Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Válnátok ebben az esetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válnátok ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Úgy érzem mintha börtönben lennék.

Nem mehetek dolgozni, nem lehet véleményem, nem közösen dönt velem.

Nem tudok egyedül kilépni az utcára mert jön velem a férjem.

Nem szeretethetek egy zenét mert szídja, nem kedvelhetek senkit mert szídja. Nem nézhetem a kedvenc sorozatomat mert azt is szídja. Minden amit én szeretnék az hülyeség szerinte. Úgy érzem hogy teljesen meg akarja reformálni az egyéniségemet.

Mindenkinek dolgozik a felesége, kommunikál emberekkel.

Nekem miért nem lehet.

Sokáig zsarolt valamivel, ha nem értettem vele egyet és mást akartam. Most ez megszűnt, léphetnék. De sírt hogy a gyerekünket nem akarja hétvégi apukaként látogatni. Most változott egy kicsit, valamit rámhagyott, amit már 6 éve kérek tőle.

Viszont alá akár velem íratni még egy gyereket...... Mintha magához akarna láncolni, és ez jutott volna eszébe megoldásnak.

Úgy tűnik hogy nem érdekli hogy boldogtalan vagyok vele, mondtam már neki, de a pofámba vágta hogy ő tart el.

Válnátok? Ez nekem olyan mintha ő nem szeretne, de arra vigyáz hogy nehogy valaki más rámnézzen.

Mielőtt valaki rosszindulatúskodna, nem csaltam meg, kellett volna, mert ő meg igen és le is bukott.



2022. júl. 10. 10:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem is kérdés
2022. júl. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
nehogy szülj!!!
2022. júl. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%
Te jóságos isten…
2022. júl. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
95%
Mondd, miért mentél hozzá?
2022. júl. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Én elválnék, és még véletlenül sem szülnék a helyedben!

Ha már eljutottál oda, hogy felismerted a problémát, meg tudod fogalmazni, hogy ez neked így nem jó, akkor már állj ki határozottan a véleményed mellett, és ne dőlj be egy rajtad uralkodni akaró férj hamis ígérgetéseinek.

Neked is itt a Földön ez az egy életed van. Nem mindegy, hogy boldogan vagy boldogtalanul éled le. Te alakítod a jövődet. Jogod van hozzá, hogy boldog legyél. Ha ehhez válni kell, akkor úgy.

2022. júl. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Szép is a házasságnak csúfolt rabszolgatartás. Imádkozom, hogy trollkérdés legyen...
2022. júl. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Ez amúgy szerintem a romák bevett szokása.

Szüljenek sorba, maradjanak otthon, kíséret nélkül nem lépnek ki az utcára, a férjnek csúfolt valami meg konkrétan azt csinál amit akar. És még tisztejék is érte, mert ő a családfő.

Nem fog mégegyszer csőbe húzni egy újabb gyerekkel. 40 elmúltam..... Ezért is irreális hogy hirtelen megint gyereket akar vagyis csak állítólag kölcsönért.

Sosem volt mellettem terhesen sem, este 9re járt haza mert neki munkája meg hobbija van. Edzés, táncika, én meg egyedül voltam egy idegen városban ahol senkit nem ismerek. A régi szép idők...... Most kezdek dolgozni mert eddig zsarolt. Nem mehettem emberek közé, mert biztos összejövök egy jó pasival.Meg tönkreteszem a családi életünket ha dolgozok. Gondolom tudja hogy szemét velem, tudja hogy ezt érdemelné, ezért félt ennyire.

2022. júl. 10. 11:31
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Válj igen es fel se merüljön benned a második gyerek. Legalábbis nem vele.
2022. júl. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Hogy tudtál vele házasságra lépni?

Nem létezik, hogy ennyire megváltozott!

Válj el tőle.

2022. júl. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy válnék. Ki az a hülye, aki benne marad egy mérgező kapcsolatban?
2022. júl. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!