Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A csaj a pénzre hajt - működhe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csaj a pénzre hajt - működhet ez a házasság, hosszabb távon mi várható? Suliban egy gazdag sráccal járt, akit megcsalt a tanárukkal (kellett az érettségi), suli után szintén 2 gazdag srácot csalt meg, és most férjhez ment (IT architect a férj).

Figyelt kérdés

A férj a rokonom, nemrég volt az esküvőjük. A csaj egy szerény tündérke (de tényleg, ránézésre, viselkedésre nem tudsz belekötni), messziről jött, nem tudtunk róla semmit... Aztán most egy közös összejövetelen egy közös ismerős mesélt róla minden szépet (amit azért is elhiszek, mert amikor a csaj meglátta, azonnal le akart lépni).

Az eddigi 4 rövid kapcsolata érdekből volt, akik közül 3-at biztosan megcsalt.


A férj elég naiv típus (konkrétan az első barátnőjét vette el), amúgy IT architect, nettó 1.2 milla körül keres, tehát ezért is kicsit aggasztó a helyzet... szóval szerintetek mi várható? Vajon megjavult, mint a mesében, kitart mellette, és majd 50 év múlva az unokák közös sírba temetik?


2022. júl. 26. 18:08
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Vajon miért utálja a csaj a kedves ismerősét? Nem is értem.

Valószínűleg az az igazság, hogy a pletykaterjesztő akarta megdugni, de elhajtotta a csaj. Most meg így állt bosszút.

Ebből a sztoriból az derül csak ki, hogy az milyen ember, aki elmondta.

2022. júl. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

A közös ismerős nő, és az osztálytársa volt. Küldött régi képeket is (az első gazdag srác most az apja gépkezelő cégét működteti, tehát felismerhető, és gazdag).

Egy másik képen a tanár mögött áll, átkarolja, és a fülébe harap... rég jártam suliba, nálunk ilyen nem volt, ma már ez a szokványos tanár-diák kapcsolat?!


(A férjnek nem mutattam a képeket, már mondhatni úgyis mindegy, megvolt az esküvő.)

2022. júl. 26. 18:23
 3/9 anonim ***** válasza:
51%

Én ismerem ezt a típust, exem is ilyen volt: dekoratív, kedves, tanult, magas EQ, egyedül az lehetett volna red flag, hogy az összes exe rohadt pénzes, néhány pedig 15-20 évvel idősebb tőle. Értsd, én is annyit keresek, mint a példában szereplő hapsi, egyéb jövedelemből pedig hitelmentesen egy 150M-ós házra valót is összeszedtem, de így is én voltam a legcsóróbb az exekhez képest.

A másik red flag az volt, hogy már a kapcsolat elején kijelentette, hogy egy igazi férfi gáláns, ergo mindent ő fizet.

Ennek ellenére évekig nagyon jól megvoltunk, terveztük a közös jövőt, házasságot, a gyerektéma is szóba került többször.

Aztán egy szép napon bekerült a tágabb ismerősi körbe egy milliárdos, aztán mit ad az ég, fél év alatt sikerült úgy boronálnia a szálakat, hogy többször is megd.gassa magát vele, pénzért(!). (Az már csak hab a tortán, hogy közben a hapsinak is volt komoly kapcsolata.)


Szerintem az ismerősednél is ez lesz: ahogy képbe kerül egy sokkal pénzesebb hapsi, rögtön rá fog startolni, tök mindegy, hogy házas-e bármelyik fél. Ha pedig nem kerül képbe, akkor jó lesz B) tervnek a srác, max. ha még keres egy kis pénzt és gyerek is lesz, akkor jól fog elválni, lesz egy budai lakása, a gyerektartás miatt szép fix bevétele, így élheti a dolce vitát, amíg nem jön a következő balek...

2022. júl. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, én is pont erre gondoltam, ha jön egy pénzesebb, akkor...? - Vajon beéri a jelenlegi férjével (családtervezés, egyebek), vagy megcsalja, válik, aztán lép?
2022. júl. 26. 20:08
 5/9 anonim ***** válasza:
Kedves 3-as, nem tudlak sajnálni. Választhattad volna a Szabóég Gizikéjét is, ő is kedves, tanult, magas az EQ-ja. Igaz csak 160 cm, vastag keretes szemüvege és fogszabályzója van. Minden nap mikor a házuk előtt elsétáltál vágyakozó szemekkel figyelt, de te észre sem vetted. Vagy a zöldséges Marika is megtetszhetett volna. Igaz picit duci, meg ugye csak szakiskolája van, ellenben nagyon kedves, családcentrikus és hűséges. De nem, neked egy dekoratív csaj kellett, magas igényekkel. Megkaptad. Szagold.
2022. júl. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#5-nek:

Nem is kell sajnálni. Hidd el jobb volt még így is, mint Szabóék Gizikéjével. Bár ki tudja, a szemüveg és fogszabi is változtatható/ideiglenes, szóval nem ezen múlik. Mondjuk, ha egy nőnek annyira sincs igénye, hogy ne úgy nézzen ki, mint egy hollywoodi klisé "csúnya lány", akkor másra sincs neki.


Szegény Marikának pedig már egy kutya is komoly konkurencia, ha belsőre csak annyit tud felmutatni, mint egy golden, külsőre pedig mint egy telexart búvárruha...

2022. júl. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Azt elfelejtetted írni, hogy mi a srác foglalkozása. Nem IT architect véletlenül?


A #3-#6 és a #5 közt zajló vita meg egy magát gazdag nőcsábásznak képzelő incel és egy csúnyácska feminista között zajlik :D Hozom a popcornt

2022. júl. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem az a tapasztalatom, hogy akinek belefér a megcsalás egy kapcsolatban, annak belefér másik kapcsolatban is.
2022. júl. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

"Azt elfelejtetted írni, hogy mi a srác foglalkozása. Nem IT architect véletlenül?"

De írtam, pont az... azt ne mond, hogy ismered :D

2022. júl. 28. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!