Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit gondoltok, meddig normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, meddig normális beavatni a szüleinket/testvérünket a párkapcsolati problémáinkba?

Figyelt kérdés
Házasságban kinek mi fér bele? Én pl nem szeretem, mikor kiteregeti a dolgainkat, és én sem szoktam mondani sem az enyém, sem az ő szüleinek. Nyilván azokat tudnám kidomborítani sértettségemben, ami nekem rosszul esik - ezzel rossz színben feltüntetve őt, amit nem akarok. Ő viszont ezt megteszi, és nekem emiatt egyre kevésbé van kedvem a családjával lenni. Főleg, hogy nem áll tőlük távol az se, hogy beleszóljanak az ember életébe.
2022. júl. 2. 12:32
 1/6 anonim ***** válasza:
31%

Buta ember az aki kiteregeti a magánéletet és nincs összetartása a párjával.

Nekunk a legnagyobb balhéinkat sem tudja senki a családbol soha.

(Szerintem ritka az olyan férfi mimt a barátom, hogy én/a párja számít neki maximálisan és nem az ősök és a sebeit sem akarja másokkal nyalogattazni ha sértve érezné magát vagy bármi.)

2022. júl. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Én azt gondolom, hogy ez egy komplexebb kérdés. Egyrészt az a kérdés, hogy mi a célja a beavatásnak. Mert ha csak panaszkodás, kibeszélés, akkor nagyon nem fair, és nem fér bele. Viszont szerintem egy tényleg problémás helyzetben, ami felett régóta ülünk nem gáz tanácsot kérni, amennyiben olyan a család és a viszony. Vannak azok a szülők, tesók, akik - bár nyilván elsősorban a gyerekük/testvérük mellett állnak ki - megmondják, ha ő a hülye, ő csinál valamit rosszul, és tényleg értelmes, objektív tanáccsal képesek előállni. De ez csak akkor, ha a felek nem tudják egymás között megbeszélni, megoldani.
2022. júl. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mintha en irtam volna ki kerdezo!!

Ugyanez a helyzet. Nekem sincs mar kedvem a csaladjahoz se menni tudva,hogy tudom ok is tudjak mi tortent mit mondtam,hogy mondtuk titkainkat stb…bezzeg en nem tudom az o gondjaikat az nincs kibeszelve…

Szerintem nem fer bele soha semmikor foleg a csaladnak vagy azon baratoknak akikkel szoros a viszony. Amerikaban elo soha nem latott gyerekkori baratodnak ha elmondod az meg ok is lehet,vagy egy fizetett pszichologusnak. De kozeli embereknek nagyon megalazo ,hogy tudnak az eletetekrol…

2022. júl. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez két ember dolga, nem kell hozzá "közönség". Ha sikerül megoldani, akkor felesleges riogatás, érdemben úgysem tudnak segíteni ezen. De valszeg csak a lelkén akar könnyíteni, aki kibeszélőset játszik.
2022. júl. 3. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem sokáig lenne a párom az aki így pletykàlkodik mint a falu vénasszonyai. Szerintem egy pár dolgai magánügyek. Senkinek semmi köze hozzà. Ha mással akarja kibeszélni keressen egy pszichológust, de ne olyanokkal ossza meg a magánéletünket akik ismernek. Én nagyon utálom az ilyet. 36/N
2022. júl. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem az rosszabb, aki a haverjainak, barátnőinek pletyizi ki még a hálószobatitkokat is.


A párod lehet azért teszi, mert nem tudja feldolgozni belül, ki kell magából adnia, na meg ugye egy szülő megerősíti abban, hogy neki van igaza

2022. júl. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!