Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan szerezzem vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza a feleségem bizalmát?

Figyelt kérdés

8 éve vagyunk együtt, ebből 2 éve házasok.


Alapvetően jó a kapcsolatunk, gondoskodó típus és minden körülmények között kiállt/ kiáll mellettem.Az évek elteltek, kisebb-nagyobb viszályokkal de mindig jól elvoltunk és a szexuális életünkkel sem volt probléma. Szépen jött minden az idejében. Eljegyzés, házasság, gyermek.


Sajnos nekem nem volt családom gyerek koromban, nem tudom milyen a jó férj és nincs előttem minta. Mindig tiszta otthonnal és meleg étellel vár haza, akkor is így várt mikor császármetszést követően hazajöttek a lányommal a kórházból.

Nem vagyok egy minta ember. Újabban sok mindenen veszekszek. Akadtak problémáim egyes emberekkel, ebből kisebb ügyem lett a rendőrségen, majd jött a következő stb.. összetörtem a kocsit is. Illetve lebuktam hogy flörtölgetek. De nem csaltam meg soha. Felvettünk egy hitelt, lakásvásárlás céljára, az én számlámra érkezett a pénz, majdnem "elvesztettem", bizonyos butaságokkal. A fejem majdnem leszedte az asszony. Én pedig azt mondtam neki miért nem maradt az asztalon.


Azóta áll a cirkusz itthon, szeptember óta nem igazán működik ez. Ezerszer bocsánatot kértem érte,tudom hogy butaságot csináltam. Próbáltam virágot adni, mindent. Tudom hogy szeret még. Együtt is vagyunk. De minden dolognál kb lekus.soltat, felhozza a baromságaimat /azóta is kb fizetjük a részleteket még 1 évig fogjuk/ csak rossz hogy bármit teszek most nem látom örülni és tényleg fikarcnyit se bízik bennem.

Minden veszekedésnek a múlt a vége.


Segítsetek

28 F


2022. jún. 22. 16:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
35%
Ez nem bizalom, hanem szerelem kérdése inkább. Amíg szeret a másik, addig minden bocsánatos, ha nem, akkor meg mindenből összefeszülés van csak. Azt gondolom belefáradt a szituba. Elmúlt az érzés. Minimális esélye van persze, hogy visszajöjjön, de valószínűleg vége. Egy darabig még érdemes próbálkozni, de egy idő után praktikusabb azt megbeszélni, hogy lehetne a legszebben, a gyermek számára a lehető legkevésbé megterhelően szétmenni, erőltetni bármit is kár lenne(48 F)
2022. jún. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ő is szenved, mert nem tud neked megbocsájtani, nem tud újra bízni. Elég sok baromságot csináltál és még neked állt feljebb, ráadásul amit mondtál, ott zsong állandóan az agyában. Nem biztos, hogy el tudja felejteni. A virág ezen nem segít. Kétséges az egész kapcsolat kimenetele, hiába szeret.
2022. jún. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha felnőtt ember létedre ennyi hülyeséget csináltál, akkor bocs de ne is csodálkozz. A tetteinknek következménye van és ezt nem hozza rendbe a virág. Annyit tudsz tenni, hogy odateszed magad mint ember, mint apa és mint férj és vársz. Az idő majd segít, de ehhez meg kell mutatnod, hogy képes vagy arra, hogy jobb ember legyél.
2022. jún. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
97%

Az exem is így viselkedett. Csinált egy csomó baromságot, hiába kértem, hogy észnél legyen. Utána meg hordozta a virágokat, hogy bocsássak meg, mintha azon múlt volna. Megjegyzem, előtte soha nem kaptam tőle virágot.

Annyit ért el vele, hogy lelkiismeret furdalásom lett, amiért nem ment a megbocsájtás. Vannak koporsószögek, amik túl mélyen fúródnak az emberbe és nem megy tovább ugyanúgy, mint előtte.

2022. jún. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%

Te nem megbotlottál, hanem sorozatosan csináltál olyan dolgokat, amik önmagukban szakításra adnak okot. Nem csoda, ha nem bízik benned!

