Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan merjek így nyugodtan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan merjek így nyugodtan megházasodni?

Figyelt kérdés

Mindig is nagy életcélom volt, hogy megházasodjak, családot alapítsak és mindezek fényében nyugodt és boldog életet tudjak élni. Azonban egy évvel ezelőtt történt velem az interneten egy baleset ami miatt magamat tudom hibáztatni, hogy mindez megtörténhetett velem. A lényeg, hogy egy blackmail típusú bűncselekmény áldozata lettem, ami abból állt, hogy egy csaló bűnöző lánynak adva ki magát rávett, hogy folytassunk egymással intim beszélgetést és intim képeket osszunk meg egymással. Ezután megzsarolt, hogy ha nem fizetek elküld mindent az ismerőseimnek a közösségi oldalakon pl facebook, messenger. Ennek részletei az alábbi linken található egy korábbi kérdésfeltevésemben:


https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__torvenyek-jog__1147..



Tudom, hogy valószínűleg már soha az életben nem lesznek elküldve senkinek azok a bizonyos screenshotok és persze például ez a cnn-es baromság nyilván nagy kamu volt, de fölmerült bennem azért a gondolat, hogy mi van ha ez a bűnöző esetleg alattomos módon évek múlva, mikor már házas leszek meg családom lesz, akkor küldené el az ismerőseimnek messengeren az anyagot rólam és ez úgy tűnne mindenkinek a szemében, mintha megcsaltam volna a feleségemet és ez óriási károkat okozna a házasságomban, családomban és konkrétan tönkre tenné az életemet. Egyébként megvannak a mai napig az előzmények a telefonomon és tudnám bizonyítani bárkinek, hogy mikor történt az eset.


Természetesen minden létező biztonsági beállítást eszközöltem ami létezik és kívülállók semmilyen adatot nem láthatnak a profilommal kapcsolatban sem pedig az ismerőseim listáját. Az a bökkenő,hogy ezeket a beállításokat csak pár nappal a baleset után sikerült véglegesítenem teljesen és akkor van baj, ha a csaló még előtte megtalálta a profilomat és lementette az ismerőseim listáját. Ha ez nem így van akkor teljesen megnyugodhatok, hogy szinte garantáltan nem találja meg az ismerőseimet, hogy kárt tegyen. (Hozzá teszem, akinek most udvarolni szeretnék, ő már sajnos akkor is az ismerőseim között volt a facebookon, mikor történt az eset.) Mivel olyan nevem van, ami nagyon gyakori Magyarországon, ezért talán szerencsém lehet, hogy nem talált meg végül és feladta. És el tudom képzelni, hogy ha megtalált volna, akkor mutogatta volna nekem a profilomat és az ismerőseim profiljait, hogy megtalált és így gondolom még jobban megtudott volna zsarolni.


Sajnos az a drámai, hogy az életben soha nem fog kiderülni, valójában mi történt.Vajon elvannak tárolva rólam az adatok valami adatbázisban, hogy aztán később felhasználja ellenem vagy törölt rólam mindent végül, esetleg legjobb esetben már lecsukták az illetőt. És nyilván onnantól kezdve, hogy nem voltam hajlandó fizetni ennek a csalónak, hogy törölje a rólam készült anyagot, így neki igazából nincs is abból semmi haszna ha elküldené mindezt bárkinek is, legfeljebb a káröröm ha hobbi szinten űzi ezt a tevékenységet. Nagy dilemmában vagyok mindezért, hogy hogyan vegyek feleségül nyugodtan bárkit is. Lehet, hogy őszintén el kéne mondanom, mi történt velem annak idején, hogy ne érje meglepetés a majdani feleségemet,ha véletlenül megtörténne a baj és reményeim szerint megbocsájtana, hogy ennyire hülye voltam, vagy ne szóljak erről egy szót se? Attól félek ha elmondanám, nem tudná elhordozni lelkileg és kiakadna olyan szinten, hogy el is hagyna, de talán rosszabb ha nem szólok erről egy szót se és ha megtörténik a baj és úgy tudja meg, az talán mégrosszabb lenne. Hogyan tarthatnék nyugodtan és boldogan esküvőt? És nem mondhatom azt bárkinek is hogy legyenek szívesek ne rakjanak ki a facebookra semmilyen esküvővel kapcsolatos fotót rólam. Nem is tudom kihez fordulhatnék segítségért, mert erről egy szót nem szóltam senkinek, annyira szégyellem. Valamilyen szinten már megnyugodtam, hogy nem történt azóta se semmi és nem is fog valószínűleg, hiszen kis híján egy éve történt a dolog és rengeteg ember lehetett még ennek az áldozata rajtam kívül. Mégis ott van bennem az aggodalom. Hihetetlen, hogy létezhetnek ilyen gonosz emberek. Bocsánat, ha kissé bonyolultra és tömörre sikeredett az írásom, azért bízom benne, érthető. Szerintetek túldramatizálom a dolgokat és már rég túl kellett volna ezen lépni? Lehet ,meg kéne beszélnem ezt valakivel, esetleg a jövőben a feleségemnek beszámolni erről, hogy volt egy ilyen eset? Még soha nem volt senkim de nem tudom, hogy ezek után, hogyan menjek bele nyugodtan egy párkapcsolatba vagy egy házasságba? Köszönöm ha valaki tud valamilyen tanácsot adni.



