Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Milyen a szerelem, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a szerelem, hogyan alakul ki, mit érzel, mi történik olyankor, miket csinálsz?

Figyelt kérdés
Azért itt kérdem, mert akik házasok, gondolom, ismerik ezt az érzést.
2022. aug. 7. 06:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Én droghoz tudnám hasonlítani, bár még sosem drogoztam, de több helyen olvastam, hogy hasonló hormonok szabadulnak fel mintha pl be heroinoznád magad.


Számomra egy eufórikus érzés, mikor vele lehetek kb szét akar robbanni a szívem a boldogságtól. Ha kapok tőle egy aranyos üzenetet olyan boldog vagyok hogy csak vigyorgok és madarat lehet velem fogatni kb. Ha nem vele vagyok mindig rá gondolok, ha valami történik velem rögtön az első gondolatom hogy de jó lenne ezt vele megélni.

Elalvás előtt azon gondolkodom de jó lenne most megölelni, megcsókolni, érezni az illatát, a bőrét.


Óvni akarom mindentől, érdekel mi van vele, törődni szeretnék vele, mindig ott akarok lenni vele akár jó dolog történik vele akár rossz. Figyelek minden apró részletre amit mond nekem. Megfigyelem a gesztusait, ha egy helyiségben tartózkodunk kicsit azért a szemem és a fülem mindig azon van hogy figyeljem őt vagy legalább tudjam hogy éppen merre van. Pillangókat érzek a gyomromban ha valaki megemlíti nekem a nevét. És hát szerelmes vagyok a hangjába, a járásába, a mosolyába, a nevetésébe. Ha van is külsőleg valami kis hibája amin máson nem tetszene rajta még azt is imádom, mert hozzá tartozik.

Ha romantikus zenét hallgatok ő jut róla eszembe, ha romantikus filmet nézek elképzelem milyen jó lenne ha velünk történne. Ha valahol megérzem máson az illatát akkor összeszorul a szívem. Tehát ilyenkor szerintem kicsit a rajongójává válik az ember a másiknak.


Szóval valahogy így írnám le. Bár akiről meséltem nálunk még csak ismerkedős fázis tart, de betonbiztosra érzem hogy szerelmes vagyok és én személy szerint ezeket érzem és így viselkedek.


A kialakulás pedig változó, de szerintem az az igazi doppingolós szerelmes érzés nagyon hamar ki tud alakulni, mert talán erre mondják azt, hogy kémia.

Ha pedig viszonzatlan marad a szerelem, na azt egy pokol megélni. Az le tudja amortizálni az ember szívét.


Egy erős érzés a szerelem az biztos, sokan szeretnék megélni, sokan erőltetik, pedig szerintem mikor igazán jön azt annyira nem tudjuk kontrollálni hogy szinte pofán csap.

2022. aug. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mintha kokainoznál. Biztinsáhban, nyugalomban érzed magad a környezetében, s egyszerűen csak jó h ott van melletted. Mindegy mit csinál, mit nem, rossz, vagy jó, te akkor is szetelmes lilaködben vagy.
2022. aug. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!