Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi kell az, hogy egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi kell az, hogy egy férfi úgy döntsön feleségül veszi a nöt? Mi az amit màst tud én meg nem?

Figyelt kérdés

Objektív tölem rosszabb, elönytelenebb küllemü, bunkò vagy akàr adott esetben lusta,munkakerülö nöt elvesznek engem meg nem. Nem megsérteni akartam senkit ezzel de tènyleg ezeket làtom. Nem irigylem vagy sajnàlom tölük félreértés ne essék, de annyira szeretnék èn is 😭


Àtlagosnak mondanàm magam de adok magamra. Dolgozom,sportolok is, nem vàrok eltartàst nem vadàszom modell pasikra. Rendes és megbízhatò férfit szeretnék akivel jò együttlenni.


2022. júl. 25. 21:00
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
98%
Jól értem hogy még párod sincs, de azt nehezményezed, hogy nem vesznek feleségül?
2022. júl. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 Noren1989 ***** válasza:
49%
Ahogy Steve Harvey mondanà: mert ők megkövetelik, te pedig nem.
2022. júl. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
1 Van pàrom, de ezt àltalànossàgban tudni szeretném. Hàtha okosabb leszek mit rontok el.
2022. júl. 25. 21:05
 4/28 anonim ***** válasza:
33%
Talán ők tudnak helyesen írni?
2022. júl. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
32%

A ferfiak általában a házasságot kerést (sőt az értelme is ez lenne)a kapcsolat azorosabbá tételére használják.

Azaz "megkapni" a nőt, nem elveszíteni, akarom őt, meg akarom tartani őt, mert ha nem figyelek oda, lelép, elveszítem.


Olyan nők mellett meg nem jön ez az érzés ahol a nö pl a semmire is osszekoltozik vele, a semmire fel is kiszolgálja, mindig kéznél van, gyereket is szul, lábát is mindig szétteszi, nincs mit szorosabbra fűzni a kapcsolaton. Nem fél. Nem tart, nincs red flag sem, vészjelzők, mincs teljesítménykényszer, de motivácio sincs. Minek. Mivel lenne plusz házassággal az ami van?

2022. júl. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
54%
*a kapcsolat szorosabbá tételére, a kapcsolat magasabb szintre emelésére használják
2022. júl. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
87%
Ezen én is sokat agyaltam anno. Még egy párkapcsolat sem nagyon jött össze. Aztán rájöttem hogy a viselkedésemmel, és a kisugárzásommal taszítom a férfiakat. Nehéz felismerés volt. Elkezdtem önismeretet olvasni. Rájöttem hogy egyedül is boldog tudok lenni, nem görcsöltem azon miért nincs senkim. Ahogyan változtam, ugy vettem észre azt hogy a férfiak érdeklődnek irántam. Azóta boldog kapcsolatban élek.
2022. júl. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 Hellmano ***** válasza:
61%
Kapuzárási pánik ?
2022. júl. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
4 Külföldi telefont hasznàlok bizonyos betükben nincs hosszú. De gondolom màs sem hibàtlan nem ez lehet az oka.
2022. júl. 25. 21:08
 10/28 A kérdező kommentje:
7 Pàrkapcsolat összejön, meg igazàbòl pozitív visszajelzések is vannak akiknek tetszem. De elvenni nem akar pàrom se és az elözö 2 sem akart.
2022. júl. 25. 21:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!