Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan árulkodik a házas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan árulkodik a házas nő/férfi viselkedése a házassága állapotáról?

Figyelt kérdés
Pl. X viselkedés arra utal hogy....
2022. jún. 30. 23:21
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Semmi.
2022. júl. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
17%
Esetleg a viselkedes forszirozasa helyett egyszerűbb lenne megnezni, hogy visel e karikagyurut.
2022. júl. 1. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Jó akkor lehet nem jól fogalmaztam.


Mondjuk ránézel egy nőre, látod rajta, hogy épp ki van virulva, jókedvű, felszabadult. Egy másik meg gondterhelten vonszolja magát.


Férfiban ugyanez pl. jól megnéz más nőket, olyan kanos a kisugárzása vagy épp total nyugalomban elvan a saját világában.


Stb.


Karikagyűrű semmit nem jelent szerintem.

2022. júl. 1. 13:53
 4/5 anonim ***** válasza:
67%
Mert szerinted ha les más neműeket az mire utal?
2022. júl. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt csak úgy tudod meg ha beszélsz vele. Aztán akkor előjönnek a dolgok. Pl. volt amelyiktől megtudtam, hogy a gyerekével alszik, a férje meg külön.


De olyan is volt, aki a férjét dicsérte, hogy neki egyben a legjobb barátja is.

2022. júl. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!