Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lehet megcsalas az ha megvalto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet megcsalas az ha megvaltozik az agyban?

Figyelt kérdés

3eve vagyunk egyutt es tavaly hazasodtunk ossze,van egy 9honapos kisfiunk.

Mig nem volt a fiam,en voltam a tulfutott,utolag visszagondolva sokszor elofordult hogy naoi szinten akartam, ferjem meg ket muszakos es volt hogy egy heten hat napot is dolgozott, es 10orakat,o nem akart persze minden nap,en ezen volt hogy duzzogtam... Amiota megszuletett a fiunk eles valtas lett nem tudom hogy.. jo nem minden nap akarja,de nekem sokaig eszembe se jutott a hormonok ,a faradtsag vegett 😅 aztan hat,hetente ,ket hetente mikor hogy jon ki a munkaja es van idonk persze kisbabank mellett,egyutt vagyunk.. o kezdemenyez inkabb.. jon ,tapogat stb, nagyon tetszik,igazabol erre vagytam az elejen amit most kapok meg, a szenvedely meg minden... A csok is ritkult,most meg tegnap nem hogy sokaig csokoloztunk meg elojatekot kaptam jo hosszut,egy orat majdnem egyutt voltunk.. nagyon jo volty fel ert egy wellnessel nekem de tenyleg..

Nem akarok agyalni, de letezik hogy jobb lett az egesz nemieletunk mint gyerek elott?! Ugye nem allhat ilyenkor megcsalas a hatterben?!

28 vagyok a ferjem meg 33



2022. aug. 1. 18:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz rá.
2022. aug. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%
Örülj neki hogy kíván téged.
2022. aug. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehetne akar az is, vagy van ahol 3 év után már kialszik a tűz. Nem kell mindig egyből arra gondolni, hogy megcsal,de ahogy előttem is írtak kérdezz rá!
2022. aug. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Velem ezt megcsalás előtt csinálta az exem

Extra figyelmes volt,(nem a szokásos szex ment), aztán a végén megkérdezte jó volt e. Mintha rajtam gyakorolt volna előre.:(

2022. aug. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Amikor az ember lelkileg ráhangolódik a feleségére, figyelmes, odaadó, kívánja őt, kezdeményez, az általában nem azt jelenti, hogy szeretője lett.
2022. aug. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Megcsalás is lehet. Lelkiismeretfurdalás. Ilyen a szex az új nővel és erre vágyik.

Egyéb jelek? Telefonozás, túlóra, kimaradások?

2022. aug. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól értem, eddig te másztál rá gyakran, pedig nem volt annyira kedve hozzá, most meg ritkábban szexeltek, de akkor, amikor neki kedve van. Én ennyiből nem gyanítanék megcsalást. És tök gáz, ha rákérdezel.

Az inkább gyanús lehet, ha mostanában sok a túlóra, vagy jobban kirittyenti magát vagy folyton üzeneteket kap.

2022. aug. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hetente max két hetente kezdeményez.....ahha oké. Szerintem neki ennyi az igénye és ahogy írták miután nem szapulod feszt a szexel így ő kezdeményez akkor amikor neki van kedve hozzá. Ebbe én nem látok semmi furcsát.
2022. aug. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkább örülnél mint hogy gyanúsítgatod
2022. aug. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Neeem akarom gyanúsitani dehogyis!!!

Orulok nagyon is, csak nekem az onbizalmam kicsit lejebb lett szules ota, mert maradt rajtam plusz,csikjaim lettek,nem tudok ugy adni magamra mint elotte mert sokszor kimerult vagyok pl szortelenites..

De tényleg akkor az szamitott ezek szerint sokat hogy nem nyustolom mint elotte :)

Nem tud tulorazni, a telefon nyomkodas az mikor osszejottunk az elejetol fogva megy.. de nem tabu egymas elott a telefonunk,nincs kodolva sem.

2022. aug. 1. 21:08
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!