Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nagy baj az, hogy nem érzek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy baj az, hogy nem érzek semmit?

Figyelt kérdés

Megcsalt a férjem, akkor el játszottam a sértődöttet, de igazából nem vált ki belőlem semmilyen érzést, ha eszembe jut az eset.

Nagyon érzékeny vagyok, minden más téren, ez viszont nem érdekel.

Titokban arra vágyom, hogy hátha talál valaki komolyat magának és beadja a válópert.

Én hiába mondtam neki, zsarol, fenyeget így nem merek elválni. Nekem millió okom van a megcsalásán kívül....

Úgy érzem hogy képes lennék szeretni, szerelmes lenni, annyira szeretnék kiszabadulni. És annyira szeretném hogy valaki emberszámba vegyen. Van esély hogy valakibe beleszeressen és elhagyjon végre?



2022. júl. 12. 00:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
nagy baj az, hogy zsarolásnak engedsz és elcseszed az életed ez által
2022. júl. 12. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy itt egyikőtök sem játszik tisztességes játszmát.

Te pedig a másiktól teszed függővé az egész jövődet.

Nem a középkorban élünk, kisasszony! Neked is jogod van válást kezdeményezni. Miért teszed magad kiszolgáltatottá, amikor rendes életed is lehetne?

2022. júl. 12. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Mivel zsarol és fenyeget? Jelentsd fel, ha fizikai erőszakkal. Ha mással, az nem számít. Add be a papírokat és kész.
2022. júl. 12. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Lehet még 15 évig sem fog olyan nőt találni, aki miatt önként beadja a válást. Te képes lennél ezt megvárni? Ha igen, akkor meg is érdemled.
2022. júl. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Azok közül, amiket leírtál, kb.a legkisebb baj, hogy nem érzel semmit.
2022. júl. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Ritkán válik valósággá a fenyegetőzés. Inkább csak igyekszik elejét venni a rosszabbra forduló életének.
2022. júl. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
A Te békéd nem függ mástól! Miért a másiktól várod?Ha lépni akarsz, akkor lépj.Mivel zsaro? Körözés alatt állsz? Mi ok lenne más amivel sakkban lehet tartani?
2022. júl. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
37%

A zsarolásnak a körözés beköpésén kívül ezer és ezer formája, módja van.

Pl. "összetöröm a pofádat, ha el mersz menni, csak addig élsz, amíg itt nem hagysz, kiirtom még a családodat is, hiába mész el mert utánad megyek, de azt ne érd meg...". Vannak ám ilyen reakciók is!

2022. júl. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Lupati ***** válasza:
100%

Valószínűleg teljesen jó anyagi körülmények között éltek és el kell nézned neki a kihágást? Félsz egy új kapcsolattól ill.hogy egyedül maradsz?Nem érzed magad elég szépnek ehhez? Nem fenyegethet és senki sem zsarolhat meg!

Valószínűleg fél az ember,hogy viszed a fél házát,vállalkozását. El kell menned ügyvédhez aki pontosan elmond mindent ezzel kapcsolatban.

2022. júl. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Nekem nem kell a háza és nem kell a pénze. Nekem élet kellett volna mellette.

Hogy mehessek dolgozni, anélkül hogy vádaskodna hogy ezzel tönkreteszek mindent.

Hogy kiléphessek egyedül az utcára anélkül hogy kisérgetne.

Hogy lehessen véleményem anélkül hogy elhord minden hülyegyereknek.

Hogy dönthessek én is, hogy lehessen beleszólásom a családi ügyeinkbe.

Már ezerszer megkaptam hogy én úgyse kellek senkinek.

Zsarol hogy elveszi a gyerekemet, ő meg dolgozhat, munka után rohangálhat a hobbijai után.

Decemberben lebukott hogy megcsal.Lelkiismeretfurdalása volt egy hónapig, de ez elmúlt már.

Bárcsak találna valakit és el akarna válni. Egyszerűen nincs lelkierőm megharcolni egy ilyen bosszúálló emberrel, aki képtelen belátni hogy vége.

Olyanokat mond hogy a bíróságra elhozza a rokonait akik elmondják hogy egy utolsó aljas mocsok vagyok.

Ő nem válni akar hanem zsarolással megtartani. Meg ha megyünk valahova vásárolni, ott ölelget mások előtt hogy lássák hogy az övé vagyok (mivel itthon rám se néz).

Az előző felesége el tudott tőle válni, engem meg már nem enged.

2022. júl. 12. 12:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!