Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Úgy érzem nem szerelmes belém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem nem szerelmes belém a férjem,mit tegyek?Többi lent

Figyelt kérdés

Nagyon fiatalon jöttünk össze,majd terhes lettem, vettünk házat, esküvő.

Férjem mindig is olyan ember volt,akivel nagyon nehéz beszélni, sokszor nem figyel arra amit mondok,arra hivatkozva hogy fáradt.

Amióta megszültem a második babát,talán rosszabb lett a helyzet.

Sokszor elment otthonról,hetente 3-4x is,gyerekekkel nem igazán foglalkozott,azóta megbeszéltük ezt a részét is,és mondta hogy igazam van. Tehát pár hónapja nem megy el itthonról, még akkor sem,ha kérem.

Az esik nagyon rosszul,és mondtam is neki, hogy néha jól esne ha magától elvinnè a kicsit babakocsiba amíg nyugodtan feltörlök,vagy kicsit magamra forditok időt. Vagy nagyot a játszótérre,hiszen annyira igényli az apja figyelmét is.


De nem igazán válaszok erre.

Csak kíváncsi voltam mit szól a 3 gyerekhez (csak poén szerűen felhoztam) de erre is azt mondta, hogy majd meglátjuk..

Csak ilyen rövid mindazokkal akár lerázni.

Én reagálom túl? Vagyis magamba.

Amióta megvan a kicsi,5-6 X aludtunk együtt,már nem ad puszit a számra. Úgy érzem nem szeret,de nem vallaná be. Hamar jöttek a gyerekek,úgy érzem másodikat sem akarta igazán,pedig ezt leültünk megbeszélni.

Így utólag már sokmindent másképp látok.

De ma mindenképpen leülök vele beszélni.

Kezdem én is úgy érezni, hogy már nem szeretem,teljesen elhidegültünk.

Ha megölelem,érzem hogy neki nem esik jól.



2022. jún. 23. 00:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha régen megfelelő volt így, hogy keveset beszélt, mi változott, ami miatt mostanában igényed lenne rá tőle?
2022. jún. 23. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%

Ez a kapcsolat már az elejetol pocsék volt. Beszélgetés nélkül SEMMILYEN emberi kapcsolat nem működik.

És ebbe szülni két gyereket, te jó isten…oké, te úgy bszod el az életed, ahogy akarod, de a két gyereket tönkretenni semmi jogod nincs.

2022. jún. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz így élni,akkor ennek válás lesz a vége.
2022. jún. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Talán az,hogy én is változtam.

Hiányzik a közelsége, gyengédség,amit ő is igényel,mert nagyon érző ember.

Mostanában sok minden össze jött, építkezés,ő mellette tanult is,amit hamarosan fejez,és mellette a munka, megértem őt is,nem könnyű neki,de néha én is nehezen tudom kifejezni magam,mert nem tudom sokszor,hogy figyel e arra amit mondok.

Úgy érzem,ha tudnánk kicsit kettesben lenni,akkor más lenne a helyzet.

Ma leülök vele beszélni mindenképpen.

Mert minden embernek van valami,amiért nem szerethessük,mi azon az alapon működünk,és minden házasságban vannak problémák,amiket meg kell tudni beszélni.

2022. jún. 23. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!