Első körben érdemes volna átgondolni, hogy mi az, amin rendszeresen veszekedtek, és azon tudsz -e te magad változtatni. Utána üljetek le beszélgetni, hogy akarsz, és remélhetőleg tudsz is változtatni, de ehhez ő is kellene, és az nem segít, hogy a múltat hozza fel, és próbáljon ő is előre fele nézni.

2022. jún. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%
Legyél mostantól jó férj és apa. Érj időben haza, vedd ki a részed a gyerek neveléséből és a házimunkából. Ne flörtölgess másokkal és minden pénzügyi ötletet beszélj meg vele. A többit az idő oldja meg nem a virágok. Virág helyett inkább havi 1-2x vidd el valahová (szervezd le a gyereket, hogy olyan vigyázzon rá, akiben a feleséged is megbízna). Akárcsak fagyizni, sétálni, de persze lehet mozi vagy étterem vagy kirándulás. (Attól is füg, mekkora a gyerek, ha szoptat, akkor ugye max. 2 órás program etetés után alvásidőben...) És ne kérj újra meg újra bocsánatot, meg ne emlegesd a bűneid és ne követelőzz, csak simán beszélgess vele, milyen volt a napja, hete, mi foglalkoztatja, szőjetek újra terveket. És dicsérd meg, ha jól néz ki.
2022. jún. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%

Ez az a szituáció, mikor a házasság menthetetlen. A feleséged csak arra vár, hogy le tudjon lépni. Amint vissza tud menni dolgozni, rád fogja csukni az ajtót. Teljes joggal. Azok után, ahogy viselkedtél, térden kellett volna csúszni bocsánatért, nem azt mondani, hogy inkább halt volna meg.

Ezek után max akkor marad veled, ha arany életet tudsz neki biztosítani.

2022. jún. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
95%

Hat életem... Nem becsülted meg őt :) aztán lehet rájött hogy jobbat érdemel, meg hogy még most érdemes dobbantani. Ahhoz hogy te megváltozz, páli fordulat kéne, meg nem kéne alapvetőnek venni, hogy ő ott van neked jóban rosszban. Szerinted ez oda-vissza dolog kéne hogy legyen és nem szerelem kérdése mint ahogy az 1. állította...

Szerintem hogyha nem változtatsz a viselkedéseden akkor készülj fel,hogy elveszited őt, és lesz más férfi, aki majd őt helyezi előtérbe is nem azt hogy hülyeségekre elköltse a pénzt.. ezeket kéne átgondolni

2022. jún. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
96%
Magamból kiindulva, a "maradtál volna az asztalon" betette a kiskaput. Mind közül ez tűnik a legsúlyosabbnak és ez teljes mértékben helyrehozhatatlan. Szép csendben ellesz a feleséged, amíg előkészíti a válást. Utána meg pisloghatsz, hogy "minden előzmény nélkül elhagyott".
2022. jún. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
51%

Összességében egyetértek az előttem szólókkal, ugyanakkor a kérdező helyzetét is átélem.


Én akkor veszekedtem sokat a párommal, amikor várandós volt. Mindig én kezdtem, hülyeségek miatt. Illetve voltak dolgok, melyeket eltitkolt, vagy nem teljesen úgy mesélt el a múltjából ahogy azok megtörténtek. Aztán sokszor fejéhez vágtam, hogy miért hallgatott el dolgokat, tuti még most is titkol valamit meg hogy hogyan viselkedhetett úgy stb. Szóval többnyire csak én mondtam a szöveget, ő sírt és hozzám sem szólt. Utólag nagyon megbántam, de egyszerűen nem bírtam lenyelni a dolgokat amik kiderültek.


Mindez vagy már 2 éve volt, azóta tényleg nem voltam ilyen. Hiába bántam meg ezerszer, hiába kértem bocsánatot ezerszer...van hogy a semmiből bunkózik velem, flegma, vagy sértő megjegyzései vannak, vagy hozzám sem szól. Ilyenkor mindig arra fogja, hogy "azért mert akkor úgy viselkedtél", meg "nem tudom neked azt megbocsátani". És akkor ilyenekkel kikészít teljesen, padlóra küld újra meg újra. Persze tudom ezt érdemelném, de így hogy legyen jó a kapcsolatunk, ha mindig a fejemhez vágja?

2022. jún. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!