Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hosszútávú kapcsolatokban és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszútávú kapcsolatokban és házasságokban hogyan marad meg a szex? Egy idő után kötelező elővenni a bilincset meg korbácsot?

Figyelt kérdés
2022. aug. 6. 15:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%

Igen, kötelező.

Ha nem veszed elő, akkor jönnek a rendőrök és annak a bilincsnek nem fogsz örülni.

2022. aug. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Miért jönnének a rendőrök?
2022. aug. 6. 15:29
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Xd
2022. aug. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem ez puszta erőlködés, ahol meghalt a vágy, próbálják mindenféle trükkel feléleszteni. A legjobb a hármas, aikor a másik nőt teherbe ejti a pasas. Mindkettőt meg is filmesítették (Keserű méz, Szerelem)
2022. aug. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%
Nem törvényszerű, de egy hosszú kapcsolatban sok esetben kialakul az a bizalom, hogy előkerülhetnek nem szokványos vágyak is. Az már egyénenként lehet akármi.
2022. aug. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
78%
Ez nem bizalom, hanem az unalom jele.
2022. aug. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
55%
Sehogy, eltűnik a sex ....
2022. aug. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%
Hat éve élünk együtt, átlag kétnaponta szeretkezünk. Néha valóban bírnám, ha kikötözne, de ő nem olyan (sajna) :D
2022. aug. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
81%

Mi egyszerűen csak szeretjük egymást, és kívánjuk egymást. (12 év után is, heti 5-6x együtt vagyunk:) Ettől függetlenül szerintem vannak dolgok amik kifejezetten izgatóak, pl kikötözés, fenekelés ( csak kézzel) szex közben, ilyesmi.

Ahol nagyon erőltetni kell a dolgot, ott valószínű már végleg megtört, elmúlt valami...az érzelmek, ha voltak egyáltalán, illetve a vonzalom.

2022. aug. 7. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
54%
Nálunk már 3 év után már csak 2-3 havonta volt egy szánalom szex. Tisztába vagyok vele hogy a feleségem ízlésének nem felelek meg, ő a barna, izmos macsó férfiakat szereti, én meg nem vagyok olyan. Pár hónapja már alig áll fel, de ez fejben dől el nálam. Pár napja volt egy "szex", azt hiszem ez a nyári szex, mert évszakonként van egy. 1 órán át simogattam, krémeztem, majd amikor rátértem a lényegre, közölte hogy neki ehhez ma nincs kedve. Persze ő sosem ér hozzám, látom rajta hogy nem én vagyok az akihez szívesen hozzáér. Amikor felhozom neki ezt, azt mondja hogy ez nem így van.
2022. aug. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!