Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van olyan nyilvános felület...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nyilvános felület (weboldal, újság, akármi) ahol meg lehet nézni hogy kiknek lesz adott településen esküvője a közeljövőben?

Figyelt kérdés
Vagy ez a szokás már kihalt mára? Tudom hogy régen volt ilyen.

2022. jún. 10. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hallottam még ilyenről.
2022. jún. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Régen ujsagokban, napi lapokban irtak. Manapsag ez mar nem igy van. Maximum talan templomi eskuvokkor regebben ki szoktak hirdetni miseken. De lehet mar nem igy van.
2022. jún. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ma a GDPR világában nem hinném, hogy lenne...
2022. jún. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem is ez olyanfajta információ, amit direkt nem tesznek közzé.
2022. jún. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Na az cseszne be a mai világban. A házasság kötés egy jogi dolog, nehogy már nyilvános legyen alapban. Amúgy igen, leszoktak jönni nálunk a megyei lapban az anyakönyvi hírek (nyilván online is) házasság, születés, halál, de csak akkor van benne ha az illető hozzájárul.Szerintem egyre kevesebben engedik, hogy benne legyen.
2022. jún. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%
Vagy is az,hogy lesz esküvő az nincs benne, csak, hogy volt ( ha beleegyeznek).
2022. jún. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekünk anno megkérdezték, hogy szeretnénk-e szerepelni a helyi lapban... De lehet ez utólag lett volna nem előre.
2022. jún. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!