Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hosszu kapcsolat utan szakitas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszu kapcsolat utan szakitas majd rovid idon belul hazassag, gyerek ?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Arra lettem figyelmes, hogy van szamos olyan kapcsolat ahol a felek akar 5-6-7-8 evig is elvannak, akar egy eljegyzes nelkul is, majd valami oknal fogva szakitanak. Ekkor az egyik fel rovid idon belul talal egy olyan partnert maganak akivel akar 1 even belul ossze is hazasodik, gyerekuk lesz..


Szerintetek ilyenkor mi allhat a hatterbe ? Volt egy kozeli ismerosom is ilyen helyzetben rakerdeztem de o azt mondta nem is gondolkozott ezen sosem.


2022. aug. 1. 09:20
1 2
 1/12 Kései Sirató ***** válasza:
91%

1. Élettársi kapcsolat közben sokan keresik az igazit. Az élettársi kapcsolatnak pont az a lényege, hogy nincs igazi elköteleződés.


2. Másik pedig az, hogy 5-6 évig valakit nem akarnak elvenni, akkor keres mást, aki komolyan tervez vele és el is veszi. Ez jogos.

2022. aug. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
5%
Exemmel jártam így 10 év után szétmentünk és egy éven belül házasság, gyerek lett a vége. Együtt vannak azóta is, de még csak közös képük sincs Facebookon, gondolom milyen boldog házasságban élnek🤣
2022. aug. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Én is meglepően sok ilyent láttam a környezetemben
2022. aug. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Ameddig lóxar van veréb is alapon mindig lesz egy balek pasi/nő
2022. aug. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
98%
Gondolom évekig a langyos víz, utána beüt a nagy szerelem amiben minden kell azonnal.
2022. aug. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
18%
Egyik nő meghozza a vágyat komolykapcsolatra es a masik aratja le a babérokat
2022. aug. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%
6. Na ilyen butaságot is rég hallottam.
2022. aug. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
16%

Ez igy van.

Van nem egy nőzős pasi aki éli világát. Aztán talál egy olyan nòt aki megfogja valahol. Az mellett a nő mellett rájön hogy egy stabil kapcsolat nem is az ördögtől valo kialakul benne a vágy arra.


De ez minden masban is igy van ahol az egyik fél fejlodik.

Pl.akinek alacsony az önbizalma de egy lelki tamogato kapcsolatban nő az önbizalma az is másnál fogja kamatoztatni.


Soha nem a "tanito" mellett maradnak akik barmilyen téren fejlodnek egy kapcsolatban.

2022. aug. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
54%

Soha nem szabad olyanokkal foglalkozni akik még akár érzelmi téren vagy szemelyiség ill jellemtéren még nincsenek kiforrva, még "tanulnak" a kapcsolatokból, még az eq szintjük alacsony de nő, még bizonytalanok önmagukban vagy a céljaikban. Mert energiavámpirok. Mindent megtanulnak jobb emberek lesznek vagy felnőnek agyilag is férfivá, aztán mindezt más kaoja meg.


Olyat is hallottam hogy egy nő egy ducibol tök jo pasit faragott aztán az lelépett mikor már a csajoknál voltak esélyei. Szb

2022. aug. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Sokan beleragadnak egy lapos kapcsolatba, ahonnan nehéz kikászálódni. Ha sikerül szakítani, jön egy új szerelem, akkor nem várják meg, hogy újra ellaposodjon, illetve a kor is beleszól. Így lesz hirtelen minden.
2022. aug. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!