiről, de ha elfogadsz egy tanácsot egy 31 éves vén rókától, bármilyen srácot sodor az utadba az élet, ha számodra fontos a házasság, ezt még a kapcsolat elején tisztázd. Nyilván nem az első randin nyiss ezzel, de ne is várj éveket hiába a gyűrűre.

2022. jún. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
63%
29 évesen. Két csalódás után. O 35 volt. Már nagyon szerettem volna megallapodni, gyereket szülni. Őszintén, nem gondoltam, hogy O az igazi. Szerettem, hogy olyan figyelmes velem, hogy nem akar évekig várni. Úgymond benne voltunk a korban. 2 hónap után osszekoltoztunk, fel év után eljegyzés, 1 év után esküvő. Most 2 gyerek boldog anyukája vagyok és/Azt hiszem / megtalaltam az igazit. Pedig a kezdet nálunk eltert a megszokottól.
2022. jún. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%
24 évesen. Végeztem az egyetemmel, munkába álltam, és elköltöztem anyáméktól. A szomszédom volt a társasházban, ahol laktam. Ő már akkor elvált apuka volt, így egyáltalán nem gondoltam, hogy ő lenne az igazi. Már házasok vagyunk, van egy gyerekünk.
2022. jún. 5. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
74%

21 voltam, de sajnos a körülmények végleg elszakítottak bennünket.


Nekem azóta már van párom, akit szeretek, és ő már csak az álmaimban él tovább.

Ha hirtelen betoppanna sem lenne köztünk semmi, mert a barátom ismer és szeret, nem pedig ő.

2022. jún. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
45%

16


Illetve: már sejtetted az elejétől hogy ő lesz az igazi?


Igen


Hogy jutottatok el a házasságig?


Sok év szex után elmentünk aláírni.

2022. okt. 24. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!