2022. júl. 27. 13:12
 1/7 anonim válasza:
87%
Ennyi ésszel én óva intenélek a szaporodástól.
2022. júl. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

Hát tömörre nem éppen sikeredett :D

Szerintem ne aggódj, ha eddig nem történt semmi, ezután sem fog.

2022. júl. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
13%
Vallj színt te. Jobban jársz. Persze a nő elhagy, ha van esze, de lehet, mindenképp. Így legalább értékelheti, hogy elmondtad. Hmm.. bár csak zsarolás miatt.
2022. júl. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem túltolod. Még barátnőd sincs, te meg azon aggódsz, mit fog szólni a feleséged, ha elküldi a fotókat. Volt egy próbálkozás, hogy fizess, nem jött be. 5 év múlva se fog, már rég más "potenciális áldozatokkal foglalkozik." De ha ennyire aggódsz, el is mondhatod a barátnődnek, majd ha lesz. Ne az itteni károgokra hallgass. Egy szerelmes nő se hagyná el a pasiját ilyen baromság miatt. Ha meg nem szeret, akkor jobb is, ha elhagy.
2022. júl. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, ha még az elején felhozod a témát, azaz alkalom adtán elmondod, és látja a lány hogy teljesen megbízható vagy, akkor megérti és ha bármi is ér később, ki fog melletted állni. Viszont ha lenne mellette telefondugdosgatás és hasonlók, gyanakvásra adna okot ez megfordulna a fejemben. Én személy szerint örülnék, ha az elején tisztázva lenne. Aki empatikus nem ezen fog fennakadni. Remélem, hogy nem történik semmi.

Én egyszer megnéztem egy meleg srácokról szóló filmet, amit valami holland filmletöltő oldalról töltöttem le (nem torrent :D), miután szépen lement a film és zártam be az ablakokat, jött angolul egy üzenet hogy az összes adatomat leszedték, ha vissza akarom kapni fizetnem kell (elég sok pénzt). Három napig extázisban voltam, újra rakattam a laptopot, az összes képen, adatom eltűnt, csak a minimális töredékét tudta visszahozni ismerősöm. :( Viszont azóta sem kerestek, ennek már vagy 7 éve. Nem fizettem, sok emlék tűnt akkor el, de úgy voltam vele, hogy ilyen csaló bandát nem éltetek. Azt mondták rá többen is, hogy ezek általában rendszerüzenetek. Ha nem foglalkozol vele, nekik sem éri meg utánad kajtatni. Nagyon rossz világot élünk, én együttérzek veled.


(A többi hozzászólást annyira nem értem, miért kell ilyen negatívan kommentelni, mert itt mindenki szent. Örülök neki végül is, hogy sokan ilyen makulátlanok, és mindig a kérdező a bugyuta, akit ki kell oktatni. Furcsaa véletlenek...)


31N

2022. júl. 28. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
:D Jó kis tanulópénz, hogy mit ne osszunk meg magunkról :D
2022. aug. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
72%
Egyébként a paranoiádat mikor kezelteted? Ezt halálos komolyan kérdezem.
2022. aug. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!