Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Más is van úgy, hogy már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van úgy, hogy már eldöntötte, hogy nem szeretne magyar házastársat? Ha igen, mi az oka?

Figyelt kérdés

Már egy ideje eldöntöttem, hogy magyar nőt nem fogok feleségül venni, kivéve talán akkor, ha az érdek úgy kívánja, de akkor sem lenne hosszú életű az a házasság.


Volt több magyar barátnőm, meg még lesz is, de azt gondolom, egyikükkel sem tudnék örökké együtt lenni. Nem tetszik nekem Magyarország, sem a politika, sem az országban élő emberek mentalitása, és rosszul lennék attól, hogy ezt tovább adjam majd a gyerekeimnek... A magyar nőkkel sem vagyok megelégedve, (a magyar cigány lányokról még rosszabb a véleményem!) mert a sok negatív élmény majdnem elferdítette a nőkről alkotott képemet, és emlékeztetnem kell magam, hogy ez Magyarország, nem biztos, hogy máshol is ez van.


Persze vannak normális magyar nők (és normális magyar cigány nők is), de hosszú távon nem illünk össze.


Jelenleg tehát nyelveket tanulok, főleg annak az országnak a nyelvét szeretném jól tudni, ahol le szeretnék telepedni a jövőben.


Ti mit gondoltok?


2022. aug. 8. 01:24
1 2 3 4 5
 31/48 A kérdező kommentje:

#29


Anyám már egy ideje kimenet külföldre, a magyar férjével él kint. Nekem még dolgom van itt, tanulok.


Mikor úgy volt, hogy vissza kell jönniük, mert nem tudják megtartani azt a bérelt lakást ahol éltek, kétsége estek. Szóval nehezen, de kerestek ott egy kisebb lakást, mert ők nem jönnek vissza Magyarországra.


Anyám férje egy idősebb ember, és azt mondja, hogy a magyar egészségügy nagyon rossz, és ő nem akar itt lakni.

2022. aug. 8. 10:01
 32/48 anonim ***** válasza:
32%
senki le se szarja hova mész. nem húz vissza senki!
2022. aug. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 A kérdező kommentje:
A szüleim elváltak amúgy, azért fogalmaztam úgy, a #31. kommentben. Apám ő megint máshol van.
2022. aug. 8. 10:04
 34/48 anonim ***** válasza:
25%
jaj te szegény érzelmi sokkban elszenvedett mentális sérült...
2022. aug. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
83%
Neked volt több Barátnőd. Nekem kettő igaz szerelmem volt és van. Nem próbáltam fel az összes csajt aki adta volna magát. Engem úgy fogadtak el ahogy vagyok én is úgy fogadtam el a párom ahogy van.
2022. aug. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
#11 én azt írtam a férfiak elmaradottak (#8-asban)
2022. aug. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
64%
Sok siker kívánok neked, kérdező. Én úgy gondolom, annak alapján, amit írsz, hogy minden megvan benned ahhoz, hogy sikerüljön megtalálnod a számodra ideális párt külföldön. Egyetlen apró tanács: addig, amíg össze nem jön a dolog, ezentúl minél kevesebb embernek beszélsz erről a vágyadról / célodról, annál jobb. Van egy ilyen mondás, hogy mi kell ahhoz, hogy elérd a célodat: tudni, merni, akarni, hallgatni. És ne csak azt tisztázd magadban, milyen partnerre vágysz, hanem azt is próbáld meg elképzelni, hogy hogy néz ki a számodra ideális kapcsolat, illetve hogy nézne ki egy napod, amit ilyenben töltesz. Nagyon jó úton haladsz amúgy.
2022. aug. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
45%
Pontosan mi is a baj Magyarországgal és a magyar nőkkel? Éltél már huzamos ideig külföldön, vannak szoros emberi kapcsolataid (barátok, közvetlen munkatársak, netán rokonok) külföldiekkel? Ha nem, mire alapozod, hogy máshol jobbak a nők? Mi a célországod és miért? Csak mert én éltem külföldön, van/volt szoros kapcsolatom külföldiekkel, de szeretem az országot és magyar házastársat választottam.
2022. aug. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
25%

Egyetértek azzal, hogy aki egy egész országnyi nő között nem talál megfelelőt, ráadásul ezt előre el is dönti, az máshol sem fog. Pedig én is sok mindent utálok ebben az országban, cigányozni sem szoktam pl, és kizáró ok, ha valaki igen. Ezzel a magyar férfiak 99%-át ki is zártam ugye. Szóval ja, elég különc vagyok, mégis teremtetettem magam körül egy olyan társaságot, ami hasonló emberekből áll, és lett egy magyar férjem akivel együtt nézzük sírva-röhögve ami az országban megy.

Ezzel nem azt mondom, hogy külföldivel nem működhetne jól egy kapcsolat. Csak azt, hogy aki ennyire egy külső tényezőtől várja a sora jobbra fordulását, az általában megszívja, mert a hiba igazából benne van, és ugyanúgy meglesz külföldön is. Ott is csak emberek élnek. Aki itthon nem tud kijönni a nőkkel, az kint sem fog.

Meg tényleg nehezebb máshol csajozni, nekem unokatesóm él Finnországban. Elfogultság nélkül mondom, hogy 10/10-es pasi külsőre, okos, vicces, jól keres. És nehéz neki. Szexre kb bárkit megkap, szexel is sokat. De kapcsolatra nem akarják. Ő a szexi egzotikus macho a csóró kis országból, akiről lehet sztorizni a barátnőknek. De komolyra keresnek egy született finn pasit, aki lehet hogy úgy néz ki, mint egy elcseszett genetikai kísérlet (unokabátyám szavai a finn férfiakra), de nem állnak össze egy putris magyarral. Általánosítás? Nyilván? Minden fejlettebb országban élő nő ilyen? Nyilván nem. De bizony nagyon sokan igen. Alapból csak egy szűk merítésből válogathatsz majd.

2022. aug. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
60%
Ami még eszembe jutott a cigányság, külföldi beilleszkedés kapcsán, hogy jelenleg mimagyarok vagyunk Európa cigányai. Lejmoljuk a fejlettebb országok pénzét, de beilleszkedni nem vagyunk hajlandóak és folyton balhézunk. Ezzel is jó ha számolsz, hogy ami neked itthon a véleményed a romákról, sokaknak (nőknek is) ugyanez lesz rólad külföldön. Nem nagyon szeretnek minket jelenleg sehol.
2022. aug. